Yeni
Gürültü Seviyesi 57

Viomi V3 Max Beyaz Robot Süpürge

Ürün Kodu: 787110238
Paylaş Kazan
Yeni
  • En geç 03 Ekim Pazartesi günü kargoda
Satıcı 10noo Digital
7.299 TL
7.299 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Viomi V3 Max Beyaz Robot Süpürge

Viomi V3 Max Robot Süpürge - Beyaz (Viomi Türkiye Garantili)
Zeminlerinizi sadece sizin için süpürmekle kalmayacak; aynı zamanda tamamen temizleyecek güvenilir bir temizlik robotu mu arıyorsunuz? Viomi V3 Max Robot Süpürge mükemmel bir seçim olacak! S ve Y yolları boyunca paspaslamayı destekler. Ayrıca 2'si 1 arada toz ve su haznesi sayesinde evinizdeki yüzeyin temizliğine kapsamlı bir müdahale yapar. 2700 Pa'ya kadar emiş gücü, onu atıklarla başa çıkmak için harika kılar. 215 dakikaya kadar çalışma süresi onun, büyük evler için bile uygun olduğu anlamına gelir. Gelişmiş algoritmalar, kendisini içeride mükemmel bir şekilde bulmasını ve uygulamayı kullanarak yönetebileceğiniz doğru haritalar oluşturmasını sağlar. Robot ayrıca sessiz modda 57 dB seviyesinde son derece sessiz çalışmasıyla öne çıkıyor - rahatsız edici gürültüyü unutun!
Aynı anda etkili vakumlama ve yıkama
Robot, yıkamaya, süpürmeye ve hatta her iki aktiviteyi aynı anda gerçekleştirmeye izin veren pratik 2'si 1 arada bir kap ile donatılmıştır! İçindeki toz haznesi 400 ml, su kabı 200 ml kapasitelidir. Artık tek tek öğeleri sürekli olarak değiştirmek zorunda değilsiniz - Viomi V3 Max yalnızca evinizdeki zeminleri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda size zaman ve enerji tasarrufu da sağlar. Ek olarak, HEPA filtre içeren 3 aşamalı filtreleme, ikincil kontaminasyonu etkin bir şekilde önler. 600 ml'ye kadar kapasiteye sahip bir su tankı satın almak da mümkündür, bu da çok sık doldurulmasını önleyecek ve evin her yerindeki zeminlerin daha rahat temizlenmesini sağlayacaktır.
İnatçı lekelerle bile mükemmel şekilde baş eder
Bir robotu zemin temizliği için bu kadar uygun yapan nedir? Elektronik olarak kontrol edilen tankının basıncı sabit tutulur, böylece sızıntılar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Su eşit olarak dağıtılır ve hacminin 3 kademeli olarak düzenlenmesi, cihazın çalışmasını ihtiyaç ve beklentilerinize göre ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca paspas, zemine zarar vermeden en inatçı lekelerle bile etkili bir şekilde başa çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Sert ve yumuşak malzemelerin kombinasyonu, optimum sonuçlar için izin verdi!
2 desen temizleme yolu
Viomi V3 Max, zemininizi iyice temizleyecektir. Aralarında serbestçe geçiş yapabileceğiniz S ve Y olmak üzere 2 temizleme yolu modeli vardır. S normal, günlük temizlik için mükemmeldir. Y şeklindeki rota boyunca hareket eden robot, manuel temizliği taklit ediyor. Herhangi bir köşe ve çatlaktan kaçınmadan zemini iyice temizler. Böylece kırıntıların veya inatçı lekelerin ruh halinizi bozmayacağından emin olabilirsiniz!
Toz ve enkazla mücadelede güvenilir Yakında evinizdeki zeminler temizlikle parlayabilir. Viomi V3 Max, Japonya'dan ithal edilen ve 2700 Pa'ya kadar emiş gücü sağlayan bir Nidec fırçasız motorla donatılmıştır. Ayrıca tozu hassas bir şekilde toplayan özel olarak tasarlanmış V şeklinde bir fırçaya sahiptir. Robot saçla, kırıntılarla ve hatta saçla baş etmede harikadır. Ayrıca robot, halıları akıllı bir şekilde algılar ve halıları daha iyi temizlemesi sayesinde üzerindeki gücünü otomatik olarak artırır. Yine de bu son değil! Toz haznesini boşaltmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir - artık ellerinizi kirletmeniz gerekmez. Bütün evi temizleyecek ve kendini şarj edecek
5200 mAh kapasiteli güçlü bir pil, Viomi V3 Max Robot Süpürgenin inanılmaz derecede uzun çalışma süresinden sorumludur. Tamamen şarj olduğunda, Viomi V3 Max 215 dakikaya kadar temizlik yapabilir. Toplam 290 m2 alana sahip zeminleri temizlemek için bu gayet yeterlidir! Bu nedenle; cihaz hem küçük hem de büyük evler için harika bir çözümdür. Ayrıca şarj etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Pil azaldığında robot kendi kendine şarj istasyonuna gidecek, enerjisini yenileyecek ve ardından kaldığı yerden işine geri dönecek. Dahası, Viomi V3 Max, şarj olurken suyun serbest kalmasını otomatik olarak engeller, böylece kısa devre veya elektrik çarpması riskini en aza indirir.
Odalarda serbestçe hareket eder
Viomi V3 Max daireniz için mükemmel olacak. Çok çekirdekli işlemcisi, bir dizi 14 sensör ve ayrıca SLAM ve LDS algoritmaları ile mümkün olmaktadır. Bütün bunlar robotu en karmaşık ortamlarda bile harika kılıyor. Verileri hızlı bir şekilde işler, temizleme rotasını gerçek zamanlı olarak ayarlar, temizlenmemiş alanları tespit eder ve oda haritaları oluşturur. Çalışmasını sürekli denetlemeniz gerekmez - cihaz, zeminleri etkili bir şekilde süpürür ve temizler, çarpışmaları ve tıkanmaları önler. Ayrıca eşikler veya halılar gibi 2 cm yüksekliğe kadar olan engelleri de kolayca aşar.
Kullanıcı dostu uygulama
Uygulamanın sunduğu kullanışlı işlevlerden yararlanın. Modları ve ayarları değiştirin, kayıtlı haritaları yönetin ve çalışma programlarını planlayın. Ayrıca robotun yedek parçalarının durumunu da kontrol edebilirsiniz. Uygulama ayrıca size tanktaki suyu tekrar doldurmanızı hatırlatacaktır. Yasak bölgeler ve sanal duvarlar oluşturmak da mümkündür. Yeni Map 2.0 sistemi sayesinde, Viomi V3 Max 5 kata kadar haritayı hatırlayabilir - bu nedenle büyük evlerde de çalışır.
Etkileşimli ses kontrolü
Ek olanaklar ve hatta daha fazla konfor umurunuzda mı? Size harika bir haberimiz var! Viomi V3 Max, Amazon Alexa, Google Assistant ve Xiaoai ile uyumludur, bu da onu sesli komutlarla kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Artık koltuğunuzdan kalkmanıza veya telefona uzanmanıza gerek yok! Cihaz ayrıca çalışmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak mesajlar da verir. Örneğin, tankta az miktarda su olduğunda robot sizi bilgilendirecek - tekrar doldurmayı asla unutmayacaksınız. Viomi V3 Max 13 dile kadar destekler - onunla iletişim kurmak kesinlikle sizin için sorun olmayacak!
Kutu İçeriği
Viomi V3 Max Akıllı Elektrikli Süpürge
Şarj istasyonu
Güç kaynağı
Ana fırça
2'si 1 arada toz / su kabı
Yeniden kullanılabilir ıslak mendil
Islak ve kuru silme için yeniden kullanılabilir bez
Tek kullanımlık paspas bezi
2x yan fırça


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Akıllı Telefon Uzaktan Destek Gürültü Seviyesi
2 Resmi Distribütör Garantili Evet 57
Ürün Rengi Çalışma Süresi Hepa Filtreleme Sistemi Toz Kapasitesi
Beyaz 215 DK Evet 4, 00- 6, 99
Dahili Sensörler
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 40.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING veya Akbank Direkt Öde, 500 - 40.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.