Akıllı Anahtar Fiyatları ve Modelleri

43 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Aqara Akıllı Çift Role Modülü

  Aqara Akıllı Çift Role Modülü

  1.490 TL
 • Philips Hue Tap Switch Siyah Anahtar

  Philips Hue Tap Switch Siyah Anahtar

  2.299 TL
 • Çok Satanlar
  TP-Link Tapo S200d Akıllı Uzaktan Kısma Anahtarı
  Kredi Fırsatı

  TP-Link Tapo S200d Akıllı Uzaktan Kısma Anahtarı

  589 TL
 • TP-Link Tapo S210 Akıllı Işık Anahtarı
  Kredi Fırsatı

  TP-Link Tapo S210 Akıllı Işık Anahtarı

  779 TL
 • TP-Link Tapo S220 Akıllı Işık Anahtarı

  TP-Link Tapo S220 Akıllı Işık Anahtarı

  964,35 TL
 • Çok Satanlar
  TP-Link Tapo S200b Akıllı Düğme
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  TP-Link Tapo S200b Akıllı Düğme

  519 TL
 • Meross Wi-Fi Apple Homekit Google Assistant Ve Alexa Uyumlu Akıllı 3 Garaj Kapısı Kontrollü Anahtar

  Meross Wi-Fi Apple Homekit Google Assistant Ve Alexa Uyumlu Akıllı 3 Garaj Kapısı Kontrollü Anahtar

  2.990 TL
 • Meross Wi-Fi Apple Homekit Google Assistant Ve Alexa Uyumlu Akıllı Garaj Kapısı Anahtarı

  Meross Wi-Fi Apple Homekit Google Assistant Ve Alexa Uyumlu Akıllı Garaj Kapısı Anahtarı

  2.390 TL
 • Çok Satanlar
  Meross Çift Yön Akıllı Anahtar Tuşu
  Kredi Fırsatı

  Meross Çift Yön Akıllı Anahtar Tuşu

  569 TL
 • Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Termostat Vanası (Sadece Meross Hub İle Çalışır)

  Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Termostat Vanası (Sadece Meross Hub İle Çalışır)

  2.590 TL
 • Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Hub ve Termostat Vanası

  Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Hub ve Termostat Vanası

  3.890 TL
 • S-Link Swapp SL-EG33 3'lü Wifi Tuya Destekli Kablosuz Ve Dokunmatik Aydınlatma Anahtarı

  S-Link Swapp SL-EG33 3'lü Wifi Tuya Destekli Kablosuz Ve Dokunmatik Aydınlatma Anahtarı

  673 TL
 • Meross Akıllı Wifi Duvar İçi Anahtar
  Kredi Fırsatı

  Meross Akıllı Wifi Duvar İçi Anahtar

  599 TL
 • Meross Akıllı Çoklu Garaj Anahtarı 3 Kapı
  Kredi Fırsatı

  Meross Akıllı Çoklu Garaj Anahtarı 3 Kapı

  2.990 TL
 • Akıllı Perde Motoru Programlanabilir

  Akıllı Perde Motoru Programlanabilir

  2.999 TL
 • Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Hub ve 3 Adet Termostat Vana Seti

  Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Akıllı Hub ve 3 Adet Termostat Vana Seti

  9.070 TL
 • Aqara WRS-R02 Kablosuz Uzaktan Kumanda Anahtarı

  Aqara WRS-R02 Kablosuz Uzaktan Kumanda Anahtarı

  949 TL
 • Aqara E1 Akıllı Kontrol Hub Kiti

  Aqara E1 Akıllı Kontrol Hub Kiti

  1.385 TL
 • Aqara WXKG11LM Mini Akıllı Kablosuz Anahtar

  Aqara WXKG11LM Mini Akıllı Kablosuz Anahtar

  549 TL
 • Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Beş Adet Çift Yönlü Tuşlu Akıllı Anahtar

  Meross Wi-Fi Uzaktan Kontrollü Beş Adet Çift Yönlü Tuşlu Akıllı Anahtar

  3.995 TL
43 üründen  ürün görüntülediniz

Akıllı anahtar, evinizdeki ışıkları uzaktan kontrol etmenizi sağlayan bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde, ışıkları istediğiniz zaman açıp kapatabilir, parlaklığını ve rengini ayarlayabilir hatta sesli komutlarla yönetebilirsiniz. Akıllı anahtar, enerji tasarrufu, güvenlik ve konfor sağlamak için tasarlanır.

Akıllı Anahtar Nedir?

Akıllı anahtar, evlerdeki ışıkları kontrol etmek için kullanılan yeni nesil bir teknoloji ürünüdür. Geleneksel anahtarların yerini alan bu yenilikçi cihaz, aydınlatma sistemlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmemizi sağlar. Akıllı anahtar nedir ve nasıl çalışır konusunda şunlar söylenebilir:

Akıllı anahtar, kablosuz iletişim ve internet bağlantısı sayesinde mobil cihazlar üzerinden kolayca kontrol edilebilir. Bu sayede ev sahipleri, herhangi bir yerden, akıllı telefonları veya tabletleri aracılığıyla evlerindeki aydınlatma sistemlerini yönetebilirler. Işıkları açıp kapamak, parlaklık düzeyini ayarlamak hatta farklı renk seçeneklerini kullanmak gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı anahtar, genellikle akıllı ev sistemleri ile entegre çalışır. Bu sistemler, ev sahiplerine zamanlama özellikleri, sensörler ve otomatik senaryolar gibi bir dizi akıllı özellik sunar. Örneğin, sabahları uyandığınızda ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilir veya eve döndüğünüzde ışıkların sizi karşılamasını ayarlayabilirsiniz. Böylece evinizdeki aydınlatmayı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Bu tür akıllı teknolojilerle donatılmış anahtarlar aynı zamanda kullanıcılara uzaktan erişim imkânı da sunar. Örneğin, evinizde olmasanız bile, akıllı telefonunuzdan veya internete bağlı bir cihazdan ışıkları kontrol edebilirsiniz. Bu özellik, güvenlik amacıyla da kullanılabilir. Örneğin, tatilde olduğunuzda ışıkları belirli zamanlarda açıp kapatarak, evinizi dolaylı yoldan canlı göstermek için kullanabilirsiniz. Teknosa ile yeni nesil teknolojileri keşfetmek için siz de akıllı anahtarları inceleyebilirsiniz.

Akıllı Anahtar Kullanmanın Avantajları

Akıllı anahtar, yaşanılan mekanları daha verimli ve konforlu hale getirmenin en kolay yollarından biridir. Wifi anahtar olarak da bilinen bu cihazlar, evdeki lambaları uzaktan kontrol etmek için kullanılır. Wifi akıllı anahtar ev sahiplerine birçok avantaj sağlar. Öncelikle, wifi akıllı anahtar sayesinde lambaları açıp kapamak için fiziksel anahtarlara dokunmak zorunda kalmazsınız. Bu özellik dinlenme sırasında veya evden çıkarken ışıkları kapatmak için çok kullanışlıdır. Ayrıca akıllı anahtar enerji tasarrufu sağlamak için de iyi bir seçenektir. Bu tür anahtarlar belirli zamanlarda açıp kapatılabilen bir programlama özelliğine sahiptir. Bu sayede, evde olmadığınız zamanlarda bile lambaları kolayca kapatabilirsiniz. Wifi anahtar çeşitlerinin en büyük avantajı herhangi bir yerden kontrol edilebilir olmalarıdır. Cep telefonunuz üzerinden uygulama kullanarak lambaları açıp kapatabilirsiniz. Böylece, işten çıktığınızda eve gelmeden önce ışıkları açabilirsiniz. Akıllı anahtar diğer akıllı cihazlarla uyumlu olarak çalışarak evinizin tamamını yönetme imkanı sunar. Örneğin, akıllı hoparlörler veya diğer akıllı cihazlarla entegre olduğunda, sesli komutlarla ışıkları kontrol edebilirsiniz.

Akıllı Anahtar Özellikleri

Akıllı anahtar, modern teknolojinin getirdiği yenilikçi bir üründür. Bu akıllı cihazlar, geleneksel anahtarların yerini alarak evlerimizi daha güvenli, konforlu ve kullanışlı hale getirir. Akıllı anahtar özellikleri arasında en başta gelen hususlardan biri uzaktan kontroldur. Kablosuz iletişim ve internet bağlantısı sayesinde mobil cihazlar üzerinden uzaktan kontrol edilebilirler. Dolayısıyla evde olmadığınızda bile evinizin güvenliğini sağlamak ve enerji tasarrufu yapmak için son derece kullanışlıdır. Bu tür anahtarların bir diğer özelliği ise zamanlama ve programlamaya imkân vermeleridir. Bu özellikleri sayesinde belirli saatlerde otomatik olarak çalışabilirler.

Akıllı anahtar farklı senaryolar oluşturmanıza da olanak tanır. Örneğin, "Eve Dönüş" senaryosuyla evinize yaklaşırken ışıkların otomatik olarak açılmasını sağlayabilir veya "Uyku Modu" senaryosuyla tüm ışıkların kapatılmasını programlayabilirsiniz. Senaryoları kişisel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Tüm bu geniş özelliklerinin yanında akıllı wifi anahtar aynı zamanda ev otomasyon sistemleri ile de uyum içinde çalışır. Böylelikle evinizi tek bir platform üzerinden yönetmenizi sağlarlar. Farklı marka ve modellerdeki diğer akıllı cihazlarla uyumlu hale getirilerek ev otomasyonu daha kapsamlı bir şekilde kullanılabilir. Akıllı teknolojilerle donatılmış aydınlatma anahtarlarının yanı sıra evdeki elektronik cihazların uzaktan kontrol edilmesini sağlayan akıllı priz ürünleri de tercih edilebilir. Akıllı anahtar priz, elektronik cihazların uzaktan açılıp kapatılmasını sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Örneğin, evde kimse yokken bile televizyon gibi cihazlar uzaktan kapatılarak gereksiz enerji tüketimi azaltılabilir. Akıllı anahtar priz ile tüm elektronik cihazlar tek bir uygulama üzerinden kontrol edilir.

Akıllı Anahtar Fiyatları

Evlerdeki ışıklandırmanın kontrolünü daha akıllı ve kullanıcı dostu hale getiren akıllı anahtar marka, model ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Fiyatlar, temel işlevlere sahip olan basit modellerden, daha gelişmiş özelliklere sahip olan modellere kadar geniş bir yelpazede değişebilir. Daha gelişmiş modeller büyük ve çok odalı evler için daha uygundur. Ayrıca bazı modeller sesli komut desteği, zamanlayıcı özelliği, uzaktan kumanda seçeneği, birden fazla ışık kaynağını kontrol etme, renk değiştirme veya duygu aydınlatması gibi farklı özellikleri içerir. Tüm bu özellikler anahtarların farklı fiyatlar üzerinden satılmasında etkilidir. Akıllı anahtar evinizdeki ışıklandırmayı yönetmek için mantıklı bir seçenektir. İhtiyacınız olan işlevlere göre farklı fiyat seviyelerinde modelleri mevcuttur. Fiyatlar marka ve modeline göre değişse de, uzun vadede enerji tasarrufu sağlayarak, maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olurlar. Siz de Teknosa'yla hem kolay kullanımı hem de enerji tasarrufu sağlayan akıllı teknoloji ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilir, yeni nesil bir kullanım deneyiminin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.