Arzum Kampanyası Fiyatları ve Modelleri

1 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Arzum Ar1181 Thermogusto Çok Fonksiyonlu Akıllı Mutfak Robotu
  Kredi Fırsatı

  Arzum Ar1181 Thermogusto Çok Fonksiyonlu Akıllı Mutfak Robotu

  17.999 TL

 • Kampanya 24.06.2024 - 31.08.2024 tarihleri arasında Türkiye'deki tüm Teknosa Mağazalarında veya www.teknosa.com online satış noktalarından fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde AR1181 Arzum Thermogusto ürünü bulunan herkes kampanyaya katılabilir. Fiş, fatura veya e-arşiv faturasında kampanyalı ürün bulunan tüketicilere AR2089 Arzum Airchef Sıcak Hava Fritözü hediye gönderilecektir. Kampanyaya son fiş, fatura, e-arşiv fatura yükleme tarihi 10.09.2024'tür
 • Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
 • Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
 • Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir ve kampanya boyunca maksimum 1 (bir) kez ödül hakkı tanımlanabilir.
 • Kampanya ödül stoklarla sınırlıdır.
 • Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. dilediği zaman kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple, Google Play veya Gallery Store'den indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek fiş, fatura, e-arşiv faturasının alışveriş tarihinden itibaren 10 (On) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.
 • Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura, e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir.
 • Kampanya şartlarına uyan ve ilgili ürünü alan katılımcılara " Arzum Airchef Sıcak Hava Fritözü " hediye kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilecektir. Arzum Airchef Sıcak Hava Fritözü Kazandınız" bildirimi geldikten sonra hediye kazanılan ürünü 2 (iki) hafta sonra, kullanıcıların kampanyaya katılırken beyan ettikleri adreslere Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş./ We Lokal Lojistik A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. Ödülün takibi için fiş, fatura veya e-arşiv faturanızın onaylanmasından 2 (iki) hafta sonra ürününüzün kargoya verildiği, sms olarak tarafınıza bildirilecektir. Sms içerisinde paylaşılacak olan link ile ürününüzü taşıyan kuryeyi anlık olarak takip edebileceksiniz. Tüketici, beyan edilen adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması gibi nedenlerden dolayı ödülün teslim edilememesi nedeniyle, Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş'nin sorumluluğu bulunmadığını kabul ve beyan eder. Kazanılan ürünün son gönderim tarihi 25.09.2024 'tür. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler uygulama içine girilen bilgilerin "ad, soy ad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail" adresleri doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş olurlar ve We Lokal Lojistik A.Ş paylaşılacağını kabul etmiş sayılır

 • Kampanya detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.