Ücretsiz Kargo 

Çok Satanlar

Samsung WW70T4020CE/AH Çamaşır Makinesi

Ürün Kodu: 115027112
 • En geç 05 Haziran Pazartesi günü kargoda
9.449 TL
9.449 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
Satıcı
9.479 TL
Satıcı
9.549 TL

Ürün Açıklaması

Samsung WW70T4020CEAH çamaşır makinesi yüksek performansı, dayanıklı motoru, kazan temizliği programı, StayClean teknolojili deterjan çekmecesi ve ideal enerji verimliliğiyle burada karşınızda. Siz de böyle bir çamaşır makinesi satın almak isterseniz ürünü sayfamız üzerinden inceleyebilir, birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz.

Neden Samsung WW70T4020CEAH Çamaşır Makinesi Almalıyım?

Samsung WW70T4020CEAH çamaşır makinesini satın almak için birden çok sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün yıkama kapasitesi. Bu çamaşır makinesi, 7 kg yıkama kapasitesine sahip. Aynı zamanda dijital inverter teknolojisiyle çalışan bu cihaz hem sessiz hem de son derece güçlü. Zira motorunda yer alan güçlü mıknatıslara rağmen bu makine, evrensel bir motordan çok daha az enerji sarf eder. Böylece sizin haberiniz bile olmadan çamaşırlarınız tertemiz olur. Bunun yanı sıra her çamaşır makinesine belli aralıklarla uygulanması gereken kazan temizliği, Samsung WW70T4020CEAH için hiç sorun değil. Kazan temizliği programı sayesinde çamaşır makinenizin tamburu ve içi tertemiz olurken çamaşırlarınız da ilk günkü ışıltısıyla kalır. Ayrıca çamaşır makinesinde zamanla oluşan kötü kokular da ortadan kalkar. Üstelik kalıntıları tamamen temizleyen deterjan çekmecesi de cabası. StayClean teknolojisine sahip bu çekmece, deterjan israfına son verirken sizi de zahmetli temizleme işinden kurtarır. Zira bu çekmece, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde çekmece içindeki tüm deterjanı kalıntı bırakmadan alır götürür. Böylece deterjan çekmeceniz her yıkama sonrası temizlenmeye gerek kalmadan parlar. Siz de böyle bir çamaşır makinesine sahip olmak ev çamaşırlarınızı ilk günkü temizliğinde muhafaza etmek isterseniz ürünü incelemek için hemen tıklamaya başlayın!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung WW70T4020CEAH 7 kg çamaşır makinesini kullanırken ürünün bazı temel özelliklerine dikkat etmenizde fayda var. Bunlardan ilki ürünün ve onu kullananların güvenliği ile ilgili. Cihazı konumlandıracağınız alanda, çamaşır makinesinin tabanında yer alan hava deliklerinin kapanmadığından emin olmalısınız. Aksi halde makineniz aşırı ısınarak zarar görebilir. Bunun yanı sıra termal şalterin yanlış kullanımından ötürü meydana gelebilecek olan tehlikeleri önlemek için cihaza harici bir besleme yapılmamalıdır. Ayrıca ürünün montajı, bu konuda yetkili kişiler tarafından yapılmalı. Böylece iş esnasında oluşabilecek yangın, elektrik çarpması, sigorta atması gibi olumsuz durumların önüne geçilebilir. Ürünün güç kablosunu prize takın. Bu esnada uzatma kablosu kullanmayın. Zira bir prizin, uzatma kablosuyla diğer makinelerin fişleriyle birlikte kullanılması elektrik çarpmasına ya da yangına sebebiyet verebilir. Güç kablolarının hasar görmesi de kısa devre, yangın ve diğer istenmeyen durumlara neden olabilir. Tüm bunlara ek olarak cihazın kullanımına yönelik dikkat edilmesi gereken birkaç konu da bulunmakta. Makinede biriken deterjan, kir ve benzeri kalıntılar, çamaşırlarda renk bozulmasına, deformasyona ve hasara sebep olabileceği için makinenin iç temizliğinin düzenli aralıklarla yapılması gerekir. Bunun için her 40 yıkamadan hatırlatılan kazan temizliği programını çalıştırabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra eğer cihazınızı uzun süre kullanmadıysanız tekrar çalıştırırken musluğu yavaş yavaş açmaya özen gösterin. Ayrıca çamaşırlarınızı makinenin içine yerleştirirken cihazın kapağına sıkışmamasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Diğer yandan evde çocuklarınız ya da akli yetkinliği bulunmayan kişiler varsa cihazı onların kullanımından kaçının. Makinenin üzerine çıkılması ya da içine girilmesi ciddi yaralanmalara ve kazalara neden olabilir. Ayrıca Samsun marka bu çamaşır makinesini temizlemek için çok güçlü kimyasal temizleme maddeleri yerine nemli bez ve sabun kullanabilirsiniz. Tüm bu ipuçlarına dikkat ederek Samsung WW70T4020CEAH çamaşır makinesini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Samsung WW70T4020CEAH Çamaşır Makinesi Kimler için Uygun?

Samsung WW70T4020CE/AH çamaşır makinesi tasarruflu çamaşır temizliği isteyen herkes için uygun bir cihaz. Ürünün elmas desenli ve kendini temizleyebilen kazanı, ideal boyutu ve ağırlığı, 1200 rpm sıkma hızı ve 7 kg yıkama kapasitesi sayesinde Samsung WW70T4020CE/AH çamaşır makinesi, aile bireylerinizin çamaşırlarını ilk günkü temizliğinde çıkararak sizi memnun eder. Bu makine, aynı zamanda şehir dışında öğrenim gören öğrenciler için de harika bir seçenek. Gerek yıkama kapasitesi gerekse enerji verimliliği sayesinde cep dostu olan bu cihaz öğrenciler için de ideal. Siz de bu ürünü deneyerek sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung WW70T4020CE/AH çamaşır makinesinin öne çıkan pek çok farklı özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki ürünün StayClean teknolojisiyle donatılmış deterjan çekmecesi. Bu çekmece, deterjan israfına son vererek hem makinenin temiz kalmasına yardımcı oluyor hem de çevreye karşı olan sorumluluğunu yerine getiriyor. Ayrıca sizi deterjan çekmecesi temizleme zahmetinden kurtarması da cabası. Çok bölmeli olarak tasarlanan çamaşır makinesi deterjan çekmecesi temizliği, ev hanımlarının korkulu rüyası. Samsung WW70T4020CE/AH ile bu dert sona eriyor. StayClean çekmece, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde çekmece içindeki tüm deterjanı alıp götürüyor. Göze batan ve hijyen sıkıntısı yaratan sabun ve deterjan artıkları tarih oluyor. Buna ek olarak cihazdaki kazan temizleme programı da kullanıcılardan tam not alan özellikler arasında. Her çamaşır makinesinde belli aralıklarla uygulanması gereken tambur temizliği, Samsung WW70T4020CE/AH ile kendiliğinden oluyor. Her 40 yıkamada bir alacağınız uyarılar, size kazanın temizlenme zamanının geldiğini hatırlatıyor. Böylece makinenizin içini temizlerken aynı zamanda hem verimliliği artırıyor hem de makinenin ömrünü uzatıyorsunuz. Tüm bu işlemler bir araya geldiğinde Samsung WW70T4020CE/AH çamaşır makinesi, kullanıcıların favorisi haline geliyor.


Kusursuz Temizlik


Dayanıklı performans


Kalıntıları tamamen temizler


Dayanıklı performans Dijital İnvertör Teknolojisi Dijital İnvertör Teknolojisi daha sessiz ve güçlü bir performans için güçlü mıknatıslar kullanır, fakat Üniversal bir Motordan daha az enerji tüketir. Fırça kullanımını ortadan kaldırarak, 10 yıl garanti ile desteklenen** olağanüstü dayanıklılık* sağlar. Kusursuz Temizlik Kazan Temizliği Çamaşır makinenizin içini temiz tutun. Kazan Temizliği, kokulara neden olan kalıntıları * %99,9 oranında yok eder. Suda bekletme, titreşim ve yüksek hızlı sıkma fonksiyonlarını bir arada kullanılmasıyla sert veya masraflı deterjanlar kullanmanıza gerek kalmaz. Ve temizlik** gerektiğinde sizi otomatik olarak bilgilendirir. Kalıntıları tamamen temizler StayClean Çekmecesi Deterjan israfına son verir ve sizi zahmetli deterjan çekmecesi temizleme görevinden kurtarır. StayClean Çekmecesi, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde kalıntı bırakmadan çekmecedeki tüm deterjanın akmasını sağlar. Böylece, göze hoş görünmeyen sabun artıkları azalır ve tepsiniz daha temiz ve daha hijyenik görünür.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
65000 550 600 850
Maksimum Dönüş Hızı Yıkama Kapasitesi
1200 7

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung WW70T4020CE/AH Çamaşır Makinesi
5.0
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek