TV Askı Aparatı Fiyatları ve Modelleri

43 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Preo MWM05 Hareketli Çift Kollu LED/LCD 32"-55" Duvar Askı Aparatı
  Kredi Fırsatı
  3.5 (2 Değerlendirme)

  Preo MWM05 Hareketli Çift Kollu LED/LCD 32"-55" Duvar Askı Aparatı

  749,99 TL
 • Çok Satanlar
  Preo Mwm07 Sabit Led Lcd Tv 50” -85 Duvar Askı Aparatı
  Kredi Fırsatı
  3.7 (3 Değerlendirme)

  Preo Mwm07 Sabit Led Lcd Tv 50” -85 Duvar Askı Aparatı

  549,99 TL
 • Çok Satanlar
  Preo Mwm10 Hareketli Çift Kollu Led/Lcd 38”-75” Duvar Askı Aparatı
  Kredi Fırsatı
  3.0 (1 Değerlendirme)

  Preo Mwm10 Hareketli Çift Kollu Led/Lcd 38”-75” Duvar Askı Aparatı

  1.399,99 TL
 • Çok Satanlar
  Preo MWM02 Sabit LED/LCD TV 32"-55" Duvar Askı Aparatı
  4.8 (85 Değerlendirme)

  Preo MWM02 Sabit LED/LCD TV 32"-55" Duvar Askı Aparatı

  379,99 TL
 • Onur Omax 555 32-42" Hareketli ve Kilitli LED TV Duvar Askı Aparatı

  Onur Omax 555 32-42" Hareketli ve Kilitli LED TV Duvar Askı Aparatı

  929 TL
 • Electroon Çift Kollu Hareketli 32-55" LCD-LED TV Askı Aparatı
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Electroon Çift Kollu Hareketli 32-55" LCD-LED TV Askı Aparatı

  799 TL
 • Powermaster PWR-1575 15''-75'' LCD LED TV Bebek Güvenlik Kemeri

  Powermaster PWR-1575 15''-75'' LCD LED TV Bebek Güvenlik Kemeri

  268 TL
 • Preo MWM01 Sabit LED/LCD TV 15"-37" Duvar Askı Aparatı

  Preo MWM01 Sabit LED/LCD TV 15"-37" Duvar Askı Aparatı

  249,99 TL
 • Onur Omax F16 19-42" Hareketli LCD LED TV Askı Aparatı

  Onur Omax F16 19-42" Hareketli LCD LED TV Askı Aparatı

  689 TL
 • Vontech VT692HC Pro 39-55'' Hareketli LCD LED TV Askı Aparatı

  Vontech VT692HC Pro 39-55'' Hareketli LCD LED TV Askı Aparatı

  971,50 TL
 • Preo MWM06 55-85 inç 140-216 CM Sabit LED/LCD TV Duvar Askı Aparatı
  Kredi Fırsatı

  Preo MWM06 55-85 inç 140-216 CM Sabit LED/LCD TV Duvar Askı Aparatı

  799,99 TL
 • Çok Satanlar
  Preo MWM03 Sabit LED/LCD TV 50"- 65" Duvar Askı Aparatı
  4.3 (3 Değerlendirme)

  Preo MWM03 Sabit LED/LCD TV 50"- 65" Duvar Askı Aparatı

  449,99 TL
 • NextStar YE-4270 42-70" Sabit LCD LED TV Askı Aparatı

  NextStar YE-4270 42-70" Sabit LCD LED TV Askı Aparatı

  399 TL
 • Vontech VT-42S 42-65" Sabit LCD-LED TV Askı Aparatı

  Vontech VT-42S 42-65" Sabit LCD-LED TV Askı Aparatı

  396,44 TL
 • Çok Satanlar
  Preo MWM04 Hareketli Tek Kollu LED/LCD 15"-37" Duvar Askı Aparatı
  Kredi Fırsatı
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Preo MWM04 Hareketli Tek Kollu LED/LCD 15"-37" Duvar Askı Aparatı

  549,99 TL
 • Vontech VT752HC Pro 39-65" 50 CM Hareketli LCD LED Tv Askı Aparatı

  Vontech VT752HC Pro 39-65" 50 CM Hareketli LCD LED Tv Askı Aparatı

  1.403,98 TL
 • Vontech VT-23955 42-65" LCD LED TV Hareketli Tavan Askı Aparatı

  Vontech VT-23955 42-65" LCD LED TV Hareketli Tavan Askı Aparatı

  1.085,40 TL
 • Preo TV Güvenlik Aparatı

  Preo TV Güvenlik Aparatı

  289,99 TL
 • Electroon MS001 17-28" Hareketli LCD-LED TV Monitör Masa Standı

  Electroon MS001 17-28" Hareketli LCD-LED TV Monitör Masa Standı

  799 TL
 • Powermaster PWR-22080 Televizyon Askı Güvenlik Kemeri

  Powermaster PWR-22080 Televizyon Askı Güvenlik Kemeri

  306,52 TL
43 üründen  ürün görüntülediniz

Geçirilen zamanı eğlenceli ve keyifli hale getiren televizyonlar, kullanım alanlarında çoğunlukla TV ünitesi ve duvar gibi yerlere monte edilir. Duvara veya TV ünitelerine sabitlemek için askı aparatları kullanılır. Farklı boyutlarda tasarlanan televizyonların konumlandırılması için üretilen ürünlerden olan TV askı aparatları, televizyon ve monitör gibi ekranları duvara sabitlemek için kullanılır. Plazma TV, LCD TV, LED TV, OLED TV, QLED TV ve projeksiyon TV gibi farklı tasarımlara ve boyutlara sahip televizyonlar için üretilen askı aparatları, alternatif kullanım özellikleriyle ön plana çıkar. Televizyonun duvara sabitlenmesi için elverişli kullanım sunan askı aparatı, farklı yükseklik seviyelerine uygun ayarlanabilir olduğundan eviniz için hem kullanışlı hem de dekoratif bir üründür.

Yüksek Kaliteli TV Askı Aparatları Teknosa'da!

TV askı aparatı, televizyon gibi ağır monitörleri duvara veya TV ünitesine sabitlemek için benzersiz bir çözüm sunar. Dar ve küçük alanlarda televizyonun konumlandırılması için kolaylık sunan askı aparat modelleri, küçük çocuk ve evcil hayvan bulunan evlerde, otel, kafe gibi kalabalık işletmelerde güvenli kullanım sunar. Televizyon ve monitör gibi cihazların sabit durmasını sağlayan askı aparatları, yüksek kaliteli materyallerle üretilir. Cihazların ağırlığı, yapısı ve bağlantı noktasına göre farklı çeşitlerde sunulur. Yükseklik ve genişlik parametreleri bakımından ayarlanabilir olan TV askı aparatları, yerden tasarruf etmenize imkan sağlar. Büyük ekranlı ve ağır televizyonların duvara sağlam şekilde monte edilmesi için tercih edilen askı aparatları, hareketli veya sabit modeller olarak farklı çeşitlere ayrılır.

Sabit mekanizmalı TV duvar aparatı modellerinde eklem ya da hareketli herhangi bir parça yoktur. Sabit mekanizmalı olan bu modellerde TV'ler duvara yakın bir noktada monte edilebilir. Hareketli askı aparatlarında ise önce aparatı duvara sabitleyip ardından televizyonu bunun üzerine monte edebilirsiniz. Hareketli parçalardan oluşan bu askı aparatları sayesinde televizyonu hareket ettirebilir ve istediğiniz açıdan izleme imkanı bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli TV askı aparatı modelleri, üretim materyalleri, aksesuar çeşitliliği ve markanın fiyat politikasına göre farklı fiyatlarla sunulur. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik onlarca askı aparatı çeşidini Teknosa'da bulabilirsiniz. Teknosa'da yer alan markaların birbirinden kaliteli TV askı aparatı çeşitlerini inceleyerek size uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Ağır Ekranları Taşıyabilen TV Askı Aparatları

Kullanıcı dostu ve güvenli kullanım detaylarıyla dikkat çeken televizyon ve monitör askı aparatı modelleri, cihazın sabitleme işlemini kolaylaştırır. Televizyon monitörünün ölçüleri ile uyumlu olarak seçeneğiniz TV askı aparatı ile televizyonunuzu rahatça kullanabilirsiniz. Eğim ve dönüş açısı gibi değerleri göz önüne alarak tasarlanan TV askı aparatları, ağır TV'lerin duvara sabitlenmesi ve yerden tasarruf ederek muhafaza edilmesi için konforlu bir kullanıma sahiptir. Güvenli kullanım için uygun özelliklerle dizayn edilen askı aparatları, televizyonun düşmesini veya devrilmesini engelleyebilir. Güvenlik kemerleri ile ağır televizyonları duvar ya da TV ünitesi üzerinde kolaylıkla konumlandırabilirsiniz. Yüksek ağırlıklara ve basınca karşı dayanıklılık sunan askı aparatları, çelik kol dizaynları ile ağırlığı eşitler ve duvara ya da TV ünitelerine zarar vermeden televizyonun sabitlenmesini sağlar. TV modellerinin boyutlarına ve kullanım alanlarının özelliklerine göre işlevsellik sunan modeller, demir halkalarla tasarlanan bağlantı noktaları sayesinde maksimum emniyetli kullanım elde etmenizi sağlar.

TV Askı Aparatları Modelleri Nelerdir?

TV duvar aparatı hareketli ve sabit olmak üzere temelde iki kategoride çeşitliliğe sahiptir. TV duvar ve tavan askı modelleriyle geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği mevcuttur. Kullanım alanlarına göre TV askı aparatı modellerini tercih edebilirsiniz. Televizyonların bağlantı noktaları ile sabitlendiği bu aparatlar, arka panelde yer alarak hem yüksek bir koruma sağlar hem de görünmediği için dekoratif açıdan bir görüntü kirliliği yaratmaz. Birbirinden farklı ve işlevsel özellikler sunan modeller arasında yer alan hareketli TV askı aparatı, katlanabilir formları sayesinde efektif bir kullanım sunar. Hareketli ve katlanabilir olan askı aparatı modellerinde ayar vidası aracılığı ile eğim ve yükseklik seviyeleri hassas bir şekilde değiştirilebilir. TV aksesuarları arasında yer alan askı aparatları modellerini Teknosa'dan temin edebilirsiniz. Televizyonunuzun ekran boyutuna uygun olan askı aparatı modellerini Teknosa'dan alabilir, güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

TV Askı Aparatları Nasıl Kullanılır?

Televizyon ve monitörlere uygun tasarlanan askı aparatları, cihazların boyutuna göre farklı aksesuarlar ile duvara monte edilebilir. Bağlantı noktalarının sabitlenmesini sağlayan vidalar ile televizyonunuzu sabitleyebilirsiniz. Bağlantı noktalarına gelen vidaları uygun oranda sıktıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. TV askı aparatı kullanımında öne çıkan detaylardan biri de tek kollu veya çift kollu olmasıdır. Tek veya çift kollu olarak tasarlanan TV askı aparatı modellerinin sağladığı geniş çeşitlilik sayesinde kullanım açısından alternatiflerden yararlanabilirsiniz. TV askı aparatları ağır cihazları taşımasına rağmen düşük ağırlıklardadır. Bu sayede askı aparatlarını ve bağlantı kemerlerini kolaylıkla taşıyabilir ve montajlamaya başlayabilirsiniz. Vida ve somunları gizleyici plastik kapaklarla üretilen çeşitli TV askı aparatları, estetik bir görünüm sergiler. Odanızın herhangi bir noktasında televizyon izleme keyfi yaşatan bu aksesuarlar, tavana veya yere yakın ya da duvara monte etme işlerinizi yerine getirmeyi sağlar.

TV Askı Aparatları Nasıl Seçilmelidir?

TV askı aparatı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar öne çıkar. Bunlar arasında öncelikle televizyonunuzun arka kısmında yer alan deliklerin birbirine olan uzaklığıyla aparatların ölçülerinin birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Televizyonun ağırlığı ve boyutu ile askı aparatının taşıma kapasitesini değerlendirmeye almalı ve buna göre karşılaştırarak doğru ürünü seçmelisiniz. İdeal ölçüler sayesinde cihazınızın duvar veya TV ünitesine sabitlenmesi için uygun kare ya da dikdörtgen şeklindeki somun ve bağlantı noktalarının uzaklığını ölçebilir ve buna göre en doğru ürünü seçebilirsiniz. Bu ölçülerde inç veya cm cinsinden tanımlanan askı aparatı yedek parçaları aksesuarlarını seçmelisiniz. Teknosa'da yer alan yüksek kaliteli ve paslanmaz TV askı aparatı modellerine göz atabilir, size uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.