TV Askı Aparatı Fiyatları ve Modelleri

TV Askı Aparatı
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

TV Askı Aparatı için 8 ürün bulundu

TV askı aparatı

Yaşam alanlarımızda metrekarelerin küçülmesiyle birlikte TV askı aparatları daha çok tercih edilmeye başlandı. Her metrekarenin kıymeti artmışken bireyler televizyonlarını sehpa üzerine koymak yerine duvara sabitlemeyi tercih ediyor. Televizyon askı aparatı da yeni nesil LCD ve LED televizyonların duvara monte edilmesini sağlıyor. Estetik açıdan sunduğu güzelliğin ve sunduğu ekstra alan hacminin yanı sıra duvara monte edilen televizyonlar daha güvenli kullanım imkânı da sunmaktadır çünkü doğru monte edilen bir televizyon yerinden kaymaz, düşmez, devrilmez. Bu durum, özellikle de içinde çocuk bulunan evler için bir avantajdır.

TV askı aparatı montajı

TV askı aparatı montajı, ürünün yanında verilen yönergeler sayesinde son derece kolay yapılabilen bir işlemdir. 32 inç ve üzeri büyüklükteki televizyon satın alma işlemlerinde ise Teknosa tv duvar askı aparatı ve televizyon montajı hizmeti vermektedir. Duvara asılacak televizyonun güvenli kullanılabilmesi amacıyla doğru montaj önem taşıdığından bu işlem için Teknosa ve marka yetkililerinden destek alınması önerilir.

TV askı aparatı fiyatları

TV askı aparatı fiyatları modele bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Sabit askı aparatları hareketli askı aparatlarına göre daha uygun fiyatlı olabilir. Yine standart modeller su terazili hassas modellere göre daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Yani satın alınan TV askısının sunduğu özellikler arttıkça fiyatı da buna bağlı olarak artmaktadır. Teknosa, kaliteyi her zaman en uygun fiyatla alma imkânını sunmayı hedefler.

Kaç ekran TV hangi askı aparatı

Her askı aparatı her televizyon için uygun değildir. Yanlış boyutta seçilen bir TV askı aparatı televizyonun yerinden düşmesine neden olabilir. Bu nedenle TV duvar askı aparatı alırken askı aparatının taşıyabileceği maksimum ağırlığa, minimum ve maksimum kaç inçlik televizyonlar için uygun olduğuna dikkat etmek gerekir. TV duvar aparatı alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da VESA standartlarıdır. VESA ölçüsü, kısaca televizyonun bir yere sabitlenmesi için gereken bağlantı somunlarının birbirine olan uzaklığıdır. Bu uzaklık genellikle cihazın arkasında ve kullanım kılavuzunda yazılı bulunur, inç veya cm cinsinden yazılır. Minimum VESA ölçüsü 50 x 75 iken maksimum VESA ölçüsü 875 x 450'dir. Teknosa'dan TV askı aparatı satın alırken cihazınızın VESA ölçüsü ile satın alınacak ürünün ölçüsü karşılaştırılmalıdır.