Reklam
Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Gürültü Seviyesi 84

Philips Philips XC8049/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115041240
 • En geç 17 Temmuz Çarşamba günü kargoda
Satıcı: Blacc
12.399 TL
12.399 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (10)
Satıcı
12.339 TL
Satıcı
12.348 TL
Satıcı
13.400 TL
13.999 TL
Satıcı
14.777 TL
Satıcı
TEKNOSA
14.999 TL
Satıcı
15.171,45 TL
Satıcı
15.449 TL
Satıcı
16.048,93 TL
Satıcı
16.999 TL

Ürün Açıklaması

Evinizi zahmetsizce temizleyen Philips XC8049/01 Speedpro Max dik şarjlı süpürge ile tanışın! Tek şarjla maksimum güç sağlayan, lityum iyon pillere ve 360 derece emiş başlığına sahip bu şarjlı dikey süpürge ile evinizi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Siz de bu özeliklere sahip bir şarjlı süpürge arayışındaysanız, Philips XC8049/01 Speedpro Max modeli sayfamız üzerinden detaylı biçimde inceleyebilir, birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Neden Philips XC8049/01 Speedpro Max Almalıyım?

Philips XC8049/01 Speedpro Max şarjlı dikey süpürgeyi satın almak için pek çok geçerli nedeniniz var. Bunlardan ilki ürünün kolay kullanımıyla alakalı. Bu süpürge sadece 2,7 kg ağırlığıyla tek elinizle taşımanız için ideal. Böylece evi süpürürken hantal elektrik süpürgelerini bir odadan başka bir odaya sürüklemek durumunda kalmadan işinizi bitirebilirsiniz. Buna ek olarak cihazın 117 cm uzunluğu da temizlik işi için son derece uygun. Eğilip bükülmeden tüm odalardaki yüzeyleri tozdan arındırmanız mümkün. Diğer yandan, bu cihaz toz torbasız elektrik süpürgeleri sınıfı içinde yer alıyor. Dolayısıyla ürün, evde bulunan alerjik kişilerin sağlığı için de faydalı. Ayrıca Eco modunda 70, normal modda 35 ve turbo modunda 28 dakikaya kadar kesintisiz çalışabilme yeteneğine sahip Philips XC8049/01 Speedpro Max dikey süpürge Li-Ion pillerle donatılmış. Performansı büyük ölçüde etkileyen 25,2 Voltluk bu pillerin tam olarak dolması için gereken süreyse sadece 5 saat. Tüm bu özelliklerin yanı sıra ürünün başlığında LED ışıklar yer alıyor. Bu da artık evinizde bulunan toz, tüy, saç ve kırıntıları kolayca fark edebileceğiniz anlamına geliyor. Elektrik süpürgenizi akıllı ekranı üzerinden kontrol etmek ister misiniz? Philips XC8049/01 Speedpro Max ile bu mümkün. PowerBlade dijital motor, üst düzey hızlı hava akışı oluşturarak başlığın her yönden daha fazla toz ve kir yakalamasını sağlıyor. Akıllı Dijital Ekran sayesinde motoru her zaman kontrol edebilir ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Akıllı Dijital Ekran ayrıca filtrenin ne zaman temizlenmesi gerektiğini de gösteriyor. Böylece ürünün bakımını zamanında yapmak ve cihazdan üst düzey performans almak çok kolay!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips XC8049/01 Speedpro Max dikey şarjlı süpürgeyi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bunlardan ilki cihazı konumlandıracağınız yerle alakalı. Şarjlı süpürgenizi duvara monte etmek istiyorsanız, monte edeceğiniz ekipmanı yerden en az 140-150 cm yüksekliğe yerleştirmelisiniz. Ayrıca oda sıcaklığının da maksimum 40 santigrat derece olmasında fayda var. Ayrıca süpürgeyle işiniz bittiğinde yerine koymak için mutlaka fişini prizden çekmelisiniz. Philips XC8049/01 Speedpro Max şarjlı dikey süpürgeyi kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu cihazın parçalarını birbirine entegre etmek. Ürünün orta borusunu diğer kısımlara takarken parçaların klipsli yerlerinin birbirine dönük olması önemli. Böylece cihazın tüm parçalarının düzgün biçimde takıldığından emin olabilirsiniz. Bunlara ek olarak, cihazın başlığındaki LED ışıklar açıkken o kısma doğrudan bakmamak göz sağlığınız açısından iyi olacaktır. Ürünü zemin temizliğinde kullanırken ıslak yerleri süpürmemeye de özen göstermelisiniz. Aksi halde cihazın elektrik aksamına kalıcı zarar verebilirsiniz. Ayrıca eğer koltuk üzerlerini, masaları, sehpaları ya da daha yüksek yüzeyleri süpürmek istiyorsanız, makinenin ilgili başlığını takmanız yeterli. Böylece süpürmek istediğiniz kısımları ideal biçimde temizleyebilirsiniz. Tüm bu tüyolara dikkat ederek Philips XC8049/01 Speedpro Max şarjlı dikey süpürgeyi uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Philips XC8049/01 Speedpro Max Kimler için Uygun?

Philips XC8049/01 Speedpro Max şarjlı dikey süpürge evini zahmetsizce temizlemek isteyenler için son derece uygun bir cihaz. Eco modunda 70 dakikaya kadar çalışabilen bu süpürgeyi tek elinizde rahatlıkla kullanarak evi süpürebilirsiniz. Ayrıca bu cihaz alerjik bireylerin bulunduğu evler için de ideal. Zira toz torbasız olarak tasarlanan bu ürün evi temizlerken kirli havayı dışarı vermediği için ortamdaki atmosferi de kirletmiyor. Diğer yandan bu süpürgeyle sadece evinizi değil, aracınızın içini de kirden ve tozdan arındırabilirsiniz. Kablosuz çalışma özelliğine sahip bu ürünün farklı başlıklarını kullanarak aracınızın erişilmesi zor kısımlarını bile rahatlıkla süpürmeniz mümkün. Ayrıca duvarları rahatça temizlemek için de Philips XC8049/01 Speedpro Max şarjlı süpürgeden faydalanabilirsiniz. El tipi üniteye entegre edilen küçük Aralık Temizleme Başlığı sayesinde bu ürünle duvarları ve standart süpürgenin giremediği dar alanları temizlemek çok kolay! Kısacası, Philips XC8049/01 Speedpro Max dikey şarjlı süpürge hem evini hem arabasını kolayca temizlemek isteyenler için oldukça uygun bir cihaz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips Speedpro Max XC8049/01 dikey şarjlı süpürgenin en çok öne çıkan özelliklerinden biri onun müthiş kullanım kolaylığı. Farklı ihtiyaçlar için farklı temizleme modları bulunan bu süpürgeyle dilediğiniz performansta temizlik yapabilirsiniz. Örneğin, sahip olduğu yeni nesil lityum iyon piller sayesinde dikey süpürgeler arasında en uzun MAX performansı sunan bu elektrikli süpürgeyle tek şarjla 125 m²'nin üzerinde bir alanı temizleyebilirsiniz. Ayrıca Philips'in en yeni toz torbasız teknolojisi Philips PowerCyclone 10, şimdi XC8049/01 Speedpro Max'te! PowerCyclone 10, daha uzun süre daha fazla emiş gücü ve %30 daha fazla verimlilik sunuyor. Üstelik cihazdaki PowerBlade dijital motor sistemi de cabası. Bu motor, üst düzey hızlı hava akışı oluşturarak başlığın her yönden daha fazla toz ve kir yakalamasına olanak tanıyor. Ayrıca Akıllı Dijital Ekran sayesinde motoru her zaman kontrol edebilir ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz.


Turbo Çalışma Süresi


70 dakikaya kadar çalışma süresi


360° emiş başlığı


LED Başlık


PowerCyclone 10


Kolay motor kontrolü


Aksesuarlar


Her Yere Erişim


Uzun kullanım süresi.


Tüm evi temizleyin.
Philips Kablosuz Dik Süpürge 8000 serisi ile tek şarjla evinizi temizleyin. 360° emiş başlığı sayesinde tek şarjla* 125 m²'den daha büyük alanları temizleyebilirsiniz.


Şarj Süresi Toz Kapasitesi Yıkanabilir Filtre Ağırlık
5 0, 6 Evet 2700
Derinlik Duvara Monte Genişlik Yükseklik
260 Evet 1170 220
Gürültü Seviyesi
84

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips XC8049/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge
4.5
 • 5
  38
 • 4
  4
 • 3
  4
 • 2
  1
 • 1
  2
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Şarjlı Süpürge
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Philips Şarjlı Süpürge
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.