Sony HVL-F46RM Kablosuz Radyo Kontrollü Harici Flaş

Ürün Kodu: 783530050
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 08 Ekim Cumartesi günü kargoda
Satıcı Panomix
13.999 TL
13.999 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Sony HVL-F46RM Kablosuz Radyo Kontrollü Harici Flaş

Kompakt GN46 flaş, en yeni makine teknolojisini destekler
Bu kompakt, yüksek çıkışlı GN46 flaş ünitesi, Sony’nin incelik seviyesini ve fotoğraf makinesi iletişimini sağlar, ayrıca yüksek hızda kesintisiz çekimlerde güvenilir flaş ve 1/400 sn’ye varan deklanşör hızlarında senkronizasyon sunar. Olağanüstü dayanıklılık, fotoğraf makinesi üzerinden sezgisel kullanım, esnek sekme açısı ayarı ve kablosuz radyo iletişimi, incelikli kontrol ve çok yönlülük sağlar.
En yeni α gövdelerle akıllı iletişim
α Işıklandırma Sistemi, α makine gövdeleriyle paralel şekilde geliştirilerek çeşitli uygulamalarda oluşturuculara optimum aydınlatma sağlanmıştır. Sadece orijinal Sony ürünleriyle mümkün olan entegrasyon seviyesi, güvenilir ve hassas ışık kontrolü için uyumlu makine gövdeleriyle ayrıntılı iletişim sağlar.
Farklı ışıklandırma ihtiyaçları için dengeli GN46 çıkışı
HVL-F46RM, Sony tarafından tasarlandığı için, α makine gövdeleriyle iletişim kurarak profesyonel ışıklandırma ihtiyaçlarını karşılayan, tutarlı GN46 ışık çıkışı sunabilir. 24 mm (geniş panelle 15 mm) ile 105 mm arası netleme uzaklığı desteklenir.
Makinenin yüz algılamasına bağlı flaş kontrolü
Uyumlu bir fotoğraf makinesiyle, beyaz dengesi, nesnenin yüzünün doğal renklerle işlenmesi için otomatik olarak ayarlanır. HVL-F46RM, uyumlu bir fotoğraf makinesinin yüz algılama özelliğiyle çalışarak grup halinde dahi, ana nesne için ideal ışık sağlar.
Orijinal ekipmanların sunabileceği otomatik beyaz dengesi doğruluğu
Bu gelişmiş flaş ünitesi, şirket içinde yapılan tasarım sayesinde renk sıcaklığı verilerini fotoğraf makinesine aktarır ve bu veriler, renklerin her durumda doğal bir şekilde işlenmesi için beyaz dengesini hassasiyetle ayarlamak üzere kullanılır.
Netleme uzaklığı, görüntü boyu için ideal ışık çıkışı
Flaş aydınlatma açısı, 24-105 mm aralığında, kullanılan lensin netleme uzaklığıyla eşleşecek şekilde otomatik olarak ayarlanır. Işık dağılımı da Full Frame veya APS-C formatıyla optimum aydınlatma için ayarlanır.
Hızlı geri dönüşüm ve yüksek hızlıda kesintisiz flaş
Gelişmiş elektronik özellikler ve yapı, hızlı geri dönüşüm sürelerine katkıda bulunur ve uzun süre boyunca kesintisiz flaşlı çekim sağlar. Dört pil, 2,0 saniye geri dönüşüm süresiyle 320’nin üzerinde flaş için güç sağlayabilir.
Yenilikçi aşırı ısınma engelleme özelliğiyle daha uzun çekim
Isıya dayanıklı malzemelerin kullanımı ve optimum flaş algoritması, aşırı ısınmaya daha yüksek dayanıklılık sağlayarak daha uzun süreler boyunca kesintisiz çekim sunar. HVL-46RM, öncü HVL-F60RM2 ile aynı algoritmaları kullanarak HVL-F45RM’ye göre aşırı ısınmaya karşı yaklaşık 1,7 kat daha yüksek dayanıklılık elde eder, böylece ısınma sorunu yaşamadan çekim yapabilirsiniz.
İstikrarlı, yüksek hızda kesintisiz flaşlı çekim
HVL-F46RM, uyumlu bir fotoğraf makinesiyle, 10 fps’e varan yüksek hızda seri çekimlerde 60 kareye kadar kesintisiz flaş sağlayabilir. Flaş senkronizasyonu hatasına bağlı kare kaybı engellenir ve istikrarlı kesintisiz çekim desteği sağlanır.
Yeni ifade için uyumlu makineyle 1/400 sn’ye varan deklanşör senkronizasyonu
HVL-F46RM, uyumlu makine gövdesiyle kullanıldığında 1/400 sn’ye varan flaş senkronizasyonu sağlar. Böylece ana nesne flaşla aydınlatılırken arka plan vurgusunu azaltma, parlak arka planın önündeki hareketli nesneleri aydınlatma gibi efektler uygulanabilir.
Kare başı P-TTL flaş kontrolü değişen ışığa uyarlanır
Uyumlu bir makineyle kullanıldığında, fotoğraf makinesindeki yüksek hızlı kontrol dizilimi, ışığın büyük ölçüde değiştiği sahnelerde hızlı hareket eden nesneleri takip ederken dahi kesintisiz serilerde her flaşı kontrol etmek için ön flaş kullanır.
Minimum flaş tetikleme gecikmesi
HVL-F46RM uyumlu bir fotoğraf makinesiyle birlikte kullanıldığında, deklanşör düğmesine basılması ile flaş çıkışı arasındaki gecikme büyük ölçüde azaltılır, böylece geçip giden anları güvenle yakalayabilirsiniz.
Esnek sekme açısı ayarı
Bu özellik, flaş kafasına 180 derece sola veya sağa, 150 derece yukarı veya 8 derece aşağı hızla açı verilmesini, ayrıca sekme açısının her nesneye ve çekim ortamına uyacak şekilde kolayca ayarlanmasını sağlar.
Uyumlu fotoğraf makineleriyle kapsamlı kontrol
Flaş telafisi, oranı ve diğer parametreler uyumlu bir fotoğraf makinesiyle doğrudan kontrol edilebilir. Vizöre bakılırken, fotoğraf makinesinin özel bir tuşu kullanılarak kolay ayar için flaş ekranı çağrılabilir.
Verimli kullanım için nokta grafikli ekran ve özel tuşlar
Fotoğraf makinesiyle aynı ekran sekmesi formatı, kullanımın kolay ve sezgisel olmasını sağlar. Hızlı Gezinme ekranı; atanabilir ok tuşu, kontrol tekerleği ve özel tuş girişiyle, durum bilgileri ile önemli parametrelere doğrudan erişim sağlar.
Sağlam yan çerçeveli metal yuva ayağı
Sağlam yan çerçeveli metal yuva ayağı, Çoklu Arayüz Yuvasının ve elektrik kontaklarının kuvvetini ve dayanıklılığını büyük ölçüde artırır.
Toza ve neme karşı daha iyi dayanıklılık
Toza ve neme dayanıklı tasarım, açık hava koşullarında yüksek güvenilirliğe katkıda bulunur. Yuva sızdırmazlığı, bazı α serisi gövdelerle toza ve neme karşı daha da yüksek dayanıklılık sağlar.
Çok yönlü kablosuz radyo iletişimi
İstikrarlı kablosuz radyo iletişimi, 30 m/98,4 ft’e varan mesafelerde mümkündür. Reflektörlerin ve engellerin çevresinde dahi güvenilir, hatasız iletişim elde edilir. Yavaş senkronizasyon, arka perde senkronizasyonu ve çoklu flaş desteklenir.
15’e varan flaş ünitesi için kablosuz radyo kontrolü
5 grup halinde, 15’e varan flaş ve/veya alıcı ünitesini kontrol edin. HVL-F46RM, isteğe bağlı FA-WRC1M kumanda ve/veya FA-WRR1 alıcı üzerinden kablosuz radyo iletişimi özelliği taşımayan flaş üniteleriyle iletişim kurabilir.


Ağırlık Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Genişlik
308 2 Resmi Distribütör Garantili 69, 4
Pil Türü Usb Bağlantı Noktası Yükseklik
AA Evet 114, 7

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.