Samsung Çamaşır ve Kurutma Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Çamaşır ve Kurutma Makinesi
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK DURUMU

Çamaşır ve Kurutma Makinesi

  için 17 ürün bulundu
%17 10.799 TL 8.999 TL

Ev ürünleri ve endüstriyel alanlar için tasarlanan cihazlarıyla tanınan Samsung, çamaşır makinesi ürünleriyle hayata konfor katıyor. Üstün teknoloji özellikleri, şık tasarımları ve sektörüne öncü yenilikçi anlayışıyla fark yaratan marka, çamaşır yıkamayı zahmet olmaktan çıkarıyor. Kilolarca çamaşır, makineler sayesinde dakikalar içinde yıkanırken lekeler daha kolay çıkıyor, kumaşa göre seçilen programlarla yıkama dokulara zarar vermiyor. Onlarca program seçeneği, farklı devir alternatifleri, kullanıcılara alternatif sunan tambur genişlikleri ile Samsung çamaşır makinesi ürünleri, kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Samsung Çamaşır Makinesi Modelleri

Elektronik ürünler, daha kısa zamanda daha iyi performans hedefiyle çamaşırları yıkıyor. Samsung ürünler, kullanıcılara zaman kazandırmak için program esnasında çamaşır eklenebilen yenilikçi kapaklarla donatılıyor. Samsung Add Wash kapaklı çamaşır makinesi çeşitleri unuttuğunuz çamaşırları kolaylıkla yıkamaya eklemeye olanak veriyor. Sadece durulanmasını veya kurutma için döndürülmesini istediğiniz çamaşırları programa sonradan ekleyerek hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Samsung akıllı çamaşır makinesi ise geleceğin cihazlarını bugüne getiriyor. Telefondan kontrol edilebilen çamaşır makinesi yıkama için en iyi programı öneriyor, planlayıcı programı sizin için optimize ediyor. Cihazların birçoğunda Samsung'un geliştirdiği köpükle yıkama teknolojisi de yer alıyor. Samsung Eco Bubble çamaşır makinesi düşük sıcaklıkta bile lekelere meydan okuyor ve kumaşı hızla temizliyor. Bubble Soak teknolojisi inatçı lekeleri nazik köpüklerle kolaylıkla arındırıyor. Samsung köpükte bekletme özellikli çamaşır makinesi ile kirler ve lekeler sorun olmaktan çıkıyor. Makinelerin kapasitesi de modele göre değişiyor. Samsung çamaşır makinesi 9 kg ve 12 kg kapasiteli çeşitleriyle geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Her ihtiyaca, bütçeye ve estetik zevke göre bir model, Samsung çamaşır makinesi modelleri arasında bulunabiliyor.

Samsung Çamaşır Makinesi Özellikleri

 • Samsung makineler yıkama teknolojileri ile rakiplerinden ayrılıyor. Köpükle yıkama ve köpükte bekletme özellikleri çamaşırların pırıl pırıl olmasına yardımcı oluyor.
 • Add Wash kapaklar, yoğun bir günde yıkamayı unuttuğunuz çamaşırlar için programı baştan başlatma gereğini ortadan kaldırıyor. Eklenecek çamaşırlar program sürerken makineye atılabiliyor.
 • Telefonla kontrol edilebilen akıllı makineler, hayatı kolaylaştırıyor.
 • Makinelerin birçoğu A, A+ ve A++ enerji sınıflarında kategorize ediliyor. Çok daha az enerji harcayarak hem bütçeye hem de doğaya dost özelliğini ispatlıyor.
 • Çamaşır makinelerinde yıkama programlarının süreleri değişiyor. Samsung, yenilikçi modellerinde kısa sürede yüksek performansla yıkayan özel programlara yer veriyor. Çamaşır yıkamak için harcanan zaman azalıyor.
 • Samsung çamaşır makinesi kurutmalı seçenekler de sunuyor. Böylece ayrı bir kurutma makinesi almaya gerek kalmıyor. Cihazlar, kullanıcıları çamaşırları taşıma ve asma zahmetinden kurtarıyor.

Samsung Çamaşır Makinesi Yorumları

Samsung çamaşır makinesi yorumları, kullanıcıların beklentilerine göre değişiyor. Memnuniyet odaklı servis anlayışı, geniş servis ağı ve kaliteli modelleri ile tanınan marka, kullanıcıların çoğunlukla beğenisini topluyor. Kullanıcılar farklı teknolojik özellikli makineler arasından beklentilerine, ihtiyaçlarına uygun seçeneği tercih ederek memnuniyet ihtimalini üst düzeye taşıyor. Kullanıcı yorumlarını, memnuniyet ve memnuniyetsizlik nedenlerini inceleyerek siz de seçiminize yön verebilirsiniz.

Samsung Çamaşır Makinesi Seçimi

Çamaşır makinesi Samsung markası tarafından onlarca çeşitle sunuluyor. Kullanıcıların kendilerine en uygun modelli seçebilmesi için dikkat etmesi gereken temel noktalar bulunuyor.

 • Çamaşır makinesinin tambur genişliğine bakarak ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Eğer geniş yorganlarınızı makinede yıkamak istiyorsanız Samsung çamaşır makinesi 12 kg genişlikteki dev tamburlarıyla beklentilerinize yanıt veriyor.
 • Makinenin yıkama, temizleme teknolojilerini incelemelisiniz. Seçim öncesi makinelerin; eco bubble, speed spray, hava ile yıkama, bubble soak gibi Samsung yeniliklerine göz gezdirebilirsiniz.
 • Makinelerin enerji performansını göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Daha yüksek enerji sınıfına ait bir model seçerek doğaya ve bütçenize dost bir karar verebilirsiniz.
 • Program sayısı, program süreleri seçim kıstasları arasında sayılabiliyor.
 • Çamaşır makinelerinin devir sayılarına bakabilirsiniz. Devir sayısı artıkça çamaşırların makineden daha iyi sıkılmış olarak çıkacağını aklınızda tutmalısınız.
 • Add wash gibi yenilikçi kapak özelliğine veya makinenin akıllı olup olmadığına göre çamaşır makinenizi seçebilirsiniz. Telefon üzerinden kontrol edilebilen akıllı cihazlar sayesinde hayat konforunuzu artırabilirsiniz.
 • Adı her ne kadar beyaz eşya olsa da Samsung markalı çamaşır makinelerinin beyaz, gri, siyah gibi farklı renklerde çeşitleri bulunuyor. Estetik anlayışınıza göre dilediğiniz renkteki makineyi alabilirsiniz.
 • Kurutma özelliği seçimi yönlendirebiliyor. Kullanıcılar kurutmalı makinelerden alarak çamaşır asma derdinden kurtuluyor. Kurutmalı makineler, zamandan da tasarruf vadediyor. Yıkanan ve dakikalar içinde kuruyan çamaşırlar, programlar sona erdiğinde hemen giyilebiliyor.

Samsung Çamaşır Makinesi Fiyatları

Samsung çamaşır makinesi fiyatları, makinenin teknik ve tasarım özelliklerine göre değişiyor. Akıllı makineler diğer çamaşır makinelerinden daha yüksek fiyatlarla sunuluyor. Kurutma fonksiyonu makinelerin fiyatını artıran bir diğer özelliği oluşturuyor. Cihazların, yıkama teknolojisi, program sayısı, kısa sürede yıkama özelliği gibi ek kabiliyetleri fiyat üzerinde etki gösteriyor. Çamaşır makinesi seçerken fiyattan öne ihtiyaçlarınızı değerlendirmeli ve beklentilerinizi karşılayan modelleri bulduktan sonra fiyatları göz önüne almalısınız. Daha uygun fiyatlı olduğu için sizin için tamburu dar gelecek bir çamaşır makinesi seçmeniz memnuniyet olasılığınızı düşürüyor. Bu nedenle ürünleri incelemeli, karşılaştırmalı ve sizin için uygun alternatifleri bulmalısınız. Ardından dilerseniz fiyatları göz önünde bulundurarak son kararınızı verebilirsiniz.

Samsung çamaşır makineleri, avantajlı fiyatlar ve son teknoloji özelliklerle Teknosa'da bulunuyor. Siz de her ihtiyaca ve bütçeye uygun model sunan Samsung'ta aradığınız çamaşır makinesini bulabilir, Teknosa ayrıcalıklarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.