Şarj Edilebilir Pil Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

Kullanılan teknolojik cihazların ihtiyaç duyduğu enerji piller sayesinde sağlanıyor. Kompakt tasarımlarıyla kolay kullanımlı aygıtlar olarak öne çıkan piller, yüksek miktarlarda enerjiyi depolayabiliyor. Yeniden doldurulabilir pil teknolojisi ise kullanıcıları her kullanım sonrası farklı pil alma derdinden kurtararak büyük kolaylık sağlıyor. Boşalan enerjiyi yeniden şarj etme şansı tanıyan şarj edilebilir piller, yüksek enerji kapasiteleriyle teknolojik aygıtların uzun süreler boyunca kullanabilmesine imkân tanıyor. Şarj edilebilir pillerin sunduğu uzun ömürlü kullanım özellikleri, enerji tasarrufuna katkıda bulunurken defalarca yeniden doldurulabildikleri için ekonomik ürünler olarak da değerlendiriliyor. Bununla birlikte yaygın şarj edilebilir pil kullanımı, teknolojik atık seviyesini de düşürdüğü için çevre dostu batarya seçenekleri olarak dikkat çekiyor.

Şarj edilebilir piller, farklı depolama kapasiteleri ve pil türleri ile beraber kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Önceden şarj edilmiş, kullanıma hazır biçimde sunulan ürünlerin yanı sıra tekli veya çoklu kutu seçenekleri de şarjlı pil alternatifleri arasında yer alıyor. Size ise tüm bu seçenekler arasında kullanmayı düşündüğünüz teknolojik cihazlara ve ihtiyacınıza yönelik en uygun seçimi yapmak kalıyor.

Şarj Edilebilir Pil

Dijital cihazların hemen hemen hepsi, enerji ihtiyaçlarını karşılamak üzere pil ve bataryalara ihtiyaç duyuyor. Cihazların doğrudan elektrik bağlantısının bulunmadığı durumlarda kullanıma devam etmelerini sağlayan pillerin içerisindeki enerji zaman içerisinde tükeniyor. Şarj edilebilir piller, kullanıcıları bu durumda yeniden pil alma arayışından kurtararak büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcıların hem bütçeden hem de zamandan tasarruf etmelerini sağlayan şarj edilebilir piller, uzun ömürlü olmaları sayesinde de sıklıkla tercih ediliyor. Yeniden doldurulabilir piller, farklı enerji kapasiteleriyle beraber kullanıcılara ulaşıyor.

2700 mAh'lik enerji depolama kapasitesiyle kumanda, kamera ya da kişisel bakım cihazları gibi kalem pil yuvası bulunan tüm cihazlarla uyumlu biçimde çalışan GP 2*AA 2700 Mah Şarj Edilebilir Pil, kullanım sonrası yeniden şarj edilebiliyor. AA kalem pil türünde üretilen piller, kullanıcılara çoklu sayıda ulaşıyor. Kullanılmadığında şarj seviyesini koruyan Gp 2*AAA 1000 mAh Şarj Edilebilir Pil, 500 kereye kadar şarj edilebilmesiyle çevreye ve cebinize dost bir pil hâline geliyor. Ürünün 1000 mAh AAA kalitesindeki pillerini, piyasadaki birçok cihaz üzerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanıcılara önceden şarj edilmiş ve kullanıma hazır biçimde ulaşan GP 2*AA 2700 Mah Şarj Edilebilir Pil ise en az 300 defa yeniden şarj edildiğinde bile enerji depolama kapasitesini kaybetmiyor. Pil, tamamen şarj edilip 1 yıl boyunca bekletildikten sonra da enerji kapasitesinin %70'ini koruyor. Bütçe ve çevre dostu olan şarj edilebilir pili GP şarj adaptörleri ile hızlıca şarj edebilirsiniz.

DECT telefonların enerji ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak üretilen GP 1300 mAh Nı-Mh Şarj Edilebilir Pil, uzun süreli kullanım imkânı sağlayan Nikel-Metal Hidrit (NiMH) pil teknolojisini kullanıyor. 2'li olarak ulaşan pillerin 1300 mAh'lik kapasitesi, DECT telefonların uzun süreler boyunca kullanılabilmesini sağlayarak kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor.

Şarj Edilebilir Kalem Pil

Şarj edilebilir kalem pil çeşitleri, günümüzde birçok teknolojik aygıt üzerinde kullanılabiliyor. Varta markasının sunduğu şarjlı kalem pil seçenekleri, yüksek depolama kapasitelerinin yanı sıra yeniden doldurabilir olmalarıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Ayrıca şarj edilebilir pil Varta, kullanıcılara önceden şarj edilmiş ve kullanıma hazır biçimde ulaşıyor. Ürün kutusunu açtıktan sonra şarj etmeye gerek kalmadan hemen kullanmaya başlayabileceğiniz Varta 2AA 2100 mAh Şarj Olabilir Kalem Pil, kalem pil yuvası bulunan tüm teknolojik cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Pil ve batarya teknolojileri alanında önde gelen markalardan biri olan GP, kalem pillerin yanı sıra yeniden doldurulabilir ince piller de üretiyor. GP piller, önceden şarj edilmiş biçimde kullanıcılara ulaşıyor ve yüzlerce kez yeniden şarj etmede bile kapasitesini koruyor.

Uygun fiyatları ve uzun süreli kullanım şansı tanıyan üstün pil teknolojisiyle öne çıkan Duracell markasının şarjlı pil çeşitleri, kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Şarj edilebilir pil Duracell, şarj adaptörleriyle kısa sürelerde şarj edilebiliyor. Duracell piller, kişisel bakım cihazlarından telefon ve bilgisayarlara kadar birçok farklı cihazda yüksek enerji performansı vadediyor. Şarj edilebilir pil ve şarj aleti satın alarak tek bir pili defalarca yeniden kullanabilirsiniz.

Şarj Edilebilir Pil Fiyatları

Şarj edilebilir pil fiyatları, pillerin enerji kapasitelerine veya kutu içeriğindeki pil sayısına göre geniş bir aralıkta değişiklik gösteriyor. 2700 mAh gibi görece yüksek kapasiteli pillerin fiyatları, daha düşük kapasiteli pil fiyatlarına göre daha yüksek olabiliyor. Ancak pillerin kapasiteleri, kullanılacak teknolojik aygıtların enerji verimine göre belirleniyor. Bu sayede şarj edilebilir tüm pil çeşitleri, tek kullanımlık pillere kıyasla daha ekonomik seçenekler hâline geliyor. 300 defaya kadar şarj etmeyi sağlayan yeniden şarj edilebilir pil AAA teknolojisi, ekonomik olmasının yanı sıra pil atığı sayısını da düşürerek çevre dostu ürün türleri olarak değerlendiriliyor. Bununla birlikte şarj edilebilir pil fiyatları, pillerin kalem ya da ince pil türlerinde üretilmesine göre de değişiklik gösterebiliyor.

Siz de kamera, telefon, bilgisayar ya da kumandalar gibi farklı çeşitteki teknolojik cihazlarda kullanmak üzere yeniden şarj edilebilir pilleri kullanabilir, cihazlarınızın enerji ihtiyacını ekonomik ve çevre dostu bir yolla karşılayabilirsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz cihazların pil yuvalarına uygun bir seçim yaparak, önceden şarj edilmiş ve kullanıma hazır biçimde ulaşan pilleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Şarjı tükenen pillerinizi ise yeniden şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarj edilebilir pil 9v gibi farklı seçenekleri Teknosa'da bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.