text.skipToContent text.skipToNavigation

Ramazan’a Özel İndirimler Teknosa’da!

Ellerinizden çıkan her şey çok lezzetli, eminiz ama bu ayın verdiği tat bir başka oluyor! Eviniz her daim temiz, biliyoruz ama bu ayda evinizin temizliği her zamankinden daha fazla huzur veriyor. Ailenizle televizyon karşısında keyif yapmanın, tatlı sohbetler etmenin keyfi hiçbir şeyde yok ama bu ayın sohbetleri daha çok neşe veriyor. Hoş geldin Ramazan!

Evdeki yemeklerin keyifle yapıldığı, tatlı huzurun her yanı sardığı ay bu ay. “Ramazan ne zaman?” sorularının cevabını bulan, “Ramazan Bayramı ne zaman?” ve “Ramazan Bayramı tatili kaç gün?” gibi yeni sorularla anne babalarının yanına gelen evin küçük çocuğunun üzerinde bile bir mutluluk var. Belki ona ne zamandır istediği oyun konsolunu alıp mutluluğuna mutluluk katabilirsiniz. Olamaz mı? Teknosa Ramazan indirimi varsa olabilir, neden olmasın? Belki de evinizde pratik rüzgarlar estirecek şarjlı ya da elektrikli süpürgeyi almanın, aile büyüklerinin şikayet ettiği televizyonu değiştirmenin de zamanı gelmiştir.

Ramazan indirimi Teknosa’da! Her gün seçili üç ürün, siz ve sevdikleriniz için Teknosa web sitesinde. İndirimli elektronik ürünler Teknosa’da sizi bekliyor, kaçırmayın; sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katın.