Weewell Göğüs / Süt Pompası Fiyatları ve Modelleri

1 Sonuç
Sıralama
Filtreler
  • Weewell WPT250 Çi̇ftli̇ Elektri̇kli̇ Göğüs Pompası

    Weewell WPT250 Çi̇ftli̇ Elektri̇kli̇ Göğüs Pompası

    1.249 TL

Weewell Göğüs Pompası

Emzirme döneminde konforunuzu korumak istiyorsanız Weewell süt pompası modelleri tam size göre! Fonksiyonel ve kolay kullanılabilen ürünler bebeğimizi emzirme konusunda büyük kolaylık sağlıyor. Evde, işte veya seyahatte dilediğiniz her alanda bebeğinizin beslenmesini desteklemek için ürünleri tercih edebilirsiniz. Weewell göğüs pompası çeşitleri arasında elektrikli ve manuel seçenekler bulunuyor. Kriterlerinizi ve bütçenizi baz alarak markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Bebek bakımını kolaylaştıracak ürünler Teknosa dünyasında sizi bekliyor. İhtiyacınız olan diğer anne ve bebek ürünlerini de web sitemizde bulabilirsiniz.

Weewell Süt Pompası Çeşitleri

Yeni doğum sonrasında bebek sağlığı için önem taşıyan süreçlerin başında emzirme uygulaması geliyor. Hem annenin sağlığı hem de bebeğin gelişimi için önem taşıyan bu süreç her an sağlıklı bir şekilde ilerleyemeyebiliyor. Çünkü süt gelmeme ihtimali veya seyahat gibi problemler söz konusu olabiliyor. Bu durumlarda süt pompalarını tercih edebilirsiniz. Süt pompaları bebeğin temel ihtiyacı olan anne sütünün pratik bir şekilde saklanmasına imkan tanıyor. Böylece bebeğin beslenme düzenine uygun bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Emzirme sürecinde yaşadığını olumsuz durumlarda bu ürünlere başvurabilirsiniz. Süt pompası çeşitlerinde anne bebek alanında popüler markalar arasında bulunan Weewell ürünleri öne çıkıyor. Markanın ürünleri hem anne hem de bebek sağlığı düşünülerek geliştiriliyor. Biberon ısıtıcı gibi ürünleriyle de bilinen markanın süt pompası çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Weewell süt pompası çeşitleri arasında farklı ihtiyaçlara hitap eden birçok seçenek bulunuyor. Manuel olarak kullanılan ürünler küçük miktarlarda anne sütü depolamak için oldukça yeterli. Ev yaşamındaki az miktarlarda süt ihtiyacınız için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Yüksek miktarda süt depolayabilmek içinse Weewell süt pompası elektrikli modelleri öne çıkıyor. İş veya seyahat gibi dönemlerinizde dahi bebeğinizin beslenme düzenini korumak için seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Wewell Göğüs Pompası Özellikleri

Wewell süt pompası özellikleri ürün modellerine göre farklılık gösteriyor. İhtiyaçlarınızı baz alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Weewell elektrikli süt pompası modelleri sessiz çalışma özelliği ve pratik kullanımıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Ürünler süt sağma işleminin otomatik bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Böylece konforunuzu korurken zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyor. Anne sütünü pratik bir şekilde saklayabilmek için markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Wewell elektrikli süt pompalarının sunduğu özellikler yalnızca bunlarla sınırlı kalmıyor. Ürünlerde ayrıca farklı hızlarda sağım modu da bulunabiliyor. Bu özellik ile size uygun çekim gücünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünlerin bebeklerin emiş hareketini taklit eden tasarımı göğüs sağlığınızı koruyor. Böylece sık kullanımda dahi göğsünüzün rahatsız olmasını engelliyor. Weewell manuel süt pompaları ise her alanda taşınabilen yapılarıyla öne çıkıyor. Az miktarda süt ihtiyacınızı karşılamak için manuel modelleri tercih edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak Weewell süt pompaları tekli ve çiftli olarak çeşitleniyor. Kısa zamanda fazla miktarda anne sütü depolamak istiyorsanız çiftli modelleri tercih edebilirsiniz.

Wewell Süt Pompası Kullanımı

Wewell göğüs pompası kullanımı üründen ürüne farklılık gösteriyor. Wewell manuel göğüs pompası çeşitleri göğse tam olarak oturan tasarımı sayesinde pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Modüler yapıda sunulan ürünler kullanılmadığı zamanlarda ayrılabilerek rahatlıkla saklanabiliyor. Taşıma kılıfı ve hazne ile birlikte sunulan ürünleri dilediğiniz her an pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunların yanında ürünlerin süt haznesi kapaklı yapısı sayesinde anne sütünün saklanmasına imkan tanıyor. Sağma işlemi sonrası kapağı kullanarak sütü depolayabilirsiniz. Weewell elektrikli süt pompası kullanımı ise otomatik yapısıyla ekstra pratiklik sunuyor. Farklı kademelerle sunulan otomatik sağma mekanizması LCD ekran ile rahatlıkla takip edilebiliyor. Ayrıca bu ekrandan çekiş gücü rahatlıkla ayarlanabiliyor. Konforunuza uygun bir sağma işlemi gerçekleştirmek için ürünlerin LCD ekranlarını kullanabilirsiniz. Buna ek olarak ürünlerin süt haznesi çevrilerek kilitlenebilen kapaklara sahip. Sağma işlemi sonrasında sütünüzü bebeğinize saklamak için bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Weewell Süt Pompası Fiyatları

Weewell süt pompası fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin süt saklama kapasitesi gibi unsurları da fiyatlara etki edebiliyor. Bütçenize uygun seçenekleri markada rahatlıkla bulabilirsiniz. Manuel kullanım için sunulan seçenekler uygun fiyat skalasında yer alıyor. Elektrikli ve çiftli modeller ise orta fiyat aralığında sizi karşılıyor. İhtiyaçlarınızı karşılayacak modeli Teknosa farkıyla uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Teknosa ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünü bulmak oldukça kolay. Fiyat Aralığı ve Garanti Süresi gibi filtre seçeneklerini kullanarak ürün arayışınızda nokta atışı yapabilirsiniz. Bunun yanında sayfamızın üst kısmında bulunan Artan Fiyat, Azalan Fiyat ve İndirim gibi sıralama seçeneklerini kullanarak ürünleri kriterlerinize göre değerlendirebilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.