TV Askı Aparatı Fiyatları ve Modelleri

12 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Çok Satanlar
Tec Maxıma XL-S 32-65 inç Slim Hareketli Çift Kollu TV Askı Aparatı

Tec Maxıma XL-S 32-65 inç Slim Hareketli Çift Kollu TV Askı Aparatı

789,90 TL
Çok Satanlar
Tec Maxima 3255-S Slim 32-55" (82-140 Ekran) Hareketli Tek Kollu TV Duvar Askı Aparatı

Tec Maxima 3255-S Slim 32-55" (82-140 Ekran) Hareketli Tek Kollu TV Duvar Askı Aparatı

539,90 TL
Çok Satanlar
Tec Axis L-S 15-37 inç  38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu TV Duvar Askı Aparatı

Tec Axis L-S 15-37 inç 38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu TV Duvar Askı Aparatı

419,90 TL
Çok Satanlar
Tec Vento M 15-37 inç 38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu 360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

Tec Vento M 15-37 inç 38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu 360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

239,99 TL
Çok Satanlar
Tec Vento L 15-37 inç 38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu  360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

Tec Vento L 15-37 inç 38-94 Ekran Hareketli Tek Kollu 360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

269,99 TL
Çok Satanlar
Tec Vento S 15-26inç 38-66 Ekran Hareketli 360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

Tec Vento S 15-26inç 38-66 Ekran Hareketli 360 Dönüş Kabiliyetli TV Duvar Askı Aparatı

139,99 TL
Çok Satanlar
Preo MWM06  55-85 inç 140-216 CM  Sabit LED/LCD TV Duvar Askı Aparatı

Preo MWM06 55-85 inç 140-216 CM Sabit LED/LCD TV Duvar Askı Aparatı

199,90 TL
Preo TV Güvenlik Aparatı

Preo TV Güvenlik Aparatı

99,90 TL
Sonorous Surefix 152 (50"-65") Plazma/Lcd Askı Aparatı

Sonorous Surefix 152 (50"-65") Plazma/Lcd Askı Aparatı

41,70 TL
SADECE MAĞAZADA
Barkan E-120 (Max. 26") 2 Yönlü Metalik Siyah Hareketli Askı Aparatı

Barkan E-120 (Max. 26") 2 Yönlü Metalik Siyah Hareketli Askı Aparatı

47 TL
SADECE MAĞAZADA
Barkan CM-310 Combo Set TV Aksesuar Paketi

Barkan CM-310 Combo Set TV Aksesuar Paketi

179,70 TL
SADECE MAĞAZADA
Sonorous Surefix 430 (23"-50") Plazma/Lcd Tv Askı Aparatı

Sonorous Surefix 430 (23"-50") Plazma/Lcd Tv Askı Aparatı

107 TL
SADECE MAĞAZADA

Günümüz TV ürünleri, ince yapıları ve düz ekranları ile dikkat çeker. Daha az yer kaplayan, daha büyük ekrana sahip ve yerleşiminde TV sehpası, ünite ve masa gibi araçlara ihtiyaç duymayan yeni nesil LED, LCD ve plazma televizyon modelleri; TV askı aparatı ile rahatlıkla monte edilebilir. Askı aparatları, masa ve sehpalara göre televizyonu daha sağlam şekilde koruyan ürünlerdir. Yükseklik bakımından da daha yukarıda yer alması, bulunduğu ortamda herkesin rahatlıkla televizyon izleyebilmesine olanak sağlar. Aynı zamanda çocukların bulunduğu ortamlarda da güvenli bir şekilde kullanılabilir. Ürünün sabit şekilde asılı olması, düşme ya da devrilme gibi problemlerin yaşanmasına engel olur. Bu şekilde hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli bir alan oluşur.

TV Askı Aparatı Nedir?

TV askı aparatları, televizyon ve monitör gibi elektronik eşyaların yapısal özelliklerine göre üretilen ve bu ekranları sağlam bir şekilde tutmak için tasarlanan TV aksesuarlarıdır. TV askı aparatı çeşitlerine ihtiyaç duyulmasının birden fazla nedeni vardır. En önemlisi televizyonların fiziksel özelliklerinin değişmesi sebebiyle ürünlerin daha sağlam şekilde monte edilme gerekliliğidir. Yeni nesil televizyonlar eski sistem yardımcı aksesuarlar üzerinde istenen yerleşimi sağlayamaz. Bu durum beklenmeyen kazalara davetiye çıkarabilir. Bir diğer nedeni ise yeni nesil televizyonlar ile eski sistem ürün aksesuarları arasında görüntü bakımından bir bütünlük oluşmamasıdır. TV duvar aparatı çeşitleri ile duvara monte edilen televizyonlar mevcut dekorasyonlarda çok daha güzel bir görünüm verebilir. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı bir bağlantı sağlandığı için güvenli şekilde kullanılabilir.

TV Askı Aparatı Markaları

Televizyon çeşitlerine ve aksesuarlarına bakıldığında zengin bir çeşitlilik içerisinde oldukları görülür. Bu çeşitlilik pek çok kritere dayalı olarak sağlanır. TV askı aparatı markaları ürünlerin televizyon modelleri ile yüksek seviyede uyumlu olması için çalışmalarını sürdürür. Bu markalar arasında bulunan Barkan'ın televizyon askı aparatı çeşitleri, televizyonların özellikleri göz önünde bulundurularak geliştirilir. Ürünün televizyonun bağlantı kısmı ile tamamen uyumlu olmaması durumunda sağlıklı bir montaj yapılması mümkün değildir. Bu nedenle her bir televizyon için kendi bağlantı bölümüne uygun aparatlar seçilir. Bazı markaların hem TV modelleri hem de bu modellere uygun askı aparatı çeşitleri bulunur. Ancak çoğu marka farklı televizyon markalarına yönelik TV askı aparatı üretir. Sonorous askı aparatı çeşitleri uyumlu olduğu TV modellerinde sağlamlık bakımından oldukça güvenilirdir. Üretiminde malzeme kalitesi yüksek ürünler kullanır. Preo askı aparatları ergonomileri ile kendinden söz ettiren ürünlerdir. Her kullanıcı kendi televizyonuna uygun özellikteki TV askı aparatı tavsiye ve önerilerine göre doğru seçimi kolaylıkla yapabilir. Modev ve TEC markalarının birbirinden farklı ürünlerinin bulunduğu bu alandan istenilen ürüne hızlı şekilde ulaşılabilir.

TV Askı Özellikleri

Televizyonların duvarda konumlandırılmasını TV askı aparatı ile yapan kullanıcılar farklı tasarım ve özellikteki ürünleri kolayca bulabilir. TV askı aparatı ölçüleri uluslararası ölçü standartları kullanılarak ortaya konur. Televizyonların üretiminde de bu standartların kullanılması cihaz ve ürün arasında yüzde yüz uyum sağlar. TV askı aparatı hareketli ve sabit olmak üzere iki başlıkta incelenir. Hareketli TV askı aparatı modelleri televizyonun yönünü dilediğiniz gibi değiştirme konusunda size kolaylık sağlar. TV asma aparatı hareketli modellerinde standart ölçüler kullanılır. 75 x 75 cm ve 100 x 100 cm boyutlarındaki Vesa markalı ürünler, 40 inç boyutuna kadar pek çok televizyon modeli ile uyum sağlar.

Daha büyük ekranlı olan 42 - 60 inç arasındaki televizyonlar için ise 400 x 200 cm ya da 600 x 300 cm ölçülerinde ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca yön değiştirme özellikleri sayesinde de ürünler ergonomik açıdan kolaylık sağlar. Bazı aparatlar ile televizyonun yüksekliğinin de basit ve hızlı bir şekilde değiştirilmesi mümkün olur. Bu özelliklerin tümü birleştiğinde televizyonlar toplantılarda kullanılmak üzere iş yerlerinde tercih edilebilir. Restoran, kafe ve eğlence mekanı gibi kalabalık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Televizyon, yönünün ya da yüksekliğinin değiştirilebilmesi ile seyircinin durumuna göre ayarlanabilir. Ürünün, evlerde ya da diğer mekanlarda ergonomik bir kullanıma sahip olması tercih sebepleri arasındadır. Ürünün tercih edilirliğini artıran bir diğer neden ise alan bakımından daha dar olan mekanlarda yer tasarrufu sağlamasıdır. Bu gibi dar alanlarda, TV askı aparatı 32 inç çeşitleri en çok kullanılan askı aparatı modelleri arasında yer alır.

Televizyon Askısı Fiyatları

TV askı aparatı çeşitleri; kullanım amacı, kullanılan ürün ve ürünün kullanıldığı mekana göre ayrılır. Kullanılan alanın büyüklüğü, şekli, televizyonun modeli ve montaj bölümleri, hangi alanda ve hangi kullanıcı kitlesi için kullanılacağı gibi konular aparat seçimi sırasında dikkate alınması gereken özelliklerdir. Aynı özellikteki ürünler farklı materyallerle üretilmişse markalar arasında fiyat farkı ortaya çıkabilir. Ürün çeşitliliğinin bu kadar fazla olması fiyatların da değişken olmasını sağlar. Ürünlerin fiyatları geniş bir aralıkta yer alır. Bu aralık içerisinden her kullanıcı hem kendi televizyonuna hem de bütçesine uyan bir ürünü rahatça bulabilir.

TV askı aparatı montajı ile televizyonlarınızı dilediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Her biri birbirinden farklı özelliklere sahip, uygun fiyatlı TV askı aparatı Teknosa ile sizlere sunuluyor. Geniş bir yelpazede sunulan TV askı aparatlarını inceleyebilir, cihazınıza en uygun ürünü kolayca sipariş verebilirsiniz.Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.