SOSYAL BABALARA
BAKIMLI BABALARA
KEYFİNE DÜŞKÜN BABALARA
GEZMEYİ VE DOĞAYI SEVEN BABALARA
HOBİLERİ OLAN BABALARA

Babalar Günü Hediye Önerileri

Babalar Günü hediye ne alınır gibi sorulara mı sahipsiniz? Bu işi son ana bıraktıysanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Ona en uygun hediyeyi satın almak için ilgi alanlarını, hobilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız yeterli. Teknosa’nın Babalar Günü’ne özel sunduğu ürünlerden fikir edinebilir, çok seveceği bir Babalar Günü hediye alternatifi bulabilirsiniz. Babanızı mutlu edecek birçok hediye seçeneği web sitemizde mevcut. Eğer teknoloji tutkunu bir babanız varsa onu son teknoloji bilgisayar ve tablet çeşitleriyle mutlu edebilirsiniz. Bu alanda lider markaların gelişmiş özellikleriyle öne çıkan birçok ürünü bulunuyor. Samsung, Apple, Huawei ve Xiaomi gibi markaların ürünleriyle babanıza unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz. Sevgiliye Babalar Günü hediyesi için de doğru adres Teknosa! Fotoğraf makinesi ve ses sistemi gibi ürünleri tercih ederek eşinize yeni aktivite kazandıracak bir Babalar Günü hediyesi verebilirsiniz. Tabi Teknosa ile Babalar Günü hediye fikirleri sadece bu ürünlerle sınırlı değil. Tıraş makinesinden akıllı saate kadar yüzlerce ürünle Babalar Günü’ne coşkuyla hazırlanabilirsiniz!

Babanıza, dedenize ya da ilk Babalar Günü hediyesi çok özel olsun istediğiniz eşinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız Teknosa’nın sizin için hazırladığı Babalar Günü hediye önerileri size rehber olacak! Babanızın ilgi alanına göre değerlendirebileceğiniz araç kitleri ve outdoor ürünleri de web sitemizde sizi bekliyor. Bu öneriler arasından onu en mutlu edecek hediyeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hepsinden Özel: İlk Babalar Günü Hediyesi

Birkaç ay önce o güzel haberi aldığınızda daha şimdiden gözlerinde ne kadar iyi bir baba olacağını gördüğünüz eşinizin ilk Babalar Günü hediyesi için henüz seçim yapmadınız mı? O halde yeni hayatınıza uygun ve keyif alacağı hediyelere yönelebilirsiniz. Bebeğinizin uyku saatlerinde keyifli anlar yaşayacağınız oyun konsollarından hamileliğiniz boyunca sizinle aldığı kiloları verirken ona çok yardımcı olacak akıllı bilekliklerden ve müziğin keyfini çıkaracağınız bluetooth kulaklıklara kadar pek çok seçeneğe hemen göz atabilirsiniz.

En Güzel Babalar Günü Hediyesi Sizin Olsun

Sizin için dünyanın en özel, en önemli kişilerinden biri olan babanıza duyduğunuz sevgiyi tek bir hediye ile anlatmanız mümkün değil. Ancak ona seveceği bir hediye vererek yüzünde göreceğiniz mutluluk paha biçilemez. Teknosa’nın hazırladığı en güzel Babalar Günü hediyesi seçeneklerinden televizyon ve fotoğraf makinesi gibi seçimler yaparak teknoloji tutkunu babanızın kalbini bir kez daha çalabilirsiniz.

Babama Hediyemi Nasıl Anlamlı Kılabilirim?

Babalar Günü için hediyeler denizi arasından ona çok istediği ama bir türlü satın alamadığı akıllı telefonu, hayatını kolaylaştıracak tıraş makinesini ya da maceradan maceraya koşacağı drone'u satın aldınız. Bu hediyeleri daha anlamlı kılmak için ne yapmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Hediyenizi verirken onunla yaşadığınız ve her defasında içinizi ısıtan bir anınızı anlatmaya, ona güzel bir sözün yazılı olduğu bir kart hazırlamaya ne dersiniz? Bu tip minicik detaylar hediyenizi daha anlamlı kıldığı gibi onun da yüreğine dokunacak, bu Babalar Günü çok daha anlamlı olacak!

Babalar Günü Ne Zaman?

Babalarımıza olan sevgimiz bir güne sığmaz, ancak bu yıl da her yıl olduğu gibi Haziran ayının üçüncü Pazar günü Babalar Günü’nü keyifle kutlayacağız. Babalar Günü 20 Haziran’a denk geliyor; siz de bugüne kadar tüm hazırlıklarınızı yapıp babanızı çok mutlu edecek bir Babalar Günü hediyesi alabilir, ona hoş bir sürpriz yapabilirsiniz!

Babalar Günü Kartı Nasıl Yapılır?

Onun için özel olarak seçtiğiniz hediyenizi taçlandırmak ister misiniz? O halde hediyenizin yanında kendi ellerinizle hazırladığınız ya da el yazınızın olduğu bir Babalar Günü kartı iliştirin! Bu belki de onun için en güzel Babalar Günü hediyesi olabilir. Kartınızı hazırlamak için onun en sevdiği renkte bir karton seçin, dilediğin boyutlarda kesin, dilerseniz sadece el yazınızla dilerseniz ona olan sevginizi anlatan bir çizimle süsleyin. En özel Babalar Günü sözlerinden de faydalanarak kartınıza sevginizi yansıtabilirsiniz. Önemli olan bu kartın tamamen sizin ellerinizden çıkması!

Babalar Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

Altı çocuğunu da anneleri olmadan, tek başına büyütmüş gazi bir babanın kızı olan Sonora Smart Dodd, annelerin olduğu gibi babaların da özel bir günü olması gerektiğini düşündü. Üstelik bu günü babasının doğum günü olan 5 Haziran’da kutlamak istedi. Hazırlıklar tamamlanamadığı için ilk kutlama 19 Haziran 1910’da yapılsa da bu özel düşünce dönemin ABD başkanı Calvin Coolidge’i çok etkiledi ve Babalar Günü 1924 yılında resmi olarak kabul edildi. 1966 yılına gelindiğinde ise ABD başkanı Lyndon Johnson bu günün haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanması konusunda bir bildiri yayınladı. O günden bu yana tüm dünyada Babalar Günü aynı tarihte, aynı coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Siz de en anlamlı Babalar Günü hediye fikri alternatiflerini Teknosa'da değerlendirerek hayatınızdaki en özel erkeği bu özel günde tebrik edebilirsiniz!