text.skipToContent text.skipToNavigation
Notebook Buyback

Back to School

Okula dönüş için gerekli olan her şey Teknosa’da! Özel olarak derlenen Back to School ürünleri sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsin.

İlkokul - Lise Öğrencileri İçin Renkli ve Rahat Ürünler

Disney koleksiyon ürünleri içerisinde yer alan okul çantaları, sırt çantaları ve beslenme çantaları, fonksiyonel kullanım olanaklarının yanında sıra dışı görünümleri ile de göz dolduruyor. Mickey Mouse, Prenses Sofia ve Dory gibi dünyaca ünlü çizgi karakterler, Disney serisi ürünler içinde kendine yer buluyor. Pipetli bardaklar, matara ve suluklar, içecekleri güvenli bir alanda taşıyabilmeni ve uzun süreler boyunca aynı sıcaklıkta muhafaza edebilmeni sağlıyor. Kalem, kalemtıraş, boya ve silgi gibi önemli kırtasiye parçalarını bir araya getiren kalem ve defter setleri ise öğrenme sürecini olabildiğince eğlenceli hale getiriyor.

Çocuklara besleyici ve lezzetli bir kahvaltı hazırlamanın sırrı, aileler için önerilen küçük ev aletlerini kullanmaktan geçiyor. Ekmek kızartma makineleri ve tost makineleri ile hızlı ve pratik bir şekilde çıtır ekmek parçaları elde edebilirsin ve lezzetli tostlar yapabilirsin. Katı meyve sıkacakları ya da narenciye meyve sıkacakları yardımıyla havuç, elma, armut, limon ve portakal gibi mevsim meyvelerini zahmetsizce sıkabilirsin. Farklı şekillerde yumurta pişirmek için yumurta haşlama makinelerini ve tam kıvamında bir çay demlemek için kullanışlı elektrikli çay makinelerini tercih edebilirsin.

Modern eğitim sürecinin önemli bir parçası olan yeni nesil teknolojik aletler, bilgiye hızla ulaşabilmene olanak tanıyor. İşlevsel kullanım özellikleri ile öne çıkan tabletler ve akıllı telefonlar, zengin multimedya seçenekleri ile göz dolduruyor. Tatilini ve boş zamanlarını eğlenceli bir biçimde geçirebilmene yardımcı olan keman, flüt, bağlama ve gitar gibi müzik enstrümanları ise yeteneklerini gün ışığına çıkarıyor. Çok sıkıldım! Biraz da kafa dağıtmak istiyorum diyorsan; üst düzey performans sunan oyun bilgisayarları ve oyun konsolları da seni bekliyor.

Üniversite Öğrencilerinin Olmazsa Olmazları

Back to School dönemi, henüz okullar açılmadan eksikleri tamamlayabilmen için harika bir zaman! Küçük ev aletleri ve beyaz eşyalar ile yaşadığın ortama harika dokunuşlar ekleyebilirsin. Bilgisayar, oyun konsolu ve farklı multimedya birimlerini bağlayabileceğin geniş ekran bir LCD/LED TV sayesinde sevdiklerinle birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsin. Blender, meyve sıkacağı ve mikrodalga fırın gibi kullanışlı ufak ev aletleri ile hayatı kolaylaştırabilirsin. Ayrıca kahve makinesi, çay makinesi ve kettle gibi pratik mutfak aletlerinin, sınav öncesi maraton sürecinde en büyük yardımcın olacağını da unutma.

Rahat bir sırt çantası, hem günlük kullanımda hem de okul hayatında gerekli oluyor. Kampüsün bir ucundan diğer ucuna yürürken sırtında konforlu ve ergonomik bir çantanın bulunması yükünü önemli ölçüde hafifletiyor. İçerisinde ekstra cepler ve özel bölmeler bulunan sırt çantalarına; laptop, tablet, cep telefonu, kalem ve gözlük gibi hassas eşyalarını yerleştirebilmen de mümkün oluyor. Ayrıca, ödevlerini ve önemli belgelerini sakladığın USB bellekleri ufak bölmelerin içinde rahatlıkla taşıyabilirsin. Teknosa’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulabileceğin farklı kulaklık çeşitleri sayesinde okul yolundaki zamanlarını daha eğlenceli bir hale de getirebilirsin.

Dizüstü bilgisayar çeşitleri ve masaüstü bilgisayar modelleri, ödevlerini rahat bir şekilde tamamlayabilmene imkân tanıyor. Çalışma istasyonları olarak da bilinen yeni nesil laptoplar, mimarlık ve mühendislik uygulamaları için esnek çözümler sunuyor. Teknosa ayrıcalıkları ile sunulan, oyun klavyeleri ve mouseları ile mükemmelleştirebileceğin oyun bilgisayarları da hem mükemmel render alabilmeni hem de güncel oyunları üst düzey grafik performansı ile çalıştırabilmeni sıradan bir iş haline getiriyor. Lazer yazıcılar ve tarayıcılar ise okul dışı çalışma ortamlarında yazılı belge alabilmeni kolaylaştırıyor. Çok yönlü fonksiyonlara sahip olan yazıcı modelleri; hazırladığın proje, tez ve ödevler için hızlı bir şekilde çıktı alabilmeni sağlıyor.

Okullar ne zaman açılıyor sorularıyla birlikte okula dönüş telaşının başladığı bu günlerde, kendine ya da sevdiklerine güzel bir hediye vermek istiyorsan, onlara eğitim hayatında yardımcı olabilecek teknolojik ürünler oldukça iyi bir tercih olacaktır.