Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Remington Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici

Ürün Kodu: 120203370
 • En geç 16 Temmuz Salı günü kargoda
Satıcı: idealshoping
3.299 TL
3.299 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
TEKNOSA
2.999 TL
4.599 TL

Ürün Açıklaması

Remington S8598 Keratin Protect saç düzleştiri ile bakımsız saçlara elveda! 230 santigrat dereceye kadar ısınan bu cihazla tarz saçlar yapmak artık çok kolay. Remington S8598 Keratin Protect’in siyah ve gri renkteki tasarımı, ergonomik tutuş özelliği ve saçın nem oranını ölçebilen teknolojisiyle bu ürün sayfamızda sizi bekliyor.

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan saç şekillendirici modelleri kullanıcılarına avantajlar sağlıyor. Remington S8598 saç düzleştirici modeli, saç düzleştirirken bakım yapıyor. Bu sayede saç şekillendirme işlemini daha zevkli ve güvenilir hale getiren Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici, saçın keratin oranını düşüren mat, cansız, yıpranmış kuru saçlara neden olan düzleştiricilerden kendini ayırıyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici, saçları mineraller ve vitaminler ile besleyen badem yağı ve keratin içeren seramikten plakaları ile saçları besliyor, parlatıyor daha canlı ve daha yumuşak hale getiriyor. Üstelik hızla ısınan ve kısa süre içerisinde saçlarınıza şekil verebilen Remington keratin Protect saç düzleştirici modeli 160 ile 230 derece aralığında beş sıcaklık değeri sağlıyor. Dijital ısı göstergesinden takip edebileceğiniz ısı değerini yine dijital ısı göstergesinden ayarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin patentli akıllı ısı koruma sensörü de bulunuyor. Bu sayede saçların nem seviyesine uygun olarak ısı dengesini ayarlıyor ve fazla ısıdan oluşabilecek hasarlardan kullanıcıyı koruyor. 110 mm gövdeden ayrı plakalar ile saçlara eşit olarak basınç sağlayan saç düzleştirici modeli ile yapacağınız harika saç modellerini uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli ile saçınızı yaptığınızda yoğun yanık kokusunu duymayacaksınız bile. Çünkü cihaz saç üzerindeki kokuları da engelliyor. Bakım yaparak tertemiz ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayan düzleştirici modelini yıpranma, yanma gibi olumsuz etkenler olmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Remington S8598 keratin Protect akıllı saç düzleştirici modeli, dışarıdan gelebilecek darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor. Yine de ürünü kullanırken düşürmemeye özen göstermelisiniz. Remington S8598 kablolu bir tasarıma sahip. Bu durumda cihazın kablosunu mobilya aralarına sıkıştırmamaya özen göstererek kullanmanız gerekiyor. Bu sayede daha uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli 160 ila 230 dereceye kadar sıcaklıkta ayarlanabiliyor. Ürünü kullanırken elinizi ya da yüzünüzü yakmamaya özen göstermelisiniz. Cihazın tutma kısımlarından tutmalı ve ısı plakalarına elinizi vurmamalısınız. Remington saç düzleştirici modelini kullandıktan sonra ısıya dayanıklı olarak tasarlanan saklama kabı içerisine yerleştirerek herhangi bir kaza yaşanmasını önleyebilirsiniz. Üstelik Remington S8598 saç düzleştirici modeli 60 dakika boyunca kullanılmadığında kendini otomatik olarak kapatıyor. Saklama için plaka kilidine de sahip olan saç şekillendirici modelini güvenle saklayabilirsiniz. Remington S8598 keratin Protect akıllı saç düzleştirici modelini prize taktıktan sonra 15 saniye beklemeniz gerekiyor. Bu sürenin ardından saçlarını şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik Remington S8598 saç düzleştirici modeliyle dilerseniz maşa da yapabilirsiniz. Ayrı bir maşa alma derdinden de sizi kurtaran ürünle harika saç modelleri deneyebilirsiniz.

S8598 Keratin Protect Kimler için Uygun?

Remington S8598 keratin Protect saçlarını yıpratmadan şekillendirmek isteyen kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Hem saçlarınızın harika şekiller almasını sağlayan hem de besleyen Remington S8598 keratin Protect ile en şık saç modellerini gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Duş sonrası saçınızı kurutmuş olduğunuzda yüksek ısı sebebiyle saç hasarlarının oluşma durumu da geride kalıyor. Remington markasının düzleştirici modeli aşırı sıcağa karşı korumasız olan saçlara karşı 3 kat daha fazla koruma sağlıyor. Daha sağlıklı saçlar için, saçlarınızın nem oranını ölçerek ona uygun sıcaklığı şekillendirme işlemi için gerekli seviyeye getiriyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra şık pembe altın rengi ile pembe seven kullanıcılara da hitap eden cihaz, gelişmiş seramik plakalar ile tasarlanıyor. Plakalar daha pürüzsüz, daha parlak ve daha sağlıklı saçlar için keratin ve badem yağıyla donatılıyor. Remington S8598 yorumlarına bakıldığında kullanıcıların memnuniyetini kolaylıkla görebilirsiniz. Remington saç düzleştirici modelinin akıllı sensörü bulunuyor. Bu akıllı sensörü sayesinde ısıyı saçınızın farklı bölgelerindeki nem oranına göre düşürüp arttırıyor. Üstelik akıllı saç düzleştirici modeli, saçtaki nem oranını saniyede 8 kere ölçebiliyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinde turbo fonksiyonu da bulunuyor.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin gövdesinde beyaz ısı koruma ikonu bulunuyor. Saçınızda aktif olarak nem bulunduğunda sensör yanıyor ve bu sayede saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda korunduğunu görebiliyorsunuz. Remington S8598 düzleştirici modeli hiçbir zaman saça zarar verecek bir ısıya yükselmiyor ve bu sayede kırılma gibi hasarların oluşma riskini de minimuma indirerek saçlarınızı 5 kat daha güçlendiriyor. Üstelik Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli, fişe takıldıktan sonra 15 saniye içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Dolaşmayan kablosu 3 m uzunluğa sahip olan Remington S8598 düzleştirici modelinin ısıya dayanıklı koruma sağlayan saklama paketi de bulunuyor. Düzleştirici modeliyle işiniz bittikten sonra cihazı hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici fiyatı, performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin hızlı ısınması, saçları koruması, pürüzsüz ve parlak bir kullanım sunmasının yanı sıra koku yapmaması ile de sıkça tercih ediliyor.


Gelişmiş Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakalar ile daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlar


Patentli akıllı ısı koruma sensörü, hasar ve kırılmalara karşı 3 kat daha fazla koruma sağlamak için, saçın nem oranını saniyede 8 kez ölçer


5 kat daha güçlü saçlar*


Dijital ısı göstergesi, 5 ayar 150°C - 230°C


15 saniyede hızlı ısınma


110 mm gövdeden ayrı plakalar ile saçlara eşit basınç


Turbo fonksiyonu


Isı kilit fonksiyonu


60 dakika sonra otomatik kapanma


Saklama için plaka kilidi


Evrensel voltaj


Dolaşmaz kablo


3 m kablo uzunluğu


Isıya dayanıklı lüks saklama çantası


Duş sonrası saçlarınızı kuruttuğunuzda, yüksek ısı sebebiyle saçlarda hasarlar oluşabilir. Neyse ki Remington'ın aşırı sıcağa karşı korumasız kalan saçlar için bir çözümü var.

Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, 3 kat daha fazla koruma sağlamak*, daha az hasara yol açmak ve daha sağlıklı saçlar için*, saçlarınızın nem oranını ölçen ve sıcaklığı şekil vermek için gerekli seviyeye getiren devrim niteliğinde bir saç düzleştiricidir.

Şık gölge grisi ve pembe altın rengi seçenekleriyle gelen bu şekillendirme ürününün gelişmiş seramik plakaları, daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlar için, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiştir. Kendinize has tarzınızı, saçınızın sağlığından feragat etmeden, salon kalitesinde ve uzun süreli sağlıklı saçlarınızı muhafaza ederek ifade edebilirsiniz!

Remington Keratin Protect koleksiyonu, saçlarınızı şekillendirirken güçlü kalmasını sağlayan, parlak ve gösterişli saçlar için geliştirilen Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş, yenilikçi bir ürün yelpazesinden oluşur.

SAÇINIZA GÜÇLÜ BİR TARZ VERİN
Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramikleriyle pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlar. Dijital ısı göstergesi ile 150°C - 230°C arasındaki 5 ısı ayarından birini, saçınızın ihtiyacına göre seçebilirsiniz. Akıllı sensörü sayesinde ise, ısıyı saçınızın farklı bölgelerindeki nem oranına göre düşürüp arttırarak sizi zahmetten kurtarır.

ISIYA KARŞI 3 KAT DAHA FAZLA KORUMA
Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, saçınızın nem oranını saniyede 8 kere ölçer ve size her seferinde kişiselleştirilmiş bir tecrübe sunar. Gövdesindeki beyaz ısı koruma ikonu, saçınızda aktif olarak nem görüldüğünde yanar ve bu şekilde saçınıza şekil verirken aynı zamanda korunduğunu görürsünüz. Düzleştirici, hiç bir zaman saçınıza zarar verecek ısılara yükselmez, kırılma ve hasar şansını azaltırken saçlarınızı 5 kat daha güçlendirir.*


İyonik Fonksiyon Isı (Maksimum) Isınma Süresi Dahili Ekran
Hayir 230 15 Evet
Ürün Rengi
Siyah, Gri

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici
4.9
 • 5
  68
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  2
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Markaların Seçtikleri
Arzum AR5063 Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendirici
Reklam
Arzum AR5063 Volume Pro Hava Üflemeli Saç Şekillendirici
1.359,00 TL
Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça
Reklam
Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça
799,00 TL
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici
Reklam
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici
949,00 TL
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici
Reklam
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Yağı Kaplı Plakalı İyonik Saç Düzleştirici
949,00 TL
Arzum Ar5102 Hypnose Ionmax Saç Düzleştirici
Reklam
Arzum Ar5102 Hypnose Ionmax Saç Düzleştirici
2.199,00 TL
Arzum Ar5062 Bellisima Glossy Saç Düzleştirici
Reklam
Arzum Ar5062 Bellisima Glossy Saç Düzleştirici
1.599,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Saç Düzleştirici
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Remington Saç Düzleştirici
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.