2020 Teknosa Bayram İndirimleri ve Kampanyaları

Ramazan Bayramı yaklaşırken herkesi tatlı bir telaş sardı. Sevdiklerinizin bayram coşkusuna ortak olmak ve onları hediyelerle mutlu etmek istiyorsanız aradıklarınızı Teknosa’da bulabilirsiniz! Bayram indirimleri sayesinde uzun zamandır almak istediğiniz teknolojik cihazlara avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, sevdiklerinize hayallerindeki hediyeleri alabilirsiniz.

Bayram Sofralarında Kahkahalar Eksik Olmasın!

Bayramların tadı neşeli sofralarla çıkar. Yanınızda kim olursa olsun, bayram sabahı için özel bir sofra kurmayı ve paylaştıklarınızın tadını çıkarmayı ihmal etmeyin. Sofranızda annelerinizin tariflerine yer vererek gelenekleri yaşatabilirsiniz. Aile büyüklerini tek tek görüntülü arayarak hatırlarını sorma ve bayramlarını kutlama fırsatı bulabilirsiniz. Böylece Ramazan Bayramı coşkusunu uzakta da olsanız birlikte yaşayabilirsiniz. Dilerseniz Teknosa bayram indirimi fırsatlarından yararlanarak onlara ilgi alanlarına uygun hediyeler gönderebilirsiniz.

Bayramda Alışveriş Listeniz

Ramazan ayı süresince ve bayram yaklaşırken ihtiyaçlar da arttı. Giyimden yeme-içmeye farklı alanlardaki ihtiyaçlarla kalabalıklaşan bayram alışveriş listesinde aile üyeleri için alınacak hediyeler de var. Bayram indirim kampanyaları sayesinde her türlü istek ve ihtiyacı, normal zamana kıyasla daha uygun fiyatlarla satın almak mümkün. Teknosa, Ramazan’a özel fırsatlar sunduğu Ramazan kampanyaları ile bu sene de avantajlı alışverişin adresi.

Bayram Mutfağı

Bayram mutfağı denilince akla ailelerin nesilden nesile aktardığı tarifler gelir. Bayram sofrası tarifleri arasında yaprak sarma, dolma, çıtır çıtır börek çeşitleri ve şerbetli tatlılar da başı çeker. Dilerseniz klasik menünüze yenilikçi tarifler de ekleyebilirsiniz. Bu tarifleri hazırlarken hayatı kolaylaştıran küçük ev aletlerinden yararlanabilir, içecek ikramlarını birbirinden pratik çay ve kahve makineleri ile hazırlayabilirsiniz. Hatta ekmek yapma makineleri ile sofranızın leziz ekmeklerini kendi ellerinizle yapabilirsiniz. Mutfağınıza profesyonellik ve kolaylık katan her türlü mutfak aletine bayram indirimi fırsatlarıyla sahip olmak isterseniz Teknosa’nın geniş ürün yelpazesini incelebilirsiniz.

Bayram Temizliği

Bayram demek, bayram temizliği demek. Evlerin derinlemesine temizlenmesi adeti, her bayram öncesi evlerde tatlı bir hareketliliği beraberinde getirir. Camlardan kapılara, koltuklardan halılara evin her köşesinin elden geçtiği bayram temizliğini kolaylaştırmak için elbette birtakım ipuçları var. İşe önce camlardan başlayarak sonra perdeleri yıkayıp asabilirsiniz. Varsa halı ve koltuklardaki lekeleri giderdikten sonra süpürme ve silme işlemine geçebilirsiniz. Dilerseniz dip köşe temizliği haftanın günlerine yayarak her gün bir odayı temizleyebilirsiniz. Son olarak mutfak ve banyoyu temizledikten sonra bayramı tertemiz evinizde karşılayabilirsiniz. Bayram temizliğinde yardımcınız olacak elektronikli ev aletlerini Teknosa’da bulabilir, robot süpürgeden buharlı temizleyiciye ihtiyaç duyduğunuz her türlü aleti Ramazan kampanyası ile avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakım ve Sağlık Bayram İndirimi

Sağlığınıza ve bakımınıza özen gösteriyorsanız Ramazan kampanyaları uzun zamandır almayı planladığınız kişisel bakım ürünlerine ulaşmak için ideal bir fırsat. Erkekler için tıraş ürünlerinden saç kesme makinelerine, saç kurutma makinelerinden saç şekillendiricilere ve epilatörlerden sağlık ürünlerine varana kadar aradığınız her şeyi Teknosa bayram indirimleri ile satın alabilirsiniz. Bayramlarda sevdiklerinizi güzel hediyelerle mutlu etmek adetinizse onlara Teknosa’dan kişisel bakım aletleri alabilirsiniz.

2020 Teknoloji Bayram İndirimi

Ramazan bayramı kampanyaları sadece elektronikli ev aletlerini, mutfak aletlerini ve kişisel bakım ürünlerini kapsamıyor. Oyuncular bayram indirimleri sayesinde bu yıl da mutlu. Oyuncu bilgisayarlarından gaming kulaklık ve mouse gibi aksesuarlara, günlerinize renk katacak her türlü oyuncu ürününe Teknosa Ramazan indirimi ile sahip olabilirsiniz. Steam bayram indirimi ile indirdiğiniz oyunları yeni bilgisayarınızda oynama zevkine erişebilirsiniz. Çocuğunuzun uzun zamandır hayalini kurduğu oyun konsolunu da bayram kampanyaları sayesinde uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Ne Zaman?

Ramazan Bayramı, Hicri takvimin 9. ayı ve üç ayların sonuncusu olan Ramazan ayının ardından kutlanır. Dolayısıyla miladi takvime göre hesaplandığında her sene Ramazan Bayramı’nın tarihi değişir. Ramazan ayı 2020 yılında 24 Nisan’da başlayıp 23 Mayıs’ta son bulacak. Üç gün süren Ramazan Bayramı ise 2020’de 24-26 Mayıs tarihleri arasına denk gelecek.

Kurban Bayramı Ne Zaman?

Hicri takvime göre hesaplanan Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı’ndan 2 ay 10 gün sonra gerçekleşecek ve Kurban Bayramı, dört gün boyunca sürecek. 31 Temmuz günü başlayan 2020 Kurban Bayramı, bu yıl 3 Ağustos’ta son bulacak.