Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Preo Home MDP70H20AP-G5 Dijital Göstergeli Mikrodalga Fırın

%6
İNDİRİM
899 TL
849 TL
6 x 141,50 TL = 849 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi,ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 95,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 129,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 179,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Preo Home MDP70H20AP-G5 Dijital Göstergeli Mikrodalga Fırın

Preo MDP70H20AP-G5 Dijital Kontrol Mikrodalga Fırın yemekleri pişirmek artık çok kolay. Gelişmiş özelliklere ve yenilikçi tasarıma sahip olan Preo dijital kontrol fırın ile mutfağınızda teknolojinin sunduğu kolaylığı hissedeceksiniz. Farklı ısı ayarına sahip olan ürün ile kahvaltı, ara öğün ve akşam yemeklerinizde farklı yiyecek hazırlayabilirsiniz. Pasta, börek ve poğaça gibi hamur işlerinin kusursuz pişmesini sağlayan fırın ile misafirlerinize lezzetli aperatifler sunabilirsiniz. Preo markasının sevilen ürünleri arasında yer alan dijital kontrol mikrodalga fırına Teknosa aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Teknosa’nın size sunduğu güvenli kargo imkanı ile mutfakta ihtiyacınız olan elektronik ürünleri zahmetsizce satın alabilirsiniz. Ayrıca yaşam alanınızda ihtiyacınız olabilecek tüm elektronik ürünleri de web sitemizde bulabilirsiniz.

Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırını Neden Almalıyım?

Preo mikrodalga fırın size pratik yemek pişirme imkanı sunuyor. 700 watt gücüne sahip olan ürün pişirme süresini azaltmak için oldukça ideal. Bunun yanında düşük elektrik tüketimi konusunda kullanıcıların beğenisini toplayan ürün tasarruflu kullanımı da beraberinde getiriyor. Birçok yiyeceği hazırlamak için Preo fırını tercih ederek kısa sürede lezzetli yemekler sunabilirsiniz. Ürün ideal watt gücünün yanında dijital kontrol özelliğiyle de oldukça dikkat çekiyor. Dijital kontrol özelliğinin getirdiği kolaylığın yanı sıra üründe ısıtma, pişirme ve çözme gibi özellikler de mevcut. Isıtma ayarı sayesinde istediğiniz ürünü tüketime hazırlayabilirsiniz. Çözme özelliği ise dondurulmuş ürünlerin pratik bir şekilde hazırlamak için ideal. Preo mikrodalga fırın ile dondurucuda beklettiğiniz sebze ve et çeşitlerinin hızlıca çözünmesini sağlayarak lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Hamur işleri ve pasta çeşitlerini pişirmek için ise pişirme özelliğini tercih edebilirsiniz. Bu tip özelliklerin yanı sıra ürünün ısısını ve süresini manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Kullanım tercihinize göre şekillendirebileceğiniz Preo dijital kontrol ile zamanınızdan tasarruf edin.

Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırını Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Preo markası gelişmiş teknolojiye sahip ürünüyle pratik ve güvenilir bir kullanım sağlasa da ürünü dikkatli kullanmanızda fayda var. Aksi takdirde ürünlerinizi pişirme esnasın çeşitli problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Preo fırın ile yemeklerinizi doğru bir şekilde hazırlamak için pişirme esnasında cam, plastik veya seramik tabakları kullanabilirsiniz. Çünkü metal içerikli tabakları kullandığınız takdirde aşırı ısınma ve patlama gibi tehlikeler meydana gelebilir. Bunun yanında yiyeceklerin kaba eşit miktarda yayılmasına da dikkat etmelisiniz. Böylece yiyeceklerin eşit seviyede pişmesini sağlamış olursunuz. İyi bir pişirme işlemi için ayrıca yiyecekleri dilimleyebilirsiniz. Preo dijital fırında farklı yiyecek çeşitlerine özel programlar ve pişirme ayarı gibi özellikler mevcut. Pişirmeyi seçtiğiniz yiyeceğe göre farklı ayarlara sahip olan bu programları seçebilirsiniz. Böylece yiyeceklerinizin tam kıvamında pişmesini sağlamış olursunuz. Preo mikrodalga fırını doğru bir şekilde kullanabilmek için ürünle gelen kullanma kılavuzuna göz atabilirsiniz. Mikrodalga fırınlar birçok yemeğin hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Fakat bazı yemeklerin ideal kıvamda pişirilmesi için mikrodalga fırın kullanımı uygun olmayabiliyor. Çünkü mikrodalga fırınlar kızartma ve haşlama işlemlerini gerçekleştirebilme özelliğine sahip değil. Bunun için çeşitli sebze, et ve hamur işlerini pişirme yöntemine göre Preo mikrodalga fırını kullanabilirsiniz. Bunun yanında yiyeceklerinizin istediğiniz kıvamda hazırlayabilmek için pişme sürelerini dikkate alarak ilerleyebilirsiniz. Eğer yemeğinizi sadece ısıtmak istiyorsanız iki veya üç dakikalık kısa süreli programlar ideal. Dondurulmuş ürünleri çözmek için ise beş dakikalık programları tercih edebilirsiniz. Yemeğinizi tamamen Preo mikrodalga fırında pişirmek içinse uzun süreli pişirme programlarına göz atabilirsiniz. Yemekleri pişirdikten sonra fırından çıkarırken dikkat etmenizde yarar var. Pişirme sonrasında çeşitli tabak ve kaplar her ne kadar soğuk olsa da, yiyecekleriniz kaynama noktasına ulaşmış durumda olabilir. Bunun sonucunda ise çeşitli yaralanma ve yanık problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırın Kimler İçin Uygun?

Özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken Preo dijital kontrol mikrodalga fırın yemeklerin pratik bir şekilde pişirmeyi tercih edenler için oldukça ideal. Farklı programların, ısı ve süre ayarlarının bulunduğu ürünle istediğiniz yiyeceği pişirmek için kullanabilirsiniz. Preo mikrodalga fırın kısıtlı zamana sahip olan tüketicilerin severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Dijital tasarımıyla da dikkat çeken ürünü kullanım tercihinize göre değerlendirebilirsiniz. Bazen kalabalık davetlerde yiyeceklerin sunumunda çeşitli zorluklar yaşanabilir. Preo dijital kontrol mikrodalga fırın ile yiyeceklerinizi pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Ayrıca beklemekten dolayı soğuyabilen yiyecekleri Preo mikrodalga ile hızlı bir şekilde ısıtabilirsiniz. Preo mikrodalga fırın ile ister kahvaltı ister akşam yemeği organizasyonlarınızda kreatif yemek tarifleri deneyin ve eşsiz lezzetlerin baş mimarı olun. Gelişmiş özelliklere sahip olan ürün ile sıcak ve lezzetli sunumlar yaparak misafirlerinizi keyifli bir şekilde ağırlayın. Preo mikrodalga fırın kalabalık davetlerin yanında günlük kullanım için de oldukça ideal. Eğer yoğun bir iş temposuna sahipseniz düzenli olarak tükettiğiniz ürünleri pratik bir şekilde tüketime hazır hale getirebilirsiniz. Preo mikrodalga fırın yiyeceklerin yanında içeceklerin de hazırlanması için birebir. Kahve, süt ve çay gibi sıcak tüketilen içeceklerinizi Preo mikrodalga fırın ile saniyeler içerisinde hazır. Yoğun iş temponuzda çeşitli içeceklerinizi mikrodalga fırın sayesinde hızla hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında ara öğünde hazırladığınız aperatifler içinde Preo dijital mikrodalga fırını tercih edebilirsiniz. Gelişmiş özellikleriyle sunulan ürün ile iş ve ev yaşamınızda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Preo mikrodalga fırında öne çıkan birçok özellik mevcut. Pratik kullanımının yanında tasarımıyla da dikkat çeken ürünü farklı faktörler üzerinden değerlendirebilirsiniz. Kullanıcıların Preo mikrodalga fırın yorumlarında özellikle yiyecekleri hızlı pişirebilme özelliği ve pratik kullanımıyla alakalı olumlu yorumlar gözlemleniyor. Siz de Preo Dijital Kontrol fırını seçerek yiyeceklerinizi anında tüketime hazır hale getirebilirsiniz. 20 ml kapasiteye sahip olan ürün ile ayrıca 5-6 kişilik yemekleri rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Ürün tasarımı siyah ve metalik bir görümüyle kullanıcıların beğenisini topluyor. Sahip olduğu dikkat çekici tasarımla mutfağınızda şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Dekoratif bir unsur olarak da düşünebileceğiniz ürün modern ve klasik mutfak stillerinde havalı bir görünüm yaratır. Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırın hafif ve minimal tasarıma sahip oluşuyla da oldukça kullanışlı. İstediğiniz alana rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünü ofis, kafe, restoran gibi sosyal alanlarda da kullanabilirsiniz. Preo Dijital Kontrol Mikrodalga Fırın’ın bu tür özelliklerinin yanında güvenli oluşuyla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Çocuk kilidi özelliğine sahip olan ürün ile çeşitli kazaların oluşmasını önleyebilirsiniz. Ev yaşamında daima hiperaktif ve oyun canlısı olan çocukların fırın ile çeşitli sorunlarla karşılaşmasını önleyin. İçerisinde bulunduğu mikro radyo dalgalarıyla yemeklere düzenli olarak ısı vererek pişiren ürün farklı yiyecekleri saklanabilir hale getirmesiyle de ön plana çıkıyor. Kışlık olarak hazırlanan domates, patlıcan ve kabak gibi sebzeleri Preo mikrodalga fırın ile kurutabilirsiniz. Diğer kurutma yöntemlerine göre sebze ve meyveleri daha kısa zamanda saklamaya hazır hale getiren ürün ile mevsimlik ürünler daima dolabınızda olsun. Bunun yanında hamur ve yoğurt mayalama işlemlerinde de Preo Dijital kontrol mikrodalga fırını tercih edebilirsiniz. Birçok özelliğe sahip olan Preo MDP70H20AP-G5 Dijital Kontrol Mikrodalga Fırına Teknosa güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Ayrıca farklı ürünler incelemek isterseniz Fırın ve Ocak kategorimize göz atabilirsiniz.


20 l, 700W, 245 mm, 262x452x345


Teknik Özellikler

Özellikler
Güç seviyeleri 6
İç kapasite 20 ml
Mikrodalga gücü 700 W
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 262 mm
Genişlik 452 mm
Derinlik 345 mm
Enerji yönetimi
Bağlı yükleme 1200 W
Güç seviyeleri 6
Tasarım
Çocuk kilidi Evet
Kontrol tipi düğmeler
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
6 141,50 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
5 169,80 TL 849 TL
6 141,50 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Preo Home MDP70H20AP-G5 Dijital Göstergeli Mikrodalga Fırın Yorumları