0.0 (0 Değerlendirme)

Logitech M350 Pebble Kablosuz Mouse Okaliptüs

Ürün Kodu: 125191428
 • En geç 05 Haziran Pazartesi günü kargoda
719 TL
719 TL

Ürün Açıklaması

Logitech M350 Pebble kablosuz mouse okaliptüs modeli ile her ortamda minimalizm hakim. Pürüzsüz organik şekli, sessiz tıklama ve kaydırma özellikleri, ideal boyutu, nano alıcıları, üç adet tuş seti, unifying teknolojisi, 10 metre kablosuz taşıma mesafesi, 1000 dpi algılayıcı çözünürlüğü ve ergonomik tasarımıyla bu kablosuz mouse normları yıkmaya geliyor. Siz de böyle sıra dışı bir bluetooth mouse ile çalışmak isterseniz ürüne sayfamız üzerinden birkaç tıkla kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Logitech M350 Pebble Kablosuz Mouse Almalıyım?

Logitech M350 bluetooth mouse satın almak için birden fazla sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün orijinal tasarımı. Diğer fareler gibi yüksek eğimli değil, daha düz olarak tasarlanan bu ürün, bileğinizin en rahat edeceği pozisyonda çalışmasını sağlamak üzere geliştirilmiş. Ayrıca sessiz tıklama ve kaydırma özellikleri sayesinde de siz çalışırken etrafınızdakiler rahatsız olmazken sizin de konsantrasyonunuz sabit kalır. Bunun yanı sıra bu cihaz 1 adet AA pil ile çalışmakta. Ürünün pil dahil toplam ağırlığı sadece ve sadece 100 gr. Dolayısıyla bu kablosuz fareyi, gideceğiniz her yere yanınızda götürmeniz mümkün. Tüm bunlara ek olarak cihazın boyutları da son derece ideal. Logitech M350 Pebble kablosuz mouse modelinin yüksekliği 14,4 mm, genişliği 18,7 mm ve derinliği 6,1 mm olarak ölçülmüş. Pebble M350, avucunuzun şeklini doğal bir biçimde alırken aynı zamanda ekstra ince olacak şekilde de tasarlanmış. Yumuşak çevreli kenarları o kadar konforlu ki onu asla bırakmak istemeyeceksiniz. İnce tasarımı sayesinde onu dizüstü bilgisayar çantanızda kolayca taşıyabilir ve üretkenliğinizi dışarıda da sürdürmek için yanınızda kafeye götürebilirsiniz. Ayrıca Logitech Pebble M350’nin minimalist tasarımı, seçkin yaşam tarzınıza uyar ve masaüstü düzeninizi vurgular. Görenleri şaşırtan bu orijinal tasarımlı kablosuz mouse ile dikkatler sizin masanızda olacak. Diğer yandan cihazın 18 aylık pil ömrü sayesinde düşük pil gücü endişesine son. Logitech Pebble M350, kullanıma ara verildiğinde otomatik olarak pil tasarrufu sağlayan uyku moduna geçiyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Bluetooth üzerinden veya mouse'un manyetik kapağı içinde bulunan küçük USB alıcı aracılığıyla cihazlarınıza bağlayabileceğiniz bu fareyi hemen şimdi satın alın!

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Logitech M350 Pebble kablosuz mouse'u kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün ıslak ve nemli ortamlardan uzak tutulması gerektiği. Zira Logitech M350 Pebble kablosuz mouse, kapalı alan kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Dolayısıyla ürünün suyla ve diğer sıvılarla temasından kaçınmak önemli. Diğer yandan bu ürün, 1 adet AA pil ile çalışıyor. Pil tüketimini azaltmak için cihazı kullanmadığınız durumlarda alttaki düğmesinden kapatabilirsiniz. Logitech marka bu kablosuz fareyi bilgisayarınıza kurmak için birkaç adımı takip etmeniz gerekiyor. İlk olarak kutu içinde çıkardığınız Pebble M350 faredeki etiketi çektiğinizde fare otomatik olarak açılacaktır. Yeşil ve mavi yanıp sönen durum ışığı, cihazın bağlanmaya hazır olduğunu göstermekte. Bilgisayarınızın bluetooth bağlantısını açıp Logitech Pebble M350 farenizi arayarak bluetooth aracılığıyla kolayca bağlanabilirsiniz. Bağlantı kurulduğunda eşleştirme işlemi tamamlanmış demektir. Buna alternatif olarak mouse'un içinde bulunan alıcıyı bilgisayara takarak USB yoluyla da eşleştirme gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı tamamlandıktan sonra kablolu ve kablosuz bağlantılar arasında kolayca geçiş yapmanız mümkün. Bunun için farenin altında bulunan düğmeye 1 saniye boyunca basılı tutmanız yeterli. Mavi ışık bluetooth bağlantısını, yeşil ışık ise USB alıcıyı kullanmak içindir. Bu fareyi kullanabilmeniz için Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS, Linux, Chromebook, Surface işletim sistemlerine sahip bir cihaz kullanmanız gerekmekte. Ayrıca bluetooth düşük enerji teknolojisi için Windows 10,11 veya üzeri, macOS 10.14 veya üzeri, Android 7 veya üzeri ya da iPadOS 13.4 veya üzeri sürümleri kullanmalısınız. Tüm bu hususları göz önünde bulundurarak Logitech M350 Pebble kablosuz mouse modelini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Logitech Pebble Kablosuz Mouse Kimler için Uygun?

Logitech Pebble M350 kablosuz mouse, evde ya da ofiste çalışma durumunda olanlar ve orijinal tasarımlı bir kablosuz fare arayanlar için harika bir ürün. Kendine has organik tasarımı, okaliptüs renkli yapısı, sessiz tıklama ve kaydırma özellikleriyle bu fareye bayılacaksınız. Taşınabilir şekilde kablosuz olarak geliştirilen bu ürün, nereye giderseniz yanınızda olmaya hazır. İster evde ister ofiste isterseniz de dışarıda kafede... Bilgisayarınızla vakit geçirmek durumunda kalacağınız her an, Logitech Pebble M350 kablosuz fare yanınızda. Kısacası gerek profesyonel olarak çalışanlar gerek öğrenciler gerekse rutin bilgisayar kullananlar bu kablosuz fareyi rahatlıkla kullanabilir.

Farenin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Okaliptüs renkli Logitech M350 Pebble kablosuz mouse'un öne çıkan birçok özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki ürünün minimalist tasarımı. Avuç içinize rahatlıkla sığan bu bluetooth mouse, uzun süreli kullanımlarda ile el bileğini yormayan bir özelliğe sahip. Minimal ve organik tasarımı sayesinde masanıza da çok yakışan bu fare, pilleri olmadan sadece 1,8 gr ağırlığında. Bu cihazın SilentTouch teknolojisi ile %90'a kadar sessiz tıklama ve kaydırma özelliği sayesinde etrafınızdaki kimseyi rahatsız etmeden rahatça çalışabilirsiniz. Diğer yandan bu farenin yüksek hassasiyetli optik izleme özelliği sayesinde birçok yüzeyde imleci hareket ettirmeniz mümkün. Cihazın bluetooth mesafesi de oldukça tatmin edici. 10m mesafeye kadar kullanım imkanı sunan bu ürünü dittiğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Modern, Slim and Beautiful Pebble Shape: Logitech Pebble has standout simplicity with a design that is nice to hold, feels great in your hand and is easy to carry around


Silent Clicks and Ultra-Quiet Scrolling: Enjoy an ultra-quiet experience for you and those around you. You’ll get the same click feel with over 90% noise reduction on the click sound. Even the wide rubber scroll wheel glides in silence.


Dual Connectivity: Connect the way you like via Bluetooth wireless technology or the included tiny USB receiver


Long Battery Life: Logitech Pebble stays powered for up to 18 months on a single AA battery. Battery life may vary based on your use


High-Precision Optical Tracking: Logitech Pebble tracks fast and accurately where you want to use it


Versatile: Compatible with iPadOS 13.1 or later via Bluetooth, in addition to Windows 8, Windows 10 or later, and macOS 10.13 or later. On the iPad, pointing, clicking, and scrolling will be supported by enabling the “Assistive Touch” accessibility feature


Connect to your computer via USB receiver or low energy Bluetooth® Smart. And switch seamlessly between the two by plugging or unplugging the receiver. A convenient, built-in dock stores the USB receiver when not in use.


UNIVERSAL COMPATIBILITY


Spotlight is optimized to work with Windows, Mac OS and all leading presentation software including PowerPoint, Keynote, PDF, Google Slides, and Prezi.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
100 107 59 26, 5
Pil Performansı Güç Kaynağı Tuş Sayısı Form Faktörü
2000 Piller 3 İki elini de kullanabilen

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech M350 Pebble Kablosuz Mouse Okaliptüs
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek