Reklam

Ücretsiz Kargo

Gürültü Seviyesi 68 dB
0.0 (0 Değerlendirme)

Fakir Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge

Ürün Kodu: 115041290
Ürünün Kampanyaları (1)
 • En geç 16 Temmuz Salı günü kargoda
Satıcı: TEKNOSA
Güvencenizi Uzatmak İster misiniz?
Teknogaranti
1 Yıl1.299,00 TL
2 Yıl1.799,00 TL
3 Yıl2.499,00 TL
13.999 TL
13.999 TL

Ücretsiz Kargo

 • Mağazadan almak istediğiniz ürün sayfasında “Mağazadan Teslim Al” butonuna tıklayın,
 • Paketinizi teslim almak istediğiniz mağazayı seçin ve sipariş adımlarını tamamlayın,
 • Sipariş verdikten 1 saat içerisinde seçtiğiniz mağaza tarafından siparişiniz hazırlansın,
 • Sms ve mail ile bilgilendirildikten sonra mağazamıza giderek ürününüzü teslim alın.
 • 3 gün içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal olmaktadır.
 • Mağazadan teslim al ile verilen siparişlerinizde ürün teslimi sırasında işlem yapılan kredi kartınız kontrol edilecektir.

İstanbul için aynı gün teslimat özelliği bulunan ürünlerde saat 16.00' a kadar verilen siparişler aynı gün adresinize teslim edilmektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

Saat 14.00' a kadar verilen siparişler 1 gün sonra saat 23:00' a kadar adresinize teslim edilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

 

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
15.999 TL
14.999 TL
15.899 TL

Ürün Açıklaması

Fakir Robert RS 770 robot süpürge; yüksek çekim gücü, engel algılama teknolojisi, silme süpürme özelliği, dört farklı çekim gücü ayarı, çoklu haritalama sistemi, zemin tanıma özelliği ve Türkçe akıllı ses teknolojisi ile burada karşınızda. Siz de evinizde bu özelliklere sahip bir akıllı robot süpürge isterseniz ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz.

Neden Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge Almalıyım?

Fakir Robert RS 770 akıllı robot süpürgeyi satın almak için birden fazla sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün yüksek çekim gücü. Robot süpürgeler arasında 4000Pa çekim gücüyle dikkat çeken Fakir marka bu ürün sayesinde evinizdeki zeminlerin temizliğini ideal biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ona nereyi temizlemesi gerektiğini söyleyin ve kenara çekilin! Fakir Robert RS 770 robot süpürge, 4000Pa'lık çekim gücü sayesinde zeminlerdeki toz ve kir parçacıklarını anında alır ve ortamı kirden arındırır. Buna ek olarak bu üründe yeni nesil akıllı lazer navigasyon sistemi yer alıyor. Bu haritalama teknolojisi sayesinde dilediğiniz zaman evin farklı bölümlerini robot süpürgenize temizletmeniz mümkün. Tek yapmanız gereken cihazın mobil uygulamasını kullanarak evin bölümlerini cihaza tanıtmanız. Ardından temizlik başladığında Fakir robot süpürge, evin her odasını bilir ve temizlemek için kendi rotasını çizer. Cihazda dört farklı süpürme hızı da mevcut. Sessiz, hafif, standart ve güçlü/turbo modları ile hangi seviyede temizlik yapmak isterseniz o seviyeyi ayarlamanız yeterli. Cihaz, kızılötesi 27 adet yüksek hassasiyetli sensörü sayesinde zeminleri tertemiz yapmak için geliştirilmiş. Ayrıca bu süpürge hem siliyor hem süpürüyor. Kuru, düşük, standart ve yüksek su akış hızı ile silinmesi gereken zemini güzelce siliyor ve size iş bırakmıyor. Kısacası çift döner fırçası, silme süpürme bir arada işlevi, tek seferde 120 metrekare alan kullanımı, kablosuz bağlantı ile uzaktan kontrol özelliği ve yeni nesil akıllı lazer navigasyon sistemi ile Fakir Robert RS 770 robot süpürge tam size göre.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Fakir RS 770 robot süpürgeyi kullanırken ürünün bazı özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Ürün kutusunun içinde bir adet şarj istasyonu, bir adet Fakir Robert RS 770 robot süpürge, bir adet filtre tertibatı, bir adet temizlik bezi ve bez tutucu, bir adet güç kablosu, bir adet temizlik fırçası ve kullanım kılavuzu yer almakta. Tüm bu ürünleri, her ihtimale karşı saklamayı ihmal etmeyin. Cihazın üzerinde birtakım düğmeler bulunuyor. Üstte şar düğmesi, kapak başlığı, başlatma/duraklatma düğmesi, navigasyon modu; kenarda su tankı kapağı ve boşaltma düğmesi, çarpışma levhası; içeride Wi-Fi bağlantı düğmesi, tekrar başlatma düğmesi, toz kutusu, toz kutusu boşaltma düğmesi ve temizleme fırçası yer alıyor. Robot süpürgenizi başlatmak için başlat düğmesine 3 saniye basılı tutun. Temizlemeyi başlatmak içinse güç açık durumdayken bu düğmeye bir kere basmanız yeterli olacaktır. Kapatmak istediğiniz durumlarda başlat/duraklat düğmesine yine 3 saniye boyunca basılı tutmanız gerekiyor. Eğer cihazı şarj etmek istiyorsanız cihazı temizlik modundan çıkarmanız şart. Süpürge temizlik işlemini durdurunca siz de şarj düğmesine basın ve ürünün şarj istasyonuna gitmesini sağlayın. Ayrıca ürünün paketinde bulunan yan fırçaları, renk ibarelerine göre, cihazın altındaki yuvalara yerleştirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Fakir RS 770 akıllı robot süpürgenin şarj istasyonunu konumlandırdığınız alanın 1,5 metre yakınlarında herhangi başka bir nesne olmamasına dikkat edin. Cihaz, şarj olmak için istasyona ulaştığında süpürgenin şarj olduğunu gösteren lamba yanıp sönecektir. Dilerseniz şarj yuvasını çift taraflı bant kullanarak zemine sabitlemeyi deneyebilirsiniz. Fakir RS 770 ile yerleri silmek içinse su tankı düğmesine basıp tankı çıkarın. Tıpayı açtıktan sonra tankı, azami su çizgisini aşmayacak şekilde suyla doldurun. Daha sonra temizlik bezini ve bez tutucuyu da yerlerine takmanızın ardından açma kapama düğmesine basarak işlemi başlatın. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken konu, su tankını, yerine güzelce oturtmanız. Klik sesi duyulmadığında su sızıntısı problemleri yaşanabileceği için su tankının ideal biçimde yerleştirildiğinden emin olun.

Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge Kimler için Uygun?

Fakir robot süpürge RS 770 evindeki zemin temizliğini zahmetsiz yapmak isteyen herkes için uygun bir cihaz. Yeni nesil akıllı lazer navigasyon sisteminden silme süpürme işlevine, yüksek çekim gücünden uzaktan kontrol uygulamasına, zemin tanıma özelliğinden gelişmiş yön bulma yeteneğine pek çok farklı ve yararlı niteliği bünyesinde bulunduran bu ürün, sayfamızda sizi bekliyor. Zahmetsiz ev temizliği isteyenler, Fakir Robert RS 770 akıllı robot süpürgeyi deneyimleyerek ev temizliğinde yepyeni bir boyuta geçebilir.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Fakir RS 770 robot süpürgenin öne çıkan pek çok farklı özelliği mevcut. Fakir Robot mobil uygulaması bunlardan ilki. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Fakir Robot uygulaması sayesinde RS 770 akıllı robot süpürgenizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirim kaydolmak. Giriş yaptıktan sonra “Cihaz Ekle”yi seçin ve sıralanan cihazlar arasında Fakir Robert RS 770 ‘i seçin. Daha sonra süpürgenizi, bağlı olduğunuz kablosuz ağ ile eşleştirmeniz gerekecek. Bunun içinse robotun üzerindeki güç düğmesine basmanız yeterli. Kısa bastıktan sonra sistemin başladığına dair başlatma sesini duyacaksınız. Ürünün üst kapağını açtığınızda göreceğiniz Wi-Fi düğmesine beş saniye basılı tutun. Wi-Fi sembolü yavaşça yanıp sönmeye başladığında robotunuz ağ erişim durumuna girmiş demektir.


Geçmişten bugüne her teknolojik ürün gibi, süpürgeler de farklı ve bambaşka yeniliklerle kullanıcı karşısına çıkar. Bu teknolojinin en son yeniliklerinden biri, robot süpürgeler. Robot süpürge, sahip olduğu özelliklerle ev temizliğini son derece konforlu, basit ve yorucu olmayan bir hâle taşır.Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge de teknolojileri sayesinde sizin yerinize temizliği yapar. Böylece aynı anda hem temizlik yapabilir hem de kendinize zaman ayırabilirsiniz. İlk çalıştırdığınız anda evinizin haritasını çıkaran ürün, bu haritaya göre tüm temizlik döngülerini ayarlar. Kısacası Robert RS 770, bir süpürgeden çok daha fazlasını teknolojinin en yeni hâliyle sizlere sunar. Akıllı Navigasyon Sistemi Robert RS 770’de yer alan Akıllı Navigasyon Sistemi, süpürgenizin çalışma güzergahını belirler. Evinizin her köşesini süpürgenin hafızasına kaydeden bu sistem, temizlik işlemi sırasında bu kayda göre süpürgeyi çalıştırır. Böylece sizin ulaşamayacağınız tüm noktalara süpürgeniz ulaşır ve mükemmel bir temizlik yapar. Sensörler Tarafından Kontrol Süpürgenizin akıllı navigasyon sistemi, süpürgede yer alan sensörler tarafından kontrol edilir. Bu sensörler aynı zamanda süpürgenizi yönlendirme işlevi de görür. Duvarları, yükseltileri, merdiven basamaklarını ve tüm engelleri algılayan sensörler, süpürgenizin bu engellere karşı temkinli bir şekilde çalışmasını sağlar. Böylece süpürgeniz, olası tehlikelerden kendisini korumuş da olur. Otomatik Şarj Fakir Robert RS 770 o kadar akıllı ki şarjı bittiği zaman bunu algılar ve kendisini şarj etmeye götürür. Şarj istasyonuna doğruca ilerleyen robot süpürge, kendisini temizlik süresi boyunca yetecek kadar şarj eder ve daha sonra temizlik işlemini kaldığı yerden sürdürür. Böylece kesintisiz bir temizlik her an sizlerle birlikte olur. 120 dakikalık çalışma süresi sunan ürün, tüm evi tek şarjda temizleyebilir. 5 saatlik süre zarfında da kendini tamamen şarj eder. Böylece bir sonraki temizlik için süpürgeniz daima hazırdır. 24 W doğrusal akım motoruyla performansını en iyi şekilde ortaya koyan Robert II, uzaktan kumandasıyla kolayca kontrol edilebilir. Bu kumandayla süpürgenizi çalıştırabilir veya temizlik işlemini sonlandırabilirsiniz. Temizlik Zamanını Programlayın Dilediğiniz zaman temizlik yapabilirsiniz. Bunun için Robert RS 770’e temizlik zamanını programlayabilirsiniz. Programlanabilir temizlik zamanı sayesinde robot süpürgeniz ne zaman çalışacağını bilir. Böylece evde yokken bile temizlik yapabilirsiniz. Siz işteyken robot süpürgeniz sizin için evinizi daha yaşanabilir ve temiz bir hâle getirir. Son Derece Sessiz ve Bir O Kadar Güçlü Düşük ses seviyesi sayesinde çevredekilere rahatsızlık vermeyen Robert II, bir süpürgeden daha fazlasını sizlere sunar.


Ağırlık Derinlik Genişlik Su Tankı Kapasitesi
3560 350 MM 350 MM 0, 2 - 0, 49
Yükseklik Zamanlayıcı Akıllı Telefon Uzaktan Destek Gürültü Seviyesi
125 MM Evet Evet 68 dB
Çalışma Süresi Hepa Filtreli Şarj Süresi Toz Kapasitesi
150 DK Evet 5 Saat 0, 01-0, 99
Moplu Dahili Sensörler Çöp İstasyonlu Haritalama
Evet Düşme sensörü, Lazer Hayır Evet
Çift Fırçalı Navigasyonlu Emiş Gücü
Evet Hayır 4000 Pa
Ürünleri Gör
Kampanya Koşulları
Benzer Teklifler
Teslimat Bilgileri
Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

1.500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 1.500 TL altı işlemlerde ise 39,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 14:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 79,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 89,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 23 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 49,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki ürünlerde cayma hakkını kullanamaz: a) Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları b) kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar c) kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb, d) satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler e) ambalajı açılmış kişisel bakım ve hijyen ürünleri e) tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler f) çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler g) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler h) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ı) malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri k) ambalajı açılmış yazılım ve/veya oyun CD'si l) tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Değişim işlemleriniz de size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 750 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu
Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Fakir Robert RS 770 Robot Süpürge
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Markaların Seçtikleri
Philips XU7100/02 Premium Hazneli Beyaz Robot Süpürge
Reklam
Philips XU7100/02 Premium Hazneli Beyaz Robot Süpürge
29.619,00 TL
Philips XU3000/02 Homerun Islak Kuru Temizlik Robotu
Reklam
Philips XU3000/02 Homerun Islak Kuru Temizlik Robotu
16.499,00 TL
Grundig Vcr 7330 Hazneli Islak Kuru Robot Süpürge
Reklam
Grundig Vcr 7330 Hazneli Islak Kuru Robot Süpürge
19.999,00 TL
Tefal RG9075 Explorer S130 Robot Süpürge
Reklam
Tefal RG9075 Explorer S130 Robot Süpürge
18.499,00 TL
Fakir Robert Rs 780 Plus Robot Süpürge
Reklam
Fakir Robert Rs 780 Plus Robot Süpürge
22.999,00 TL
Tefal RG8577 75 S Max Explorer Series Beyaz Robot Süpürge
Reklam
Tefal RG8577 75 S Max Explorer Series Beyaz Robot Süpürge
13.999,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Robot Süpürge
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Fakir Robot Süpürge
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.