text.skipToContent text.skipToNavigation

Sevgililer Günü’nde
Teknolojiyle

Aşkınızı Güncelleyin!

Teknoloji dünyası, Sevgililer Günü hediyeleriyle içinizden çılgın bir romantik çıkarmanız için harika fırsatlarla dolu. Birbirinden kullanışlı teknolojik cihazlar, sevgilinizin hayatını kolaylaştırmak ve daha keyifli bir hale getirmek istediğinizin mesajını veriyorlar. Mutluluk parayla satın alınamaz belki ama birbirinden güzel teknolojik Sevgililer Günü hediyelerini alabilir.

Macera Tutkunlarına

Siz de sevgiliniz de sıra dışı insanlarsınız. Macerayı sevmek ve macera tutkunu olmak arasında da ince bir çizgi var. Sevgiliniz gerçek bir macera tutkunuysa, maceralarını çok daha heyecanlı ve eğlenceli geçirebileceği birçok teknolojik hediye alabilirsiniz. Bazı çiftler Sevgililer Günü pastası keserken, siz tırmanması zor bir dağın tepesinde, su ısıtıp, mükemmel manzaraları fotoğraflayabilirsiniz. Ama önce sevgilinize bir DSLR Fotoğraf Makinesi veya Aksiyon Kamerası almalısınız. Selfie çubuğu da şart tabii.

DSLR Fotoğraf
Makineleri
Aksiyon Kameraları

Akıllı İletişimi Sevenlere

Akıllı telefon bir sevgiliye alınacak hediyeler arasında her zaman ilk sıralarda yer alıyor. Yepyeni Apple iPhone telefonlar, Samsung’un Galaxy Note’ları derken akıllı telefonların önüne geçmek veya aralarında tercih yapmak gittikçe zorlaşıyor. 14 Şubat hediyesi olarak bir akıllı telefon almadan önce sevgilinizin ilgi alanlarını düşünmeli ve bunlara uygun özelliklere sahip bir telefon tercihi yapmalısınız. Fotoğraf konusunda kendini aşan Sony akıllı telefonlar sevgilinizin içindeki profesyonel fotoğrafçıyı ortaya çıkarabilir. Eğer müzik konusunda tutkulu bir sevgiliniz varsa da ona HTC modellerinden bir hediye seçebilirsiniz.

Akıllı Telefonlar Telefon Aksesuarları

Çocuk Ruhunu Koruyanlara

Çocuklar kadar yetişkinleri de etkisi altına alan Disney dünyası dasunduğu birbirinden eğlenceli hediye fikirleri ile Sevgililer Günü için değerlendirilebilecek fırsatlarla dolu! Frozen, Mickey Mouse ve arkadaşları, Nemo gibi efsanevi Disney filmlerinden pelüş oyuncaklar, telefon kılıfları gibi sevgilinizin en sevdiği karakterlere ait Disney ürünlerini ona hediye edebilirsiniz. Ayrıca ofis masasını renklendirecek pipetli bardaklar, kalem setleri de Disney coşkusunu iş yerinde sürdürmesini sağlayacak.

Oyuncaklar Aksesuar

Seyahatçilere

Seyahati seven veya sürekli seyahate çıkmak zorunda olan bir sevgiliniz varsa, müzik de kitaplar da hayatında oldukça büyük bir yer kaplıyor demektir. Sevgililer Günü hediyesi olarak kırmızı güller de etkisini kaybetmedi ama sık sık seyahat eden sevgililer için rahatça işlerini halledecek ve kitap okuyabilecek tabletler veya dış sesleri iptal eden kulaklıklar gibi seyahatleri çok daha anlamlı ve keyifli hale getirecek sevgiliye özel hediye seçenekleri bulunuyor. Bunların yanında Bluetooth Hoparlör de keyfinizi ikiye katlayacaktır.

Tabletler 2si 1 Arada
Notebooklar

Sinefiller

Sevgilinizle film izlemek gibisi yoktur. 14 Şubat’taki mevsim şartları düşünüldüğünde sinemanın, arka arkaya film izlemenin mevsimine denk geliyor. Sevgilinizin sinema bilgisiyle övündüğünüz artık yeter. Birazdan sunacağımız hediye fikirleri sayesinde hem sevgilinize müthiş bir Sevgililer Günü hediyesi almış olacaksınız hem de 14 Şubat’ı en sevdiğiniz şekilde geçireceksiniz; film izleyerek! 4K Ultra HD bir Televizyon, Ev Sinema Sistemi, Soundbar, Mısır Patlatma Makinesi seçenekleri 14 Şubat’ı sinema keyfi ile geçirmenizi sağlayacak!

Televizyonlar Soundbarlar

Mutfak Sanatları

Sevgililer Günü pastası yemek elbette çok anlamlı ama sevgilinize hayat boyu leziz pastalar yapma imkanı sunan mutfak robotları almak daha da romantik! Çünkü sevgilinize hediye olarak alacağınız pratik ev aletleri, onun yaptığı yemekleri ve tatlıları çok sevdiğinizin mesajını verecek. Yemek yapmayı seven herkes için de bu müthiş bir mesaj!

Küçük Ev Aletleri Kahve Makineleri

Çift Hediyeleri

Eğer birlikte kullanacağınız, sevginize özel anlamı olan bir hediye arıyorsanız, sevgili saatleri dikkatinizi çekmiş olmalı ama sadece zamanı gösteren saatler artık çok sıkıcı, akıllı saatlere yönelip, çift olarak hem hayatınızı düzene sokabilir hem de aynı aksesuarı taşıyabilirsiniz. Akıllı saatlerin arasından istediğiniz rengi ve tasarımı seçebilirsiniz çünkü seçenek ve model sayısı oldukça fazla.

Akıllı Saatler Akıllı Bileklikler