Philips Şarjlı Süpürge Fiyatları ve Modelleri

7 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Çok Satanlar
  Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge
  4.4 (25 Değerlendirme)

  Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge

  9.797 TL
 • Philips Xc8057/01 Aqua Plus 8000 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
  Kredi Fırsatı
  3.0 (5 Değerlendirme)

  Philips Xc8057/01 Aqua Plus 8000 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

  18.999 TL
 • Çok Satanlar
  Philips XC8049/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge
  4.5 (48 Değerlendirme)

  Philips XC8049/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge

  %19
  13.149 TL
  10.599 TL
 • Philips Xc7057/01 Aqua Plus 7000 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Philips Xc7057/01 Aqua Plus 7000 Islak Kuru Şarjlı Dikey Süpürge

  14.498 TL
 • Philips XC8349/01 Aqua Plus Şarjlı Dikey Süpürge
  3.0 (1 Değerlendirme)

  Philips XC8349/01 Aqua Plus Şarjlı Dikey Süpürge

  12.999 TL
 • Philips FC6724/01 Speedpro Şarjlı Dikey Süpürge

  Philips FC6724/01 Speedpro Şarjlı Dikey Süpürge

  16.899 TL
 • Philips Xw7110/01 Aqua Trio 7000 Islak Kuru Temizlik Kablosuz Dikey Süpürge

  Philips Xw7110/01 Aqua Trio 7000 Islak Kuru Temizlik Kablosuz Dikey Süpürge

  13.995 TL

Philips, ev temizliğini daha kolay ve zahmetsiz hale getiren şarjlı süpürgeleri ile her köşeyi temizlemenize yardımcı olacak ürünler sunar. Güçlü performans, kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve birbirinden farklı özellikleri ile evlerin vazgeçilmez aracı olmaya aday Philips şarjlı dik süpürgeler ile siz de konforunuzu üst seviyelere çıkarırken istediğiniz hijyeni sağlayabilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge Modelleri

Philips, şarjlı süpürgelerindeki birçok farklı modeli kullanıcılar ile buluşturur. Kablosuz olması bu ürünleri öne çıkaran özelliklerden biri olur. Elektrik kablosu olmadan yaşam alanlarınızı özgürce temizleyebilir ve işiniz bitince şarja takarak bir sonraki temizliğe hazır edebilirsiniz. SpeedPro Max Şarjlı Dikey Süpürge, Philips ürünleri arasında tercih edilen bir modeldir. Sert zeminlerin yanı sıra halıları da kısa bir sürede etkili şekilde temizleyebileceğiniz gibi SpeedPro Max ile mobilya ve duvar kenarlarını detaylı süpürebilirsiniz.

8000 Series Aqua Plus Kablosuz Elektrikli Süpürge, tozdan yapışkan diğer lekelere kadar birçok kiri tek seferde çift yönlü başlığı ile temizler. 8000 Series Kablosuz Şarjlı Dikey Süpürge ise detaylı temizliğinize yardımcı olurken tek şarjla 125 m²'den daha fazla alanı süpürür. Üstelik yeni nesil lityum iyon pilleri sayesinde süpürme sırasında uzun turbo modunu kesintisiz ve aynı güçte kullanmak mümkündür.

Sadece kuru değil ıslak temizlik de yapmak isteyenlere ise AquaTrio Cordless Kablosuz Islak-Kuru Elektrikli Süpürge 9000 Serisi sunulur. Cihaz, sert zeminlerdeki tüm kiri hem süpürür hem siler. Islak temizlenmesi istenmeyen halı gibi yumuşak zeminler için ise sadece süpürmek mümkün hale gelir. Süpürülen kirler, cihazın içine çekildiği için süpürgenin fırçaları her zaman temiz kalır. Böylelikle kirlenen moplar her zaman yıkanmaz. Ancak temizliği ve cihazın performansını etkili kılmak için fırçaların 6 ayda bir düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekir.

Philips Şarjlı Süpürge Özellikleri

Philips şarjlı süpürge modelleri, en son teknolojiye hâkim olarak kullanıcılara çeşitli faydalar ve kolaylıklar sunar. Yaşam alanı temizliğini hem verimli hem de hijyenik kılan süpürgeler ile çok fazla çaba harcamaya gerek kalmadığı gibi zamandan da tasarruf edilir. Philips'in süpürgelerinin birbirinden farklı özellikleri vardır. Bu özellikler cihaza göre değişiklik gösterir. Ortak özelliklerinin başında ise 360° emiş başlığı gelir. Sadece ileri değil cihaz, geriye doğru gitse bile her geçişte var olan tozları toplar. Emiş başlığı sadece düz alanları değil koltuk ve duvar gibi köşeleri temizlemede de etkili deneyim sunar.

Süpürgelerin esnek olmasını sağlayan özellik, toz haznesinin üst kısımda yer almasıdır. Bu sayede hem süpürge daha rahat taşınır hem de koltuk gibi alçak mobilyaların altı rahatlıkla süpürülebilir. Toz haznesi kolay çıkarılabilir olması ile de dikkat çeker. Boşaltma sırasında etrafa toz dağılmaması ile her alanda hazne temizliği yapılabilir. Sadece içinin boşaltılıp tekrar yerine takılması yeterlidir.

Son dönemlerde birçok şarjlı süpürgede öne çıkan özelliklerden biri de LED ışıklardır. Gözle görülmeyen toz, tüy ve saçlar LED ışıkla aydınlanır ve tespiti kolay hale gelir. Özellikle loş veya karanlık ortamlarda bu özelliği kullanarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Teknolojinin getirdiği fonksiyonlar arasında dijital ekran da bulunur. Akıllı ekranda çekiş hızını ve pilin kalan süresini görebilirsiniz. Dijital ekran, filtrenin temizlenmesi gereken zamanı da bildirir. Bu sayede süpürgenin etkili çekişi için filtrenizi belirtilen zamanlarda temizleyebilirsiniz.

Lityum iyon pillere sahip Philips şarjlı süpürgeler, tek bir şarjla geniş alanları tek seferde süpürmenize olanak tanır. Eco programında 65 dk, normal programda 30 dakika, turboda ise 21 dakikada evinizi süpürebilirsiniz. Üstelik her modda süpürge, performansından ödün vermeden çalışır. Bu sayede her alanı pil bitene kadar aynı hassasiyet ile süpürebilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge Fiyatları

Philips şarjlı süpürge, sadece özellikleri ile değil fiyatlarıyla da herkese hitap eder. İhtiyaçlarınızı belirleyip süpürge modelleri arasından karar verirken bütçenize uygun bir Philips süpürge bulabilirsiniz. Philips'in süpürgelerine eklediği özellikler fiyat skalasını genişletir. Sadece evinizi süpürmek için bir cihaza ihtiyacınız var ise uygun fiyatlar arasından seçim yapabilirsiniz. Hem süpürüp hem silerek işinizi kolaylaştırmak, iki ayrı işi tek seferde yapmak istiyorsanız da bu üstün özelliklere sahip modelleri inceleyebilirsiniz.

Philips Şarjlı Süpürge Kullanımı

Philips şarjlı süpürge oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Cihazı satın aldıktan sonra kullanma kılavuzuna uygun tüm aparatları birbirine monte ederek kurulumu yapabilirsiniz. Ürün ile gelen tutma aparatını da duvara monte ederek süpürgenizi asabilirsiniz. Temizliğe başlamadan önce cihazın şarj aletini doldurmanız gerekebilir. El süpürgesi modunda kullanmak için makinenin alt tarafını tek hareketle çıkarabilir ve daha küçük alanları süpürebilirsiniz. Hem ıslak hem kuru temizlik yapan süpürgelerin aparatları ise normal süpürgelerden farklıdır. Cihazın su haznesine su doldurup temizleme mopunu takarak süpürüp silmeye başlayabilirsiniz. Suyun akışını da yine cihaz üzerinden kontrol edebilir ve istemediğiniz yüzeylerde kapatabilirsiniz. Her cihazın kullanımı birbirinden farklı olabileceği için ilk temizliğe başlamadan önce kullanma kılavuzunun okunması önemlidir.

Philips Şarjlı Süpürge Pratik Temizlik

Kablo derdi olmadan sadece şarj ederek evlerinizde pratik bir temizlik yapabilirsiniz. Süpürme işlemini verimli ve hijyenik hale getiren Philips şarjlı süpürgeler, ıslak temizleme özellikleri ile de temizlikte etkili çözümler sunar. Süpürme yönünüze göre gücü ve baskıyı ayarlayan akıllı başlıklar, her harekette önce süpürüp sonra siler. Böylelikle önce tozları çekebilir, arkasından temizliğinizi yapabilirsiniz.

Temizliği daha etkili hale getirmek için süpürgenin su haznesine zemin temizleyicisi ile su eklemeniz yeterlidir. Philips Zemin Temizleyici kullanarak da sert zeminlerdeki sadece tozları değil leke ve yapışkan kirleri temizleyebilirsiniz. Temizleyici ile hazneye eklediğiniz su, zemine sürekli temiz olarak gider. Böylelikle yer silerken hem temiz hem pis kova taşımak zorunda kalmadan sadece süpürgeniz ile silme işlemini hijyenik şekilde sağlayabilirsiniz. Tüm bu silme işlemlerini ise mikrofiber bezler ile yapabilirsiniz. Bezler tozu gevşeterek kaldırır ve emer. Zeminde herhangi bir leke bırakmadan temizlik sunar.

Temizliğin, kirlilik düzeyine göre ayarlanması ise pratiklik kazandıran bir başka fonksiyondur. Normal mod ile düzenli temizliğinizi yapabilir, yoğun ıslak mod ile inatçı lekeleri temizleyebilir, su emme modu ile de yerdeki nemi alabilirsiniz. Tüm bu ayarları ise dijital ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz özelliğini kullanarak evinizde sadece zemin değil raf ve masa gibi yüksek yüzeyleri de temizleyeceğiniz Philips şarjlı süpürgeleri Teknosa'da bulabilir, hızlı ve kullanışlı süpürgelere sahip olabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.