Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

237 Sonuç
Sıralama
Marka
Filtreler
TL
TL
 • JBL Tune 310C USB-C Kulak İçi Siyah Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune 310C USB-C Kulak İçi Siyah Kulaklık

  799 TL
 • JBL Tune 310C USB-C Kulak İçi Beyaz Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tune 310C USB-C Kulak İçi Beyaz Kulaklık

  799 TL
 • Shure SE215-CL-EFS Kulak İçi Kulaklık

  Shure SE215-CL-EFS Kulak İçi Kulaklık

  6.446,17 TL
 • Skullcandy Jib In Ear Mikrofonlu Siyah Kulak İçi Kulaklık S2DUYK-343

  Skullcandy Jib In Ear Mikrofonlu Siyah Kulak İçi Kulaklık S2DUYK-343

  299 TL
 • Çok Satanlar
  Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  Web'e Özel
  Fiyat
  4.8 (55 Değerlendirme)

  Apple MMTN2TU/A Lightning Konnektörlü EarPods Kulaklık

  629 TL
 • JBL Quantum 50 Kulak İçi Gaming Kulaklık
  Kredi Fırsatı
  3.8 (59 Değerlendirme)

  JBL Quantum 50 Kulak İçi Gaming Kulaklık

  849 TL
 • Samsung EO-IC100B Type-C SiyahKablolu Kulak İçi Kulaklık
  4.0 (4 Değerlendirme)

  Samsung EO-IC100B Type-C SiyahKablolu Kulak İçi Kulaklık

  568 TL
 • JBL Tour Pro 2 Wireless Siyah Kulakiçi Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  JBL Tour Pro 2 Wireless Siyah Kulakiçi Kulaklık

  9.039 TL
 • Samsung HS13 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Yeşil
  3.8 (8 Değerlendirme)

  Samsung HS13 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Yeşil

  629 TL
 • Samsung EO-IA500B 3.5 MM Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung EO-IA500B 3.5 MM Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

  419 TL
 • Beats Studio Buds MJ4X3EE/A Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah
  Kredi Fırsatı

  Beats Studio Buds MJ4X3EE/A Gürültü Önleme Özellikli Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

  4.199 TL
 • Çok Satanlar
  JBL C100 Kulak İçi Kulaklık Beyaz
  4.7 (23 Değerlendirme)

  JBL C100 Kulak İçi Kulaklık Beyaz

  299 TL
 • Samsung EO-IC100B Type-C Kablolu Beyaz Kukak İçi Kulaklık
  3.0 (4 Değerlendirme)

  Samsung EO-IC100B Type-C Kablolu Beyaz Kukak İçi Kulaklık

  539 TL
 • Anker Soundcore Liberty 4 Nc Lacivert Bluetooth Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  Anker Soundcore Liberty 4 Nc Lacivert Bluetooth Kulaklık

  2.799 TL
 • Realme Buds T300 Şık Siyah
  Kredi Fırsatı

  Realme Buds T300 Şık Siyah

  1.669 TL
 • Realme Buds Air 5 Pro Siyah
  Kredi Fırsatı
  2.0 (2 Değerlendirme)

  Realme Buds Air 5 Pro Siyah

  2.799 TL
 • Philips TAE1105BK/00 Siyah Kablolu Kulak İçi Kulaklık
  5.0 (9 Değerlendirme)

  Philips TAE1105BK/00 Siyah Kablolu Kulak İçi Kulaklık

  289 TL
 • JBL T205 Siyah Kulak İçi Kulaklık
  4.4 (96 Değerlendirme)

  JBL T205 Siyah Kulak İçi Kulaklık

  599 TL
 • Razer Hammerhead Pro Tws Kulaklık
  Kredi Fırsatı

  Razer Hammerhead Pro Tws Kulaklık

  4.559 TL
 • Çok Satanlar
  JBL Wave 100TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah
  3.5 (6 Değerlendirme)

  JBL Wave 100TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

  1.698 TL
237 üründen  ürün görüntülediniz

Kulak içi kulaklık modelleri, dinleme konforunu artıracak kablolu ve kablosuz birbirinden farklı altenatifleriyle Teknosa'da bulunur. Müzik dinleme ve konuşma deneyiminizi verimli hale getiren tasarımları inceleyerek beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

Yüksek Ses Kaliteli Kulak İçi Kulaklıklar

Kulak içi kulaklık modelleri, hayatın pek çok alanında kullanılır. İş, eğitim ve eğlence amacıyla tercih edilen kulak içi kulaklıklar, minimal tasarımıyla yüksek konfor sunar. Parazitlerden uzak ses kalitesine sahip ürünler, markalara, uyumlu cihaz seçeneklerine göre farklılık gösterir. Kulak içi kulaklıklar, güncel teknolojileri sayesinde geniş bir frekansta tepki yakalar, net bir ses sağlar. Ürünler arasında karakteristik ya da dinamik özellikleriyle dikkat çeken kablolu ya da kablosuz seçenekler bulunur. En iyi kulak içi kulaklık modelleri, ses çeşitliliğiyle konforlu bir deneyim sunar. Düşük baslardan yüksek tizlere kadar kapsama özelliği, dinleme sürecinde kaliteyi yükseltir. İyi bir ses yalıtımı veya aktif gürültü engelleme özelliklerine sahip modeller, çıkıştaki gürültüyü bölmez, daha iyi bir ses kalitesine ulaşmanıza olanak tanır. Ürünler, rahat bir kullanım için ergonomik olarak tasarlanır. Dayanıklı malzemelerden dizayn edilen kablolu ya da bluetooh kulaklıklar, uzun ömürlü kullanım fırsatı elde etmenize olanak tanır.

Kaliteli Mikrofonlarıyla Kulaklık Modelleri

Kulak içi kullaklık modellerinin ses dinleme kapasitesi kadar mikrofonu da önem taşır. Mikrofonların gürültü engelleyici olması, online toplantıların ya da telefon görüşmelerinin daha verimli hale gelmesine olanak tanır. Yüksek performanslı ses aktarımı sağlayan ürün alternatifleri arasında çıkarılabilir mikrofonlu seçenekler yer alır. Harici mikrofonun eklenerek kullanıldığı tasarımlar, hafif, taşınabilir yapıdadır. Entegre mikrofon ile kontrol düğmelerinin birleştirildiği kulak içi bluetooth kulaklık çeşitleri, son derece pratik kullanım fırsatı sağlar. Kablolu kulak içi kulakların, düğümlenme önleyen kablo türleri de mevcuttur. Bireysel tercihlerinize ek olarak, mikrofon ve ses kalitesi, kablosuz bağlantı, tasarım konfor gibi faktörleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklık Nasıl Temizlenir?

Kablolu ya da kablosuz kulak içi kulaklık modellerini temizlemek, uzun vadeli kullanım için önemli bir adımdır. Ürünlerin hijyenini sağlamak, ses kalitesini korur. Kulak içi kulaklıkları temizlemenin basit bir rehberi vardır. Kulaklığın kulağınıza yerleşen kısımları, silikon veya köpük malzemelerden tasarlanır. Bu parçaların düzenli aralıklarla çıkarılması, ılık sabunlu su ile yıkanması gerekir. Kuruduktan sonra tekrar yerine takarak kullanıma devam edilir. Ürünlerin iç kısmı kadar gövde temizliği de önemlidir. Kablolu ya da bluetooth kulaklık kulak içi çeşitlerinin plastik ya da metal gövdeleri dezenfekte edilebilir. Islak olmayan bir bez veya pamuklu çubuk yardımıyla yüzeyler silinir. Kablolu kulaklıkların kablolarını temizlerken hafif nemli bir bez tercih edilebilir. Kulak uçlarındaki kişisel temas alanlarını temizlemek için alkol içeren bir dezenfektan kullanabilirsiniz. Ancak elektronik ortamda zarar verebilecek güçlü kimyasallar kulaklıklara zarar verebilir. Düzenli temizleme ile uzun ömürlü kullanım fırsatı elde edebilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklık Nasıl Seçilmelidir?

Kulak içi kulaklıklar, kişisel tercihlere bağlı olarak seçilir. Seçimlerde dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biri ses kalitesidir. Ürünün frekans aralığının geniş olması, daha iyi ses kalitesi sunar. Kablolu ya da bluetooth kulak içi kulaklık çeşitlerinin konforu da oldukça önemlidir. Kulak içi kulaklıkların kulak içine yerleştirilerek kullanılması gerekir. Farklı kulak kanalı tasarımlarıyla beğeninize sunulan kulaklıkları inceleyerek seçim yapmak, daha konforlu bir deneyim elde etmenizi sağlar. Eğer kulak içi kulaklıkla telefon görüşmeleri yapmak istiyorsanız, entegre bir mikrofona sahip olan ürünlerin seçilmesi tavsiye edilir. Ürünlerin sesi ile mikrofonu kadar kalitesine de dikkat edebilirsiniz. Özellikle hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz, marka, model araştırması aşamalarının ardından seçim yapabilirsiniz. Dış gürültüleri engellemek istiyorsanız, izolasyonu veya aktif gürültüyü iptal eden özelliklerle donatılan alternatif modelleri tercih edebilirsiniz.

Spor ve Toplantı için Kulak İçi Kulaklık Modelleri

Spor ve toplantılar için kulak içi kulaklık modellerini seçmek için, birkaç özelliği göz önünde bulundurmak gerekir. Spor sırasında dış gürültüden izole olmak ya da toplantıda daha aktif bulunabilmek için gürültü engelleme özelliği bulunan ürünler tercih edilebilir. Kulak içi kulaklık bluetooth çeşitlerinin dayanıklı ve kaliteli olması önem taşır. Ürünlerin suya karşı dayanıklı seçenekleri vardır. Bu sayede tempolu günlerde terleseniz dahi hasar görmez. Ayrıca,kulak içi oyuncu kulaklığı ya da toplantı kulaklığı seçenekleri hareket halinde düşmeyen, rahat, güvenli bir kullanım fırsatı sunan dayanıklı yapısıyla tercih edilebilir. Kulak içi kulaklık bluetooth ya da kablolu modelleri seçerken net ve anlaşılır iletişim için iyi bir mikrofon kalitesine sahip kulaklıkları satın alabilirsiniz. Bluetooth özellikli kablosuz kulaklıklar, kablo karmaşasını önler ve hareket özgürlüğü sağlar. Kulaklık aksesuarları içerisinden seçim yaparken markaların sunduğu ayrıntıları inceleyebilir, beklentilerinize uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklıklar Zararlı mıdır?

Kulak içi kulaklık modelleri, insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerden tasarlanır. Ancak sağlıklı bir deneyim için kullanım süresine dikkat edilmesi, düzenli bir bakım yapılması tavsiye edilir. Yüksek sesle uzun süre dinleme yapmak negatif etkilere sebep olabilir. Ayrıca temizlik ile hijyen de son derece önem taşır. Herhangi bir enfeksiyon ya da alerji durumlarıyla karşılaşmamak için kulaklığınızı bireysel olarak kullanabilirsiniz. Kalite, konfor ve estetik görünüm sunan birbirinden farklı kulak içi kulaklık modelllerinden dilediğinizi satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknosa'nın geniş ürün yelpazesi içerisinden hızlı ve pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.