text.skipToContent text.skipToNavigation

Kamera

KATEGORÄ°LER
KATEGORİLER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Kamera kategorisinde 18 adet ürün bulundu.

%12 3.399 TL 2.999 TL
%20 4.999 TL 3.999 TL
%21 1.399 TL 1.099 TL

Kamera

 

Uygun fiyatlı video kameralar

Video kamera satın alırken alıcılar birçok özelliğe dikkat eder. Bu özellikler arasında kameranın ekran kalitesi, depolama alanı/dahili depolama alanı, kaç boyutlu çekim yapabildiği, objektif özellikleri, görüntü işlemcisi, projeksiyon gibi pek çok farklı özellik gösterilebilir. Bu özellikler aynı zamanda video kameraların fiyatları üzerinde de belirleyicidir. Uygun fiyatlı video kameralar, genellikle dahili depolama alanı, işlemci, görüntü kalitesi gibi özelliklerden taviz verebilir. Kablosuz erişime sahip video kameralar ise teknolojiye ayak uydurmakla beraber fiyatı yükselten de bir özelliktir. Alıcının bütçesine uygun fiyatlı video kameraları Teknosa.com’dan incelenebilir.

En iyi Vlog kameraları

Sosyal medyanın kullanım amaçları gitgide çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik aynı zamanda Vlogger'lık gibi bir alanın doğmasına neden oldu. Vlog çekimlerinin vazgeçilmez ekipmanı ise video kameralardır. Bu kameralar Vlog'a özgü kullanıldığı zaman vlog kamerası adını alır. İçerik ürettikleri siteler için video çekimi yapacak alıcılar, bazı vlog kamera modelleri önerilebilir.

  • Sony HDR-PJ410 projeksiyon video kamera optik titreşim engelleme sistemi sayesinde hareketli görüntü çekimi esnasında kaliteli bir deneyim yaşatabilmektedir. Wi-Fi'yi destekleyebildiği için de Vlog'ların rahat bir şekilde aktarılmalarını sağlarlar.
  • Bunun yanı sıra Canon 80D film çeken Vloggerların gözdesidir denebilir. Canon 80D Cinema-Eos lensler beraber kullanılabilir ve diyafram enstantane gibi ayarlar düzenlenebilir.
  • Sony FDR-AX1 ise 4K kayıt seçeneğiyle kayıtları kalite bağlamında bir üst seviyeye çıkarabilir. Ayrıca arka aydınlatma sensörüne sahip olduğundan gece çekimleri için de kalite sağlar. Tüm bu özelliklerine rağmen hafif ve kullanışlı oluşu birçok alıcının bu video kamerayı tercih etme sebeplerindendir.

 

Vlog çekiminde yaratıcılığın geliştirilmesine olanak sağlayan bu Vlog kameralar, Teknosa mağazalarındaki raflarda ve Teknosa.com’da alıcılarını bekliyor.