Ücretsiz Kargo 

0.0 (0 Değerlendirme)

Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 KG Çamaşır Makinesi

Ürün Kodu: 115027214
 • En geç 03 Haziran Cumartesi günü kargoda
Satıcı Blacc
15.899 TL
15.899 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Dünyanın en prestijli teknoloji markaları arasında yer alan Samsung, beyaz eşya modellerinde de öncü konumdadır. Marka tüm ürünlerini, kullanım kolaylığı sunan akıllı tasarımlarla birleştirerek satışa sunar. Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 kg çamaşır makinesi de en yeni yıkama teknolojilerini bir araya getirir. Güçlü kabarcık sistemi, akıllı yıkama avantajı ve 59 dakikada hijyen programıyla rakiplerinden bir adım öne çıkar. Bu özelliklerinin yanı sıra 10.5 kg olan yıkama kapasitesiyle de kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Yüksek kapasite sayesinde birikmiş çamaşırlarınızı tek seferde yıkamanız mümkün olur. Aynı zamanda yorgan, battaniye ve yastık gibi yüksek hacimli eşyalarınızı da Samsung WW10T634DLE1AH çamaşır makinesi ile yıkayabilirsiniz.

Samsung WW10T634DLE1AH 10.5kg Çamaşır Makinesini Neden Almalıyım?

Çamaşır yıkama deneyiminin daha kolay hale gelmesi için tasarlanan WW10T634DLE1AH, Eco Bubble teknolojisine sahiptir. Bu teknolojiyle çamaşır makinesi, kumaştaki kir ve lekeleri tamamen temizlemek için suyla deterjanı optimum düzeyde karıştırarak giysileri temizler. Eco Bubble, suyun yüzey gerilimini azaltarak deterjanın kumaşlara daha iyi nüfuz eden güçlü bir köpüğe ulaşmasını sağlar. Yıkamanın ilk aşamasında güçlü köpükleri oluşturan Samsung’un özel Eco Bubble jeneratörü, deterjanı çekerek suyla karıştırır. Jeneratör sayesinde gerilimden daha az etkilenen deterjan, standart makinelere nazaran daha hızlı çözünür. Standart makineler, su ve deterjanı karıştırmak için daha fazla zaman ve güce ihtiyaç duyabilir. Kabarcık formununu alan deterjan, kumaşlar tarafından güçlü şekilde emilir. Bu durum düşük sıcaklıklarda bile lekelerin çıkmasına yardımcı olur. Kısa sürede güçlü hijyen sağlayan ürün, bu yeteneği ile enerji tasarrufuna da katkıda bulunur. Enerji tasarrufuyla birlikte temizlik sağlayan köpükler, çamaşırlara nazik davranarak giysilerinizin ömrünü uzatır. Hem enerjiden tasarruf etmek hem de hedeflediğiniz hijyene ulaşmak isterseniz Samsung WW10T634DLE1AH sizin için en iyi seçenek olabilir.

Samsung WW10T634DLE1AH 10.5kg Modelini Nasıl Kullanırım?

Dijital grafik ekranı, Samsung WW10T634DLE1AH 1400 devir 10.5 kg çamaşır makinesi modelinin kullanımını oldukça kolaylaştırır. Ekranda çamaşırınızı yıkayacağınız programın tüm özellikleri görüntülenir. Ekranın çevresinde ön yıkama, sıcaklık, durulama, sıkma devri, gecikmeli başlama, Silver Nano, yarım yük, çocuk kilidi tuşları yer alır. Tuşların hemen yanında yer alan kademeli Fuzzy Control düğmesi ise çamaşırlarınıza uygun programı seçmenize yardımcı olur. Bu düğmede seçim yapabileceğiniz 14 farklı program mevcuttur. Fuzzy Control düğmesinin orta kısmında start/pause tuşu, alt kısmında ise açma/kapama tuşu bulunur. Makinede var olan 14 programı, ekranın çevresinde tuşlarla çamaşır türünüze göre rahatlıkla özelleştirebilirsiniz. Özelleştirme seçenekleriyle yıkama sıcaklığını, durulama sürelerini, sıkma hızını, gecikme süresini kolayca programlayabilirsiniz. Samsung WW10T634DLE1AH 1400 devir çamaşır makinesini kullanmak için yıkanmasını istediğiniz giyecekleri makineye yerleştirdikten sonra Fuzzy Control düğmesinden bir seçim yapmanız, ardından da açma/kapama tuşuna dokunmanız yeterlidir.

Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 kg Kimler için Uygun?

10.5 kg kapasitesi ile özellikle kalabalık aileler için kolaylık sağlayan Samsung WW10T634DLE1AH 1400 devir çamaşır makinesi hem deterjandan tasarruf etmeye hem de karbon izini azaltmaya yardımcı olan çevre dostu özelliklere sahiptir. Ürünün otomatik dağıtım özelliği, ortalama bir aylık yıkama sunacak deterjanı depolar. Bu sayede çamaşırlarınızı her yıkadığınızda hazneye deterjan eklemenize gerek kalmaz. Kalibrasyon özelliği ile optimum miktarda deterjanı yıkamada kullanır. Algılama sistemiyle de deterjan bittiğinde sizi haberdar eder. StayClean tasarımına sahip olan deterjan çekmecesi, su fışkırtma özelliği ile çalışan bir tasarıma sahiptir. Su fışkırtma özelliği, haznenin her köşesinin en iyi şekilde temizleyerek yıkama sırasında tüm deterjanın kullanılmasını sağlar. Böylece, herhangi bir sabun artığı görülmediği için hazneyi manuel olarak temizlemek gerekmez. Bu yetenekleriyle ürün, çamaşırlarını etkili şekilde temizlerken zaman kaybetmek istemeyen herkes için uygundur. Ürünün zaman kazandıran özelliklerinden birisi de Süper hızlı programıdır. Süper hızlı program, hızlı püskürtme sistemiyle durulama döngüsünü daha kısa sürede tamamlar. Sıkma döngüsünde ise devri artırarak çamaşırların 59 dakikada yıkanmasını sağlar.

Samsung WW10T634DLE1AH 10.5kg Çamaşır Makinesinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yıkama deneyimini keyifli hale getiren Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 kg çamaşır makinesi modelinin en çok öne çıkan özelliği, yapay zeka kontrol fonksiyonudur. Makinenin yapay zeka fonksiyonu, yıkama alışkanlıklarınızı kayıt altında tutar. Alışkanlıklarınıza göre size programlar tavsiye ederek yıkama deneyiminizi daha verimli hale getirmeyi hedefler. Önerilerden yararlanmak ve yapay zekayı aktif şekilde kullanmak için mobil cihazlarınıza Samsung’un SmartThings uygulamasını entegre etmeniz yeterli olur. Uygulama, yıkama sıklığınızı planlamanıza ve makinenizde oluşacak sorunları çözmenize yardımcı olacak şekilde çalışır. Hem IOS hem de Android cihazlarla uyumludur. Akıllı özelliklerinin yanı sıra Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 kg çamaşır makinesi yorumları arasında ürünün köpükte bekletme özelliği ile ilgili memnuniyetler olduğu görülür. Köpükte bekletme özelliği, çok kirlenmiş giysilerin en iyi şekilde temizlenmesine destek verir. Bu özelliği aktif hale getirdiğinizde çamaşırlarınız bir süre boyunca sadece köpüğün içinde bekler. Köpük, inatçı lekelerin yumuşamasına ve yıkama döngüsü sırasında tamamen yok olmasına yardımcı olur. Çamaşır makinesinin avantaj sağlayan özellikleri bunlarla da sınırlı değildir. Ürün maksimum performans ve minimum güçle çalışan dijital inverter motor teknolojisine sahiptir. İnverter motor hem uzun ömürlü kullanım sunar hem de alternatiflerine göre çok daha az enerji tüketir. Bu özellikleriyle Samsung WW10T634DLE1AH az enerji ile daha fazla çamaşır yıkamak isteyen herkes için en ideal seçenekler arasında yer alır.


Ağırlık Derinlik Genişlik Gürültü Seviyesi
75000 600 600 72
Yükseklik Maksimum Dönüş Hızı Yıkama Kapasitesi Yıkama Programı Sayısı
850 1400 10, 5 22

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Samsung WW10T634DLE1AH 10.5 KG Çamaşır Makinesi
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek