Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Samsung Samsung WW90T4020CE/AH 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi 

Ürün Kodu: 115022112
 • En geç 07 Mart Perşembe günü kargoda
Satıcı: Blacc
15.525 TL
15.525 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (6)
Satıcı
16.312,34 TL
Satıcı
16.999 TL
Satıcı
TEKNOSA
18.499 TL
Satıcı
18.759 TL
Satıcı
19.359 TL
Satıcı
19.359 TL

Ürün Açıklaması

Samsung WW90T4020CE/AH çamaşır makineleri geniş yıkama kapasitesinden güçlü motoruna kadar kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. Dört dörtlük bir temizlik vadeden model, özelleştirebileceğiniz pek çok program ve fonksiyon ile de donatılıyor. Siz de Samsung WW90T4020CE/AH 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi özelliklerini keşfedebileceğiniz Teknosa'da hemen alışverişe başlayabilir ve yepyeni beyaz eşyanıza kavuşabilirsiniz!

Samsung WW90T4020CE/AH Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

Şayet mevcut modeliniz yeterli miktarda yıkama kapasitesi sunmuyorsa, Samsung WW90T4020CE/AH 9 kg kapasitesi ile beklentilerinize yanıt verebilir. Böylece battaniye gibi büyük ev tekstili ürünlerinizi de tek başına makinenizde yıkayabilirsiniz. 1200 devir sayısı ile de yüksek sıkma & kuruma performansı sergileyen model, dayanıklılık noktasında da hayal kırıklığına uğramıyor. Dijital invertör teknolojisi ile donatılan Samsung WW90T4020CE/AH 9 kg/1200 d çamaşır makinesi, böylece hem daha sessiz hem de daha güçlü bir performansa sahip. Buna ek olarak bir Universal motordan daha az enerji tüketmesi ile de bütçe dostu olduğunu söylemek mümkün. Tüm bunlar, banyonuza yepyeni bir beyaz eşya almak istediğinizde Samsung'un bu gözde modelini öne çıkarıyor. LED panel ekranından rahatlıkla kontrol edip yönetebileceğiniz modelde, çamaşırlarınıza özgü etkinleştirebileceğiniz önemli programlar & fonksiyonlar da var. Ön yıkama, hızlı yıkama, suda bekletme, buhar ile temizleme, Eco 40-60, nevresim, pamuklu, 15 dak. hızlı yıkama, karışık giysiler, sentetikler ve yün / hassas WW90T4020CE/AH çamaşır makinelerinde görebileceğiniz önemli programlar ve fonksiyonlar arasında yer alıyor. Böylece yıkama için en ideal fonksiyonu etkinleştirebilir ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Samsung WW90T4020CE/AH 9 kg Çamaşır Makinesini Nasıl Kullanırım?

Öncelikle boyutlardan söz etmek gerekirse; Samsung WW90T4020CE/AH 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi 600 mm genişliğe, 850 mm yüksekliğe ve 550 mm derinliğe sahip. Net ağırlığı 65.0 kg olan modelin kurulumu ve montajı öncesinde bu ölçülere dikkat etmenizde yarar var. Ürünü oluşturan parçalardan bazıları ise şu şekilde: Serbest bırakma kolu, kapak, acil durum boşaltma borusu, deterjan çekmecesi, filtre kapağı, kazan, boşaltma hortumu, kontrol paneli, kalıntı filtresi, dengeleme ayakları. Deterjan çekmecesinin sağında, kazanın üstünde konumlanan çevirmeli kontrol panelini kullanarak çamaşırlarınız için ideal programı & fonksiyonu etkinleştirebilirsiniz. Burada 15 dak. hızlı yıkama, yünlü / hassas, nevresim, temiz kazan, Eko 40-60, sentetik, koyu renkliler, pamuklu, su çekme / sıkma gibi etkili pek çok fonksiyon ayarı bulunuyor. Kontrol panelini ilgili fonksiyona getirdiğinizde ise hemen sağ tarafta yer alan LED ekrandan da program ve fonksiyonların ayrıntılarını görebilirsiniz. Makinenizin istikrarlı bir şekilde çalışabilmesi için çevresindeki mesafeler ise şu şekilde olmalı: Kenarlara 25 mm, üste 25 mm, arkaya 50 mm ve öne 550 mm mesafe, gereken asgari mesafeler. Şayet yıkayacağınız çamaşırlar çok kirlenmişse ilkin ön yıkama işleminden yararlanabilirsiniz. Yünlü / hassas programını kullanırken de yalnızca nötr deterjanlar kullanmaya özen gösterin. Bunlara ek olarak deterjan çekmecesinden bahsetmek gerekirse; çekmecenin sağ tarafında boşluk ön yıkama bölmesi. Sol tarafta da ana yıkama bölmesini görebilirsiniz. Ortadaki bölüm ise yumuşatıcı bölümü olup burada "A" şeklinde ifade edilen maksimum çizgiyi aşmayın. Son olarak kontrol panelinin yan tarafındaki LED ekran bölümünde de çeşitli ayar düğmeleri var. Örneğin, ekranın sol altındaki ilk tuş sıcaklık ayarı yapmanızı sağlıyor. Seçtiğiniz programın su sıcaklığını buradan değiştirebilirsiniz. Soldan ikinci ayar düğmesi ise sıkmayı ifade ediyor. Mevcut programın sıkma hızını buradan değiştirmek mümkün. Üçüncü ayar düğmesi ise "Seçenekler" olup yoğun, ön yıkama, durulama arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Gecikmeli Bitir fonksiyonu için de onun sağında yer alan sembole basabilir, bitiş zamanını ayarlayabilirsiniz. Son olarak en sağ taraftaki düğme de Suda Bekletme fonksiyonudur ve çok çeşitli inatçı lekeleri çıkarmak istediğinizde avantaj sağlayabilir.

Kimler İçin Uygun?

Samsung WW90T4020CE/AH 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi yorumlarından da hareketle; markanın bu modelleri geniş bir kullanıcı kitlesini yakalamayı başarıyor. Daha çok ev ortamlarında öne çıkan bu çamaşır makineleri yüksek yıkama ve devir kapasitesine sahip bir model arayanları da kendisine çekiyor. Ön yıkama, hızlı yıkama, suda bekletme, buhar ile temizleme, Eco 40-60, nevresim, pamuklu, 15 dak. hızlı yıkama, karışık giysiler, sentetikler ve yün / hassas gibi zengin program & fonksiyonlara sahip olması da modern ve gelişmiş bir çamaşır makinesi arayanlar için ideal. Bunların haricinde, dayanıklı ve uzun ömürlü motoru sayesinde zamana direnç göstermesi ile de dikkat çekiyor. Böylece arızalara karşı güven veren, uzun ömürlü bir çamaşır makinesi arayışında olanlar da bu modele şans tanıyabiliyor. Çocuk kilidinin bulunması da bu noktada önem teşkil ediyor. Evini, yavrusunun güvenliğini önceleyerek dizayn eden ebeveynler çocuk kilidine sahip bu makineyi tercih edebiliyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Elmas desenli kazan tipine sahip modeldeki kazan temizliği adından çokça söz ettiriyor. Bu özellik, kokulara neden olan kalıntı ve kirleri %99,9 oranında yok edebiliyor. Suda bekletme, titreşim ve yüksek hızlı sıkma fonksiyonlarını bir arada kullanılmasıyla da sert ya da pahalı deterjanların kullanılmasına ihtiyaç kalmıyor. Bu sayede çamaşır makinenizin içini gayet kolay bir şekilde her daim temiz tutabilirsiniz. StayClean çekmece dizaynı da deterjan israfına son verebiliyor. Özel su fışkırtma sistemine sahip StayClean çekmecesi sayesinde makineye eklediğiniz tüm deterjan rahatlıkla akıp gidiyor ve kalıntı bırakmıyor. Bir diğer öne çıkan özellikle de buhar ile temizleme fonksiyonu. Yüksek sıcaklık ve basınçtaki suyun buhar hâli ile temizlik sağlayan bu fonksiyon, deterjana ihtiyaç olmadan, etkili buhar gücüyle görevini tamamlıyor. Siz de Samsung WW90T4020CE/AH fiyat ve özelliklerini sayfamızda keşfedebilir ve hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.


WW4000T (WW90T4020CE/AH) Önden Yüklemeli, Buhar Teknolojisi, Dijital İnvertör Teknolojili, Kazan Temizleme fonksiyonlu Çamaşır Makinesi


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
65000 550 600 850
Maksimum Dönüş Hızı Yıkama Kapasitesi Yıkama Programı Sayısı
1200 9 12

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung WW90T4020CE/AH 9 KG 1200 Devir Çamaşır Makinesi 
4.0
 • 5
  40
 • 4
  9
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.