text.skipToContent text.skipToNavigation
Satın aldığım ürün hangi kargo firması ile adrese teslim edilecek?

Siparişinizde yer alan beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik, hariç ürünler dışında kalan diğer ürünler ise UPS Kargo ile gönderilmektedir. Ups kargo ile tarafınıza teslim edilecek ürünler için SMS ile kargo takip numaranız gönderilecektir.

Siparişimdeki ürünler için farklı teslimat adresleri belirleyebilir miyim?

Siparişinizde yer alan her bir ürün için aynı veya farklı teslimat adresleri belirleyebilirsiniz. Ürününüzün teslim edilebilmesi için; sipariş anında kayıtlı adreslerinden birini seçebilir, yeni adres ekleyebilir veya siparişinizdeki ürünler için mağazalarımızı teslimat noktası olarak tercih edebilirsiniz.

Siparişimde aynı veya farklı ürünler farklı zamanlarda adresime teslim edilir mi?

Siparişinizdeki ürünleri size en hızlı şekilde ulaştırmak istediğimiz için, Teknosa Lojistik Merkezimiz ve Türkiye'deki 200'ü aşkın mağazamızdan belirlediğiniz teslimat adreslerine parçalı ürün gönderimi yapılabilmektedir. Ürünlerinizin kargo durumunu hesabım/siparişlerim sayfanızdan takip edebilirsiniz.

Siparişimdeki ürünleri kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Sipariş sahibinin güvenliğini sağlamak amacıyla kargo firmaları ile yapılan anlaşma gereği kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. Kargo şubesinden teslimatını istediğiniz durumlarda siparişiniz iptal edilir.

Siparişimdeki ürünler ne zaman kargoya verilir?

“Kargo ile Gönder"" seçeneği ile satın aldığınız ürünlerde;

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler AYNI GÜN,
Hafta içi saat 14:00’ten sonra verilen siparişler ertesi iş günü,
Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilmektedir.

*Siparişinizde yer alan Disney, beyaz eşya, spor aleti, 65'' ve üzeri televizyon ürünlerinin kargoya verilme süreleri hariçtir.

Mağazadan teslim al seçeneği ile satın aldığım ürünleri ne zaman mağazadan teslim alabilirim?

Stok var. Mağazadan hemen teslim! seçeneği ile satın aldığınız ürünler seçtiğiniz mağaza tarafından hazırlanacaktır.

Sipariş verdiğim ürünler ileriki bir tarihte teslim edilebilir mi?

Sipariş verilen ürünler, belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen en kısa sürede adresinize gönderilmeye çalışılır. Gönderim tarihinde herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değildir.
*Randevulu teslimat seçeneği sadece mağazalarımızdan satın aldığımız ürünler için uygulanabilir.

Teslimat adresimi değiştirebilir miyim?

Sipariş sonrası teslimat adresi değişikliği güvenlik nedeni ile yapılamamaktadır.

Kargo teslimat adresinde "teslimat kişisi"ni bulamaz ise ne olur ?

Siparişinizi kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Teslim alacak kişi adreste bulunmadığında, teslimat adresinde bulunan 1. derece akrabaya, kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra ürün teslim edilmektedir.

Ürünü kargodan teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürününüzü teslim alırken ürün ambalajında sorun görüyorsanız, kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Kargodan teslim aldığım ürün hasarlı çıktıysa ne yapmalıyım?

Kargodan teslim aldığınız ürün kurulum gerektiren* bir ürün ise kutusunun mutlaka yetkili servis tarafından açılması gerekmektedir. Hasarlı ürün için yetkili servisin tutacağı servis raporu ile tarafımıza başvurabilirsiniz. Servis raporundaki karara bağlı olarak iade veya birebir değişim işlemleri yapılmaktadır.

*Kurulum gerektiren ürünler;
TV  
Buzdolabı  
Çamaşır makinası  
Bulaşık makinası  
Ankastre  
Buzdolabı  
Klima  
Kombi  
Güvenlik sistemleri  
Ofis tipi yazıcılar 


Kurulum gerektirmeyen bir ürünü kargodan teslim aldıktan sonra tespit ettiğiniz sorunlu durumlarda ise, 0850 222 55 99 Teknosa Müşteri Hizmetlerinden veya iletişim formundan bize ulaştırabilirsiniz.

Kargo Firması bulunduğum adrese teslimat yapıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine (Istanbul Adalar dahil) teslimat yapmaktadır. Ancak, bazı özel bölgeler için teslimat günü yada şekli değişkenlik gösterebilir.

Kargo Firması kapıya teslim yapmıyor. Ne yapabilirim?

Siparişleriniz adresinize teslim olarak kargoya verilir. Eğer kargo firması kapıya teslim yapmıyor ise iletişim formudan bize ulaşabilirsiniz.

Kargo firması iade gönderimi almaya gelmiyor. Ne yapmalıyım?

Kargo firması kurye operasyonunu günlük olarak düzenlediğinden, ürün gönderim işlemlerinizde kargo firmasına kurye talebinizi günlük iletmeniz gerekir. Örneğin dün itibariyle kurye talebi ilettiniz ve kargo firması ürünü almaya gelemediyse, kargo firması ile yeniden irtibata geçebilirsiniz. Mağazaya kendi imkanınız ile iade edemeyeceğiniz beyaz eşya, televizyon gibi büyük ürün gruplarını Teknosa Lojistik Merkezine göndermeniz gerekmektedir.

Beyaz eşya ürün grubu Horoz Lojistik ile taşınmaktadır. Horoz lojistik tarafından ürününüz alınması için ürünün orijinal ambalajında, yerinden sökülmüş ve taşımaya hazır duruma getirilmesi gerekmektedir. Ürünü Horoz Lojistiğe hazırlama sorumluluğu müşterimize aittir.

Teknosa mağazasına iade ürünü götüremediğim durumlarda ürünü mü kargo ile nasıl gönderirim?

Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi : Barış Mah. 1804 sok. No:5 Gebze-Kocaeli

UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 444 00 66 numarlı telefondan kurye çağırabilir veya linke tıklıyarak kurye talep edebilirsiniz.

İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi : Barış Mah. 1804 sok. No:5 Gebze-Kocaeli
Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Standart kargo ücretimiz 6,99 TL' dir. 700 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmaz.

Teslimatımı yapacak kargo şirketini değiştirmek istiyorum?

Kargo firması, sipariş verdiğiniz ürünün türüne, boyutuna göre otomatik olarak seçildiğinden kargo firması seçme veya değiştirme imkanı bulunmamaktadır.