Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici

%25
İNDİRİM
799 TL
599 TL
6 x 99,83 TL = 599 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 159,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 219,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici

Remington S8598 Keratin Protect saç düzleştiri ile bakımsız saçlara elveda! 230 santigrat dereceye kadar ısınan bu cihazla tarz saçlar yapmak artık çok kolay. Remington S8598 Keratin Protect’in siyah ve gri renkteki tasarımı, ergonomik tutuş özelliği ve saçın nem oranını ölçebilen teknolojisiyle bu ürün sayfamızda sizi bekliyor.

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Kişisel bakım ürünleri arasında yer alan saç şekillendirici modelleri kullanıcılarına avantajlar sağlıyor. Remington S8598 saç düzleştirici modeli, saç düzleştirirken bakım yapıyor. Bu sayede saç şekillendirme işlemini daha zevkli ve güvenilir hale getiren Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici, saçın keratin oranını düşüren mat, cansız, yıpranmış kuru saçlara neden olan düzleştiricilerden kendini ayırıyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici, saçları mineraller ve vitaminler ile besleyen badem yağı ve keratin içeren seramikten plakaları ile saçları besliyor, parlatıyor daha canlı ve daha yumuşak hale getiriyor. Üstelik hızla ısınan ve kısa süre içerisinde saçlarınıza şekil verebilen Remington keratin Protect saç düzleştirici modeli 160 ile 230 derece aralığında beş sıcaklık değeri sağlıyor. Dijital ısı göstergesinden takip edebileceğiniz ısı değerini yine dijital ısı göstergesinden ayarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin patentli akıllı ısı koruma sensörü de bulunuyor. Bu sayede saçların nem seviyesine uygun olarak ısı dengesini ayarlıyor ve fazla ısıdan oluşabilecek hasarlardan kullanıcıyı koruyor. 110 mm gövdeden ayrı plakalar ile saçlara eşit olarak basınç sağlayan saç düzleştirici modeli ile yapacağınız harika saç modellerini uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Üstelik Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli ile saçınızı yaptığınızda yoğun yanık kokusunu duymayacaksınız bile. Çünkü cihaz saç üzerindeki kokuları da engelliyor. Bakım yaparak tertemiz ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlayan düzleştirici modelini yıpranma, yanma gibi olumsuz etkenler olmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Remington S8598 keratin Protect akıllı saç düzleştirici modeli, dışarıdan gelebilecek darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor. Yine de ürünü kullanırken düşürmemeye özen göstermelisiniz. Remington S8598 kablolu bir tasarıma sahip. Bu durumda cihazın kablosunu mobilya aralarına sıkıştırmamaya özen göstererek kullanmanız gerekiyor. Bu sayede daha uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli 160 ila 230 dereceye kadar sıcaklıkta ayarlanabiliyor. Ürünü kullanırken elinizi ya da yüzünüzü yakmamaya özen göstermelisiniz. Cihazın tutma kısımlarından tutmalı ve ısı plakalarına elinizi vurmamalısınız. Remington saç düzleştirici modelini kullandıktan sonra ısıya dayanıklı olarak tasarlanan saklama kabı içerisine yerleştirerek herhangi bir kaza yaşanmasını önleyebilirsiniz. Üstelik Remington S8598 saç düzleştirici modeli 60 dakika boyunca kullanılmadığında kendini otomatik olarak kapatıyor. Saklama için plaka kilidine de sahip olan saç şekillendirici modelini güvenle saklayabilirsiniz. Remington S8598 keratin Protect akıllı saç düzleştirici modelini prize taktıktan sonra 15 saniye beklemeniz gerekiyor. Bu sürenin ardından saçlarını şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik Remington S8598 saç düzleştirici modeliyle dilerseniz maşa da yapabilirsiniz. Ayrı bir maşa alma derdinden de sizi kurtaran ürünle harika saç modelleri deneyebilirsiniz.

S8598 Keratin Protect Kimler için Uygun?

Remington S8598 keratin Protect saçlarını yıpratmadan şekillendirmek isteyen kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Hem saçlarınızın harika şekiller almasını sağlayan hem de besleyen Remington S8598 keratin Protect ile en şık saç modellerini gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Duş sonrası saçınızı kurutmuş olduğunuzda yüksek ısı sebebiyle saç hasarlarının oluşma durumu da geride kalıyor. Remington markasının düzleştirici modeli aşırı sıcağa karşı korumasız olan saçlara karşı 3 kat daha fazla koruma sağlıyor. Daha sağlıklı saçlar için, saçlarınızın nem oranını ölçerek ona uygun sıcaklığı şekillendirme işlemi için gerekli seviyeye getiriyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra şık pembe altın rengi ile pembe seven kullanıcılara da hitap eden cihaz, gelişmiş seramik plakalar ile tasarlanıyor. Plakalar daha pürüzsüz, daha parlak ve daha sağlıklı saçlar için keratin ve badem yağıyla donatılıyor. Remington S8598 yorumlarına bakıldığında kullanıcıların memnuniyetini kolaylıkla görebilirsiniz. Remington saç düzleştirici modelinin akıllı sensörü bulunuyor. Bu akıllı sensörü sayesinde ısıyı saçınızın farklı bölgelerindeki nem oranına göre düşürüp arttırıyor. Üstelik akıllı saç düzleştirici modeli, saçtaki nem oranını saniyede 8 kere ölçebiliyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinde turbo fonksiyonu da bulunuyor.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin gövdesinde beyaz ısı koruma ikonu bulunuyor. Saçınızda aktif olarak nem bulunduğunda sensör yanıyor ve bu sayede saçlarınıza şekil verirken aynı zamanda korunduğunu görebiliyorsunuz. Remington S8598 düzleştirici modeli hiçbir zaman saça zarar verecek bir ısıya yükselmiyor ve bu sayede kırılma gibi hasarların oluşma riskini de minimuma indirerek saçlarınızı 5 kat daha güçlendiriyor. Üstelik Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modeli, fişe takıldıktan sonra 15 saniye içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Dolaşmayan kablosu 3 m uzunluğa sahip olan Remington S8598 düzleştirici modelinin ısıya dayanıklı koruma sağlayan saklama paketi de bulunuyor. Düzleştirici modeliyle işiniz bittikten sonra cihazı hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz. Bunların yanı sıra Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici fiyatı, performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılıyor. Remington S8598 keratin Protect saç düzleştirici modelinin hızlı ısınması, saçları koruması, pürüzsüz ve parlak bir kullanım sunmasının yanı sıra koku yapmaması ile de sıkça tercih ediliyor.


Gelişmiş Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramik plakalar ile daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlar


Patentli akıllı ısı koruma sensörü, hasar ve kırılmalara karşı 3 kat daha fazla koruma sağlamak için, saçın nem oranını saniyede 8 kez ölçer


5 kat daha güçlü saçlar*


Dijital ısı göstergesi, 5 ayar 150°C - 230°C


15 saniyede hızlı ısınma


110 mm gövdeden ayrı plakalar ile saçlara eşit basınç


Turbo fonksiyonu


Isı kilit fonksiyonu


60 dakika sonra otomatik kapanma


Saklama için plaka kilidi


Evrensel voltaj


Dolaşmaz kablo


3 m kablo uzunluğu


Isıya dayanıklı lüks saklama çantası


Duş sonrası saçlarınızı kuruttuğunuzda, yüksek ısı sebebiyle saçlarda hasarlar oluşabilir. Neyse ki Remington'ın aşırı sıcağa karşı korumasız kalan saçlar için bir çözümü var. Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, 3 kat daha fazla koruma sağlamak*, daha az hasara yol açmak ve daha sağlıklı saçlar için*, saçlarınızın nem oranını ölçen ve sıcaklığı şekil vermek için gerekli seviyeye getiren devrim niteliğinde bir saç düzleştiricidir. Şık gölge grisi ve pembe altın rengi seçenekleriyle gelen bu şekillendirme ürününün gelişmiş seramik plakaları, daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlar için, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiştir. Kendinize has tarzınızı, saçınızın sağlığından feragat etmeden, salon kalitesinde ve uzun süreli sağlıklı saçlarınızı muhafaza ederek ifade edebilirsiniz! Remington Keratin Protect koleksiyonu, saçlarınızı şekillendirirken güçlü kalmasını sağlayan, parlak ve gösterişli saçlar için geliştirilen Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş, yenilikçi bir ürün yelpazesinden oluşur. SAÇINIZA GÜÇLÜ BİR TARZ VERİN Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş seramikleriyle pürüzsüz, parlak ve sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlar. Dijital ısı göstergesi ile 150°C - 230°C arasındaki 5 ısı ayarından birini, saçınızın ihtiyacına göre seçebilirsiniz. Akıllı sensörü sayesinde ise, ısıyı saçınızın farklı bölgelerindeki nem oranına göre düşürüp arttırarak sizi zahmetten kurtarır. ISIYA KARŞI 3 KAT DAHA FAZLA KORUMA Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici, saçınızın nem oranını saniyede 8 kere ölçer ve size her seferinde kişiselleştirilmiş bir tecrübe sunar. Gövdesindeki beyaz ısı koruma ikonu, saçınızda aktif olarak nem görüldüğünde yanar ve bu şekilde saçınıza şekil verirken aynı zamanda korunduğunu görürsünüz. Düzleştirici, hiç bir zaman saçınıza zarar verecek ısılara yükselmez, kırılma ve hasar şansını azaltırken saçlarınızı 5 kat daha güçlendirir.*


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
İyonik fonksiyon Hayir
Paket içeriği
Paket başına miktar 1 adet
Ağırlık & Boyutlar
Tabak genişliği 110 mm
Performans
Isı ayarları 5
İyon koşullanma Hayir
Saç düzleştirme Evet
Saç kıvırma Hayir
Saç kurutma Hayir
Saç şekillendirme Hayir
Seramik ısıtma sistemi Evet
Teknoloji Ilık
Isı maksimum) 230 °C
Enerji yönetimi
Otomatik güç kapalı Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
6 99,80 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
5 119,80 TL 599 TL
6 99,80 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici Yorumları