Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Modelleri

242 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Corsair CA-9011270-EU HS65 Dolby Audio 7.1 Kablolu Karbon Gaming Kulaklık

  Corsair CA-9011270-EU HS65 Dolby Audio 7.1 Kablolu Karbon Gaming Kulaklık

  3.624,45 TL
 • Aula S605 Rainbow 3.5mm Jack + USB Gaming Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  Aula S605 Rainbow 3.5mm Jack + USB Gaming Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  580 TL
 • Aula S505 RGB USB Gaming Mikronfonlu Pembe Oyuncu Kulaklığı

  Aula S505 RGB USB Gaming Mikronfonlu Pembe Oyuncu Kulaklığı

  888 TL
 • Asus ROG Delta S ESS 9281 Quad-DAC RGB Kablolu Gaming Kulaklık 90YH02K0-B2UA00
  4.1 (18 Değerlendirme)

  Asus ROG Delta S ESS 9281 Quad-DAC RGB Kablolu Gaming Kulaklık 90YH02K0-B2UA00

  7.999 TL
 • Aula S505 RGB USB Gaming Mikronfonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  Aula S505 RGB USB Gaming Mikronfonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  888 TL
 • Gamepower Voldon X Enc 3.5 MM Jak Siyah Gaming Kulaklık

  Gamepower Voldon X Enc 3.5 MM Jak Siyah Gaming Kulaklık

  1.299 TL
 • ASUS ROG CETRA II CORE ML USB Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

  ASUS ROG CETRA II CORE ML USB Kablolu Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık

  4.499 TL
 • Rampage RM-K60 Drop Plus All In One USB 7.1 Surround Mikrofonlu Siyah Gaming Oyuncu Kulaklığı

  Rampage RM-K60 Drop Plus All In One USB 7.1 Surround Mikrofonlu Siyah Gaming Oyuncu Kulaklığı

  1.826,72 TL
 • Rampage RMX-G6 Hydra USB Rainbow Aydınlatmalı Mikrofonlu Siyah Gaming Kulaklık

  Rampage RMX-G6 Hydra USB Rainbow Aydınlatmalı Mikrofonlu Siyah Gaming Kulaklık

  1.258,52 TL
 • Rampage RM-K27 X-Jammer Rainbow Ledli PC USBPS4- PS4-XBOX-Mobile Mikrofonlu Siyah Gaming Oyuncu Kulaklık

  Rampage RM-K27 X-Jammer Rainbow Ledli PC USBPS4- PS4-XBOX-Mobile Mikrofonlu Siyah Gaming Oyuncu Kulaklık

  643,85 TL
 • Asus Tuf Gaming H7 7.1 Surround Mikrofonlu Sarı Oyuncu Kulaklığı

  Asus Tuf Gaming H7 7.1 Surround Mikrofonlu Sarı Oyuncu Kulaklığı

  6.081,44 TL
 • Rampage SN-R7 MESH Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  Rampage SN-R7 MESH Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  740,92 TL
 • Asus TUF Gaming H7 Gun Metal 7.1 53MM PC Mac PS4 Nintendo Switch Oyuncu Kulaklığı

  Asus TUF Gaming H7 Gun Metal 7.1 53MM PC Mac PS4 Nintendo Switch Oyuncu Kulaklığı

  5.101,45 TL
 • Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Siyah Gaming Kulaklık

  Rampage R36 Drop 7.1 Mikrofonlu Siyah Gaming Kulaklık

  1.512,87 TL
 • Asus Rog Fusion II 300 USB 7.1 Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Asus Rog Fusion II 300 USB 7.1 Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı

  6.556,88 TL
 • Steelseries Arctis Nova Pro Xbox Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

  Steelseries Arctis Nova Pro Xbox Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

  %10
  9.999 TL
  8.999 TL
 • Gamepower Jin X 3.5 MM Jak Gaming Kulaklık

  Gamepower Jin X 3.5 MM Jak Gaming Kulaklık

  899 TL
 • Logitech G432 7.1 Surround Sound Oyuncu Kulaklığı -Leatherette
  4.5 (57 Değerlendirme)

  Logitech G432 7.1 Surround Sound Oyuncu Kulaklığı -Leatherette

  2.839 TL
 • Çok Satanlar
  Logitech G332 Oyuncu Kulaklığı - Leatherette - Analog
  Kredi Fırsatı
  4.5 (35 Değerlendirme)

  Logitech G332 Oyuncu Kulaklığı - Leatherette - Analog

  1.899 TL
 • Razer Barracuda X Kbs New Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Razer Barracuda X Kbs New Kulaklık

  3.989 TL
242 üründen  ürün görüntülediniz

Oyun sektörü gelişiyor ve birbirinden farklı kişisel tercihleri olan oyuncular, farklı teknolojik taleplerde bulunuyor. Oyun sektöründe önemli bir yerde bulunan oyun ekipmanlarında da yenilikler ve çeşitlenmeler bu talepler doğrultusunda şekilleniyor. Oyuncu talepleri çerçevesinde üretilen oyuncu kulaklıkları, kullanıcılar tarafından yakından takip ediliyor ve büyük bir ilgi, beğeniyle karşılanıyor. SteelSeries kulaklık, oyuncu talepleri odaklı kulaklık modelleri ile farklı taleplere karşılık vererek oyun dünyasında önemli bir hizmet veriyor ve etkili bir konum elde ediyor. Konsol ve bilgisayar oyunlarında ses deneyimini en üst düzeyde hissetmek isteyen oyuncular için SteelSeries'in sunduğu fonksiyonlar ve konforla donatılmış oyuncu kulaklıkları, sık tercih edilen ekipmanlar arasında bulunuyor.

En İyi Steelseries Oyuncu Kulaklıkları

Oyuncu kulaklığı SteelSeries kullanıcı dostu ve şık tasarımlı modelleriyle dikkat çekiyor. Oyuncuların çeşitli tercihlerine ve kullanım stillerine yanıt vermek amacıyla çeşitli modeller üreten firma, etkili ve sade bir stil sunuyor. Şık SteelSeries kulaklıkları sadece konsol veya bilgisayar oyunlarıyla sınırlı kalmıyor, günlük yaşamda da rahatlıkla ve etkili bir şekilde kullanılabiliyor.

SteelSeries, oyuncu kulaklık modelleri tercihinde sıklıkla karşılaştığı sorunlara çözüm getirirken, ayarlanabilir gövde tasarımıyla kulaklığın kullanıcıya uygun pozisyona kolayca ayarlanabilmesine olanak sağlıyor. Bunun yanında, terletmeyen kumaşları sayesinde SteelSeries oyuncu kulaklıkları terleme sorununu ortadan kaldırıyor ve ekstra hava delikleriyle oyunculara maksimum konfor sunuyor.

SteelSeries kulaklıkları kablolu ve kablosuz seçenekleriyle kullanıcıların tercihlerine göre kaliteyi oyunculara sunuyor. Özellikle gelişmiş SteelSeries wireless kulaklık teknolojisi, anlık ses iletimiyle gecikme olmadan oyun deneyimini benzersiz ses deneyimiyle zenginleştiriyor. Aynı anda USB chat ve oyun ses seviyesi kadranı benzeri özelliklerle SteelSeries oyuncu kulaklıkları kullanıcılara pratik bir kontrol imkânı sunuyor.

Steelseries Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

SteelSeries oyuncu kulaklıklarında kullanılan tasarımlar ve teknolojiler oyunseverlere kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bu özellikler arasında bulunan surround ses sistemi özelliği, oyun içindeki sesleri detaylı bir biçimde duymanızı sağlayarak aksiyonun içinde yer almanıza yardımcı oluyor. Bunun yanında, dışarıdan gelen sesleri izole eden oyuncu kulaklıkları, oyuncuların oyunun odak noktasına yoğunlaşmalarını sağlıyor.

SteelSeries motor yazılımı, oyuncu kulaklıkları üzerindeki LED aydınlatmaları kişisel tercihlere göre ayarlanmasına olanak sağlıyor. 18 milyon renk tonu arasında seçim yapılabilen bu özellik, kulaklığın özgünleştirilerek oyuncunun kendi tarzında keyifle oyun oynamasını sağlıyor.

Steelseries Oyuncu Kulaklığı Fiyatları

SteelSeries oyuncu kulaklığı içerdiği özelliklere göre farklı fiyatlarda, oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Farklı modeller, farklı özellikler ve tasarımlarla kullanıcılara geniş bir seçenek sunmaktadır. SteelSeries oyuncu kulaklıkları, her bütçeye uygun seçenekler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun çözümler sunmaktadır.

SteelSeries oyun evreninde ses kalitesi, dayanıklılık ve konfor konusunda kazandığı ödüllerle tanınan etkili bir markadır. SteelSeries Arctis çok platformlu oyun kulaklıkları, SteelSeries kablolu ve SteelSeries kablosuz kulaklık, SteelSeries bluetooth kulaklık seçenekleriyle bilgisayarlar, Xbox, PlayStation, Mac'ler, Nintendo Switch, mobil cihazlar ve diğer popüler konsol oyun sistemleriyle entegre ve uyumludur.

Oyuncu Kulaklığı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

SteelSeries oyuncu kulaklıklarının oyuncular tarafından tercih edilmesinde birçok faktör rol oynamaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

Üstün Özellikler: SteelSeries oyuncu kulaklıkları konfor, ses kalitesi ve bilgisayar mikrofonu performansı benzeri temel ve etkin özellikleri en üst seviyeye çıkararak oyuncu beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Etkin Özellikler: Pasif gürültü azaltma, çıkarılabilir kablo ile kablolu ve wireless çok yönlülük, 24 saat süren pil ömrü benzeri özellikler SteelSeries oyuncu kulaklıklarını diğerlerinden ayıran etkili özelliklerdir.

Fiyat Performans Dengesi: Her bütçeye uygun fiyat aralığında, oyuncular için yüksek kaliteli kulaklıklar SteelSeries tarafından sunulmaktadır. Fiyat düzeyi ne olursa olsun SteelSeries oyuncu kulaklıkları kullanıcılara tutarlı, değerli, rahatlık, hafiflik ve dayanıklılık sunar.

Cihaz Uyumu: SteelSeries Arctis oyuncu kulaklıkları,oyuncu bilgisayarı, PlayStation, Mac'ler, Xbox, Ninteno Switch benzeri tüm oyun konsolları ve mobil cihazlarla uyumlu ve entegre şekilde kullanılmaktadır.

Esnek Tasarım Özelliği: E-spor profesyonelleri için tasarlanan şık ve fonksiyonel Arctis oyuncu kulaklıkları, oyuncuların dikkatini bozmadan uzun süreli kullanım için büyük konfor ve rahatlık sağlar. Performans bazlı kumaş kulak yastıkları ve hafif çelik takviyeli ayarlanabilir kafa bandıyla konforlu bir oyun deneyimi sizi beklemektedir.

Üstün Ses Deneyimi: SteelSeries Arctis oyuncu kulaklıkları, yüksek çözünürlüklü hoparlörler ve odyofit sınıfı ses üretimiyle benzersiz bir ses deneyimi sunmaktadır. Discort onaylı ClearCast gürültü önleyici mikrofon, oyun komutlarının gecikme olmaksızın net bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır.

SteelSeries Arctis oyuncu kulaklıkları, oyun evrenindeki profesyoneller ve oyuncular arasında ödüller kazanmış bir marka olarak konfor, ses kalitesi ve dayanıklılık konusunda üst seviyede performans sunmaktadır.

SteelSeries Sınıfının Lider Oyuncu Kulaklıkları

SteelSeries kulaklık Arctis 3 oyuncu kulaklıkları, oyun evreninde öncü bir konuma sahiptir. Yenilikçi teknolojileri, konforlu tasarımı ve üstün ses kalitesiyle öne çıkan ekipmanlar, her oyunseverin beklentilerini aşmayı hedefliyor. Arctis serisi hem profesyonel e-spor oyuncularının tercihi hem de sıradan kullanıcıların vazgeçilmezi olarak öne çıkmış durumda. Sınıfının en iyisi ses deneyimi, konforlu tasarım ve dayanıklılıkla SteelSeries Arctis 1 kablolu oyuncu kulaklığı, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Oyuncuların tercihleri ve beklentilerini ön planda tutarak üretim gerçekleştiren SteelSeries gaming ürünleri, kullanıcı odaklı tasarımları ve teknoloji üstünlüğüyle oyunseverlerin vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Farklı modelleri, şık tasarımları ve teknoloji özellikleriyle SteelSeries oyuncu kulaklıkları, oyun dünyasında özellikli bir marka olmaya devam ediyor. Teknosa'da SteelSeries'in geniş ürün yelpazesinde kendinize uygun modelleri kolayca bulabilir ve oyun tecrübenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.