Şarjlı Diş Fırçası ve Aksesuarları Fiyatları ve Modelleri

228 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Oral-B Pro 1 Şarjlı Diş Fırçası Easy Clean

  Oral-B Pro 1 Şarjlı Diş Fırçası Easy Clean

  969 TL
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart 9750 Mavi Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare DiamondClean Smart 9750 Mavi Elektrikli Diş Fırçası

  28.953,68 TL
 • Philips Sonicare C3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9042/95 2 Adet

  Philips Sonicare C3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9042/95 2 Adet

  4.294,74 TL
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart 9750 Rose Gold Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare DiamondClean Smart 9750 Rose Gold Elektrikli Diş Fırçası

  28.953,68 TL
 • Philips Sonicare W3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9064/65 4 Adet

  Philips Sonicare W3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9064/65 4 Adet

  5.797,89 TL
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart 9300 Pembe Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare DiamondClean Smart 9300 Pembe Elektrikli Diş Fırçası

  22.833,68 TL
 • Philips Sonicare ExpertClean 7500 Beyaz Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare ExpertClean 7500 Beyaz Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  20.221,05 TL
 • Philips Sonicare W DiamondClean Diş Fırçası Başlıkları HX6063/65 3 Adet

  Philips Sonicare W DiamondClean Diş Fırçası Başlıkları HX6063/65 3 Adet

  5.368,42 TL
 • Philips Sonicare W DiamondClean HX6063/95 Diş Fırçası Başlıkları 3 Adet

  Philips Sonicare W DiamondClean HX6063/95 Diş Fırçası Başlıkları 3 Adet

  5.368,42 TL
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 Beyaz Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 Beyaz Elektrikli Diş Fırçası

  27.593,68 TL
 • Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Siyah Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Siyah Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  18.431,58 TL
 • Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Beyaz Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Beyaz Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  18.431,58 TL
 • Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Mor Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare ProtectorClean 6500 Mor Şarjlı Elektrikli Diş Fırçası

  18.431,58 TL
 • Philips Sonicare W DiamondClean HX6062/65 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  Philips Sonicare W DiamondClean HX6062/65 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  4.294,74 TL
 • Philips Sonicare W3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9064/95 4 Adet

  Philips Sonicare W3 Premium Diş Fırçası Başlıkları HX9064/95 4 Adet

  5.797,89 TL
 • Philips Sonicare G3 Premium HX9052/65 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  Philips Sonicare G3 Premium HX9052/65 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  4.294,74 TL
 • Philips Sonicare Diamondclean Smart 9300 Gri Elektrikli Diş Fırçası

  Philips Sonicare Diamondclean Smart 9300 Gri Elektrikli Diş Fırçası

  22.833,68 TL
 • Philips Sonicare W3 Premium HX9062/95 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  Philips Sonicare W3 Premium HX9062/95 Diş Fırçası Başlıkları 2 Adet

  4.294,74 TL
 • Philips One Sonicare HY1200/05 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

  Philips One Sonicare HY1200/05 Şarj Edilebilir Diş Fırçası

  5.583,16 TL
 • Philips Sonicare 9000 Özel Sürüm Mavi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

  Philips Sonicare 9000 Özel Sürüm Mavi Şarj Edilebilir Diş Fırçası

  20.221,05 TL
228 üründen  ürün görüntülediniz

Şarjlı Diş Fırçası ve Aksesuarları

Sağlık ürünleri arasında yer alan şarjlı diş fırası ve aksesuarlarına buradan birkaç tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. Devrim niteliğindeki teknolojilerin şık tasarımlarla birleştiği bu ürünlerle dişlerin temizliği ideal formatına kavuşuyor. Bu elektrikli diş fırçası modellerinden dilediğinizi hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih ederek ağız içi bakımınıza katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik Philips ve OralB gibi farklı markaların şarjlı diş fırçaları arasından seçimler yapmanız da mümkün. Şarjlı diş fırçası başlığı, kabı, standı ve diğer aksesuarlarla birlikte sahip olabileceğiniz bu cihazlar Teknosa ile birkaç tık uzağınızda. Acele edin, ürünler tükenmeden alışverişinizi tamamlayın!

Şarjlı Diş Fırçaları ile Hassas Fırçalama Deneyimi

Ağızda ferah bir his bırakmanıza yardımcı olan çeşit çeşit şarjlı diş fırçası bu sayfada karşınızda. Kullanıcılardan tam puan alan bu ürünler sayesinde diş aralarında kalan yemek artıklarına elveda diyebilirsiniz. Üstelik bazı modellerde 3D fırçalama takibi özelliği de mevcut. Bu sayede dişlerinizin ön, arka ve üst yüzeylerinde fırçalamayı izlemek için yapay zekadan faydalanılmış. Mümkün olan en kapsamlı temizlik deneyimini sunmak üzere tasarlanan bu cihazlar kişisel bakımınızın bir parçası olmaya geliyor. Şarjlı diş fırçaları, şaşırtıcı derecede hassas bir fırçalama deneyimi vadediyor. Yuvarlak ya da uzun fırça başlıkları dişlerin tüm yüzeyini nazikçe kavrarken dönme ve süpürme hareketi, artıkların atılmasına yardımcı oluyor. İster evde ister ofiste ister seyahatte isterseniz de tatilde kullanabileceğiniz bu ürünlerle diş temizliği mekan ve zaman sınırını aşıyor. Tek bir hareketle çalıştırılabilen bu cihazlarla siz de diş temizliğinde bir üst seviyeye taşınabilirsiniz. Diş hekimlerinin şarjlı diş fırçası tavsiyeleri arasında yer alan bu ürünleri sayfamız üzerinde detaylıca inceleyebilir, birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Her cebe uygun şarjlı diş fırçası fiyatları burada sizi bekliyor.

Çok Kullanışlı Şarjlı Diş Fırçası Aksesuarları

Bir fırçadan çok daha fazlasını vadeden şarjlı diş fırçası aksesuarları içinde şarjlı diş fırçası kabı, yedek fırça başlıkları ve şarjlı diş fırçası standı yer alıyor. Tüm bu ürünler hayatınızı kolaylaştırmak ve hijyen sağlamak için tasarlanmış. Örneğin şarjlı diş fırçası yedek başlıkları, 3 ayda bir değiştirilmesi gereken fırçalarınız için harika bir çözüm. Kullandığınız cihazın modeliyle uyumlu seçilen fırça başlıkları sayesinde ağız hijyeninize katkıda bulunabilirsiniz. Üstelik bu aksesuarları çoklu paketler halinde satın almanız da mümkün. İster 2'li ister 4'lü setler halinde satışa sunulan şarjlı diş fırçası başlıklarını ister çocuklarınız ister eşiniz isterseniz de kendiniz için tercih edebilirsiniz. Diğer yandan, şarjlı diş fırçası standı da son derece kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Bir adet fırça gövdesi, bir adet şarj alanı ve bir adet de kapaklı fırça başlığı bölmesi bulunan bu stantlardan edinerek şarjlı diş fırçanızın tüm bölümlerini güvenle saklayabilirsiniz. Tek bir gövdeyi pek çok fırça başlığı ile kullanma imkanınızın bulunduğu bu ürünlerin kapaklı bölümleri, fırçaları dış etkenlerden korurken şarj alanı da cihazınızın pilini tazelemenizi sağlıyor. Hem derli toplu görünen hem de hijyenik kalan şarjlı diş fırçanız ve onun aksesuarları, stantlarda güvende. Siz de bu ürünlerin alışverişinde Teknosa'yı tercih edin, şarjlı diş fırçanızı oturduğunuz yerden satın almanın kolaylığını yaşayın!

Şarjlı Diş Fırçası Tavsiyeleri

Sayfamız üzerinde gördüğünüz tüm şarjlı diş fırçaları arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun seçimler yaparak alışverişinizden kazançlı çıkabilirsiniz. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz modeli bulup sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız şarjlı diş fırçası ve aksesuarları kısa süre içinde adresinize geliyor. Burada farklı markaların ürünleri, farklı özellikleriyle karşınızda. Örneğin Philips şarjlı diş fırçası modelleri, hassas ve etkili diş temizliği isteyenlerin favorileri arasında. Dünyanın dört bir yanındaki diş hekimleri tarafından önerilen bu ürünler şık tasarımları ve üstün teknolojileriyle kullanıcıları hayran bırakıyor. Philips etiketli bu elektrikli diş fırçaları sonik süpürme hareketiyle dişleri ideal biçimde temizlemek üzere tasarlanmış. Dakikada binlerce kez hareket eden fırça başlığı, hassas mikro kabarcıkların oluşmasını sağlayarak dişleri temizliyor. Diş eti çizgisini de yemek atıklarından arındıran bu özellik sayesinde ağız içinde ulaşılması zor alanlar bile tertemiz oluyor. 3 dakika gibi kısa bir sürede tüm dişlerde derinlemesine temizlik sağlayan Philips marka ürünlerin yanı sıra OralB şarjlı diş fırçaları da burada. Geliştirilmiş akıllı basınç sensörleri, seyahat kapları, interaktif göstergeleri, yuvarlak fırça başlıkları ve diğer özellikleriyle bu ürünler de diş temizliğinde çığır açan teknolojiyle çalışıyor. Üstelik farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkan bu ürünleri tarzınıza uygun olarak satın almanız mümkün. Siyah, beyaz, pembe, mor, mavi ya da farklı bir renkte şarjlı diş fırçası edinerek hem dişlerinizi temizleyen hem de tarzınızı yansıtın. Çeşit çeşit şarjlı diş fırçası OralB ve Philips etiketiyle burada.

Şarjlı Diş Fırçası Seçimi İpuçları

Şarjlı diş fırçası alırken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün fırça kalitesi. Mikro titreşimli fırça kılları bulunan cihazlar, dişlerin tüm yüzeylerine nazikçe girerek orada kalan artıkların atılmasında etkili oluyor. Belli bir yöne doğru sürekli salınım gösteren bu fırça başlıkları sayesinde siz yorulmadan dişleriniz temizlensin! Ayrıca ürünlerin hassasiyet ayarının olması da bir diğer önemli konu. Diş etlerine fazla baskı yapan modellerdense hassasiyet ayarlı şarjlı diş fırçalarını seçerek konforunuza katkıda bulunabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ürünlerin bir paket halinde sunulması da kullanıcıların tercih ettiği özelliklerden. Şarjlı diş fırçası kabı ve yedek başlıklarıyla bir set oluşturan ürünler hem ekonomik hem de son derece kullanışlı olabiliyor. Tüm bu ipuçlarını göz önünde bulundurarak kendinize uygun şarjlı diş fırçasını seçin, diş temizliğinizi garantileyin!

Sıkça Sorulan Sorular

Şarjlı diş fırçası başlığı ne kadar sürede değiştirilmeli?

Şarjlı diş fırçası başlığının 3 ayda bir değiştirilmesi öneriliyor.

Şarjlı diş fırçası alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Şarjlı diş fırçası alırken ürünün fırça başlığı kalitesine, ergonomik tasarımına ve hassasiyet ayarı olmasına dikkat etmenizde fayda var.

Şarjlı diş fırçası nasıl temizlenir?

Şarjlı diş fırçalarını her kullanım sonrası fırça başlığını yerinden çıkarıp akan suyun altında yıkayarak temizleyebilirsiniz. Fırça gövdesini ise belli aralıklarla yine su ve temizlik sıvıları kullanarak temizlemeniz mümkün.

Çocuk şarjlı diş fırçası ne zaman kullanılabilir?

Çocuklar, şarjlı diş fırçalarını, hekime de danışarak 3 yaştan sonra kullanabilir.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.