Samsung Ww80t4020ce/Ah Çamaşır Makinesi

Ürün Kodu: 115022110
 • En geç 01 Haziran Perşembe günü kargoda
9.999 TL
9.999 TL
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
10.149 TL
Satıcı
10.279 TL
Satıcı
10.619 TL

Ürün Açıklaması

Birbirinden etkileyici özelliğiyle göz dolduran Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesi, Teknosa ayrıcalıklarıyla burada sizi bekliyor. Eğer siz de kaliteli, dayanıklı ve yüksek performanslı bir çamaşır makinesini evinize dahil etmek istiyorsanız, Samsung Ww80t4020ce/Ah sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Siz de en uygun fiyat avantajlarıyla Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesini hemen şimdi burada inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Samsung Ww80t4020ce/Ah Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

Samsung Ww80t4020ce/Ah 1200 devir 8 Kg çamaşır makinesi, onu satın almanız için size sayısız sebep sunuyor. Her şeyden önce dijital invertör teknolojisi ile donatılmış olan bu cihaz, daha sessiz ve daha güçlü bir performans sunmak üzere tasarlanıyor. Buna erişmek için güçlü mıknatıslardan faydalanan cihaz, bunu yaparken aynı zamanda üniversal bir motordan çok daha az enerji tüketiyor. Bu da elbette ay sonunda elektrik ve su faturalarınıza olumlu katkıda bulunarak enerji tüketimine destek oluyor. Bununla birlikte cihaz, yine bu teknolojiden faydalanarak fırça kullanımını ortadan kaldırıyor ve 10 yıl garanti ile desteklenen olağanüstü bir dayanıklılık sunuyor. Eğer siz de satın aldıktan sonra yıllar boyunca dayanıklılığı ve her zaman en üst düzey performansı ile sizleri kendine hayran bırakacak bir çamaşır makinesi arayışı içindeyseniz, Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesi tam size göre. Kazan temizliği özelliği ile çamaşır makinenizi daima temiz tutan cihaz, kokulara neden olan kalıntıları yüzde 99,9 oranında yok ederek kazanın içini daima tertemiz ve bakımlı tutuyor. Bu ve bunun gibi sayısız yenilikçi özelliğe sahip olan Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesi, hem çamaşırlarınızda hem de makinenin kendisinde kusursuz temizlik vadederek evinizdeki yerini almak için sabırsızlanıyor.

Samsung Ww80t4020ce/Ah Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Söz konusu Samsung Ww80t4020ce çamaşır makinesi kullanımı olduğu zaman cihaz, yüksek teknolojik özelliklerine ve üstün donanımına rağmen oldukça kullanıcı dostu bir tasarım, dolayısıyla da tüketici dostu bir kullanım vadediyor. 8 kilogramlık bir yıkama kapasitesine sahip olan cihaz, 48 litrelik su tüketimi döngüsü ve D enerji sınıfı özelliklerine sahip. Standart olarak 6 adet yıkama programına sahip olan bu çamaşır makinesi, 1200 devir özelliğiyle oldukça tatmin edici bir temizlik deneyimi sunuyor. LED panel ekranında ürünün programın hangi aşamasında olduğunu takip edebilir, yıkamanın bitmesine kaç dakika kaldığını gözlemeyebilir ve programa dair diğer tüm verilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Eğer evinizde çocuklar varsa, cihazın Çocuk Kilidi özelliğinden faydalanarak söz konusu bu panelin kitlenmesine, dolayısıyla da çocukların erişimine kapatılmasına vesile olabilirsiniz. Cihazın standart yıkama programlarının yanı sıra kişisel ihtiyaçlara ve yıkama alışkanlıklarına hitap eden bazı özel programları da yer alıyor. Bunlardan bir tanesi, Suda Bekletme özelliği. Özellikle yoğun ve zor çıkan lekelerin söz konusu olduğu kıyafetleri yıkamadan önce onları bu Suda Bekletme programına alarak inatçı lekelerin çok daha kolay çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kıyafetlerin üzerindeki mikrop ve bakterileri yüzde 99,9 oranına kadar yok eden Buhar programı da Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesinin özellikle ebeveynler tarafından beğenilen programları arasında. Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesinin diğer standart programları arasında Yoğun, Ön Yıkama, Hızlı Yıkama, Durulama, Eco 40-60, Tahliye-Sıkma, ve 15 Dak. Hızlı Yıkama yer alıyor. Tüm programları yakından incelemek ve Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesinin kullanım talimatlarına dair ayrıntılara hakim olmak için ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzunu okuyabilirsiniz.

Samsung Ww80t4020ce/Ah Çamaşır Makinesi Kimler İçin Uygun?

Çamaşır yıkama ihtiyaçlarını optimum düzeyde karşılayacak, bunu yaparken de markasının kalitesini ve güvencesini arkasında barındıracak bir çamaşır makinesi arayışı içinde olanlar, aradıklarından çok daha fazlasını Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesinde bulabiliyor. Eğer siz de bütçenizi yormadan Samsung kalitesinde ve güvencesinde bir çamaşır makinesine sahip olmak istiyorsanız, Samsung Ww80t4020ce/Ah 12000 devir 8 kg çamaşır makinesi yorumlarını inceleyerek ürünün sizin için oldukça uygun olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Ürünün Temizleme Buharı özelliği, giysilerinizdeki tüm bakterileri ve mikropları buhardan destek alarak yok ediyor ve kusursuz temizlik sunuyor. Özellikle bebek çamaşırlarını ve çocuk kıyafetlerini yıkamak için elverişli olan bu özellik hem kısa hem uzun vadede tüketicilerine sayısız fayda sağlıyor. Sentetikler, Yünlüler ve Hassas Çamaşırlar gibi farklı program nitelikleri bulunan bu çamaşır makinesinin aynı zamanda özel bir Nevresim programı da bulunuyor. Makinenin 8 kilogramlık elmas kazanında tüm nevresimlerinizi güvenle yıkayabilir ve kumaşlarının ya da renklerinin zarar görmesinden endişe etmeden bu yıkamaları sayısız kez tekrarlayabilirsiniz. Karışık Giysiler, Beyazlar, Renkliler gibi çeşitli programları da bulunan bu model, fiyat performans bakımından kusursuz bir dengeye sahip çamaşır makinesi arayışında olanlar için biçilmiş kaftan.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung Ww80t4020ce/Ah 1200 devir 8 Kg çamaşır makinesi, pek çok etkileyici özelliğiyle ön plana çıkmayı başarıyor. Bunlardan bir tanesi, cihazın üstün dayanıklılık gösteren motoru oluyor. Samsung'un özel 10 yıllık garanti kapsamında olan bu dayanıklı motor, olağanüstü gücü sayesinde fırça kullanımını ortadan kaldırıyor ve daha az enerji tüketiyor. Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesinin öne çıkan bir diğer özelliği de Kazan Temizliği fonksiyonu. Kazan temizliği sayesinde istenmeyen kokulara neden olan kalıntıları neredeyse tamamen yok eden makine, suda bekletme, titreşim ve yüksek hızlı sıkma gibi fonksiyonları bir arada kullanarak sert ve masraflı deterjanlar kullanma gereği ortadan kaldırıyor. Buna ek olarak kazan temizliği gerek duyulduğunda cihaz otomatik olarak sizi bilgilendiriyor. StayClean çekmecesine sahip olan Samsung çamaşır makinesi, deterjan israfına bir son vererek sizi zahmetli deterjan haznesi temizleme görevinden kurtarıyor. Bu StayClean çekmecesi, özel olarak tasarlanmış su fışkırtma sistemi sayesinde kalıntı bırakmadan çekmecedeki tüm deterjanın akmasını sağlıyor. Böylelikle göze hoş görünmeyen sabun artıkları ortadan kalkıyor ve ortaya temiz, hijyenik bir tepsi görüntüsü çıkıyor. Siz de daha pek çok etkileyici özelliğe sahip olan Samsung Ww80t4020ce/Ah çamaşır makinesini, fiyatlarını ve kullanıcı yorumlarını buradan inceleyerek nihai kararınızı verebilirsiniz. Daha fazla çamaşır makinesi modeli için Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.


WW4000T (WW80T4020CE/AH) Önden Yüklemeli, Buhar Teknolojisi, Dijital İnvertör Teknolojili, Kazan Temizleme fonksiyonlu Çamaşır Makinesi


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
65000 550 600 850
Maksimum Dönüş Hızı Yıkama Kapasitesi Yıkama Programı Sayısı
1200 8 12

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung Ww80t4020ce/Ah Çamaşır Makinesi
4.6
 • 5
  16
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek