LOGITECH için 113 ürün bulundu

%21 239 TL 189 TL
%18 109 TL 89,90 TL
LOGITECH
%13 399 TL 349 TL
%13 399 TL 349 TL
%11 1.679 TL 1.499 TL
%5 199 TL 189 TL
%17 119 TL 99 TL
%12 169 TL 149 TL

<p>1981 yılında bilgisayar çevre birimleri üreterek başladığı sektör macerasına tüm hızıyla devam eden İsviçre merkezli Logitech, hem genel kullanıcı kitlesine hem de dijital oyunlarla zaman geçiren oyunculara yönelik sayısız çözüm sunuyor. Geliştirdiği ürünlerin tasarımları ve teknik özellikleri kadar yazılımlarıyla da adından söz ettiren marka, özellikle oyuncuların yakından tanıdığı Logitech Gaming Software ile kullanıcıların takdirini kazanıyor. Ürün yelpazesini daima genişleten ve bu sayede kullanıcı kitlesini artıran Logitech, dünyanın önde gelen aksesuar ve çevre birimi üreticileri arasına ismini yazdırıyor. Ses sistemi, bilgisayar çevre birimi, oyuncu ekipmanı ve web kamera gibi ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, Teknosa'daki Logitech ürünlerini inceleyebilir, dilediklerinizi alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.</p>

Logitech Aksesuarları

Logitech, hazırladığı aksesuarları ve profesyonel ekipmanları kendi içinde sınıflandırarak gereksinimlerinize en uygun ürünleri kolayca bulabilmenizi sağlıyor. Bu doğrultuda; mouse ve klavye, sunum uzaktan kumandası, mobil cihazlar, ev güvenlik kameraları, kulaklıklar, hoparlörler ve video iş birliği ürünleri, markanın sunduğu çözümlerden bazılarını temsil eden ana başlıkları oluşturmaktadır.

Logitech Oyuncu Aksesuarları

Kendinizi amatör veya profesyonel oyuncu olarak nitelendiriyorsanız, oyunlarda rakiplerinize karşı üstünlük göstermeniz için markanın hazırladığı oyuncu aksesuarlarına yönelebilirsiniz. Membran ve mekanik tuşlu yapıdaki Logitech klavye modelleri, oyunlardaki karakter ve araçlarınızı en iyi şekilde yönetmenize yardım ederken tasarımları ve tuşlarıyla oyunlarda size konfor sağlayan Logitech mouse çeşitleri, oyun seanslarınızdaki vazgeçilmezleriniz olabilir. Simülasyon türü yarış oyunlarıyla vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, bütünlüklü bir oyuncu ekipmanı olan Logitech G27 ve Logitech G29 gibi direksiyon setlerini satın alabilirsiniz. Şayet oyun yayıncılığıyla ilgileniyor ve görüntünüzü, takipçilerinize en iyi şekilde ulaştırmak istiyorsanız, Logitech C920 gibi gelişmiş web kameralarını tercih edebilirsiniz.

Logitech Klavye

Yazışmalarınızı mümkün olan en rahat şekilde sürdürebilmenize hizmet eden klavye modelleri hazırlayan marka; tablet ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları, profesyoneller ve oyuncular için ayrı ayrı çözümler geliştiriyor. Yaratıcılığını, ürettiği bazı klavyelerinde gösteren Logitech, özellikle oturma odasında multimedya klavye kullanmak isteyenlere özel TouchPad bölümlü ürünler sunmakta. Mekanik ve mekanik hisli oyuncu klavyeleriyle gaming dünyasında öne çıkan marka, Logitech G213 gibi RGB LED aydınlatmalı oyuncu klavye modelleri ile oyuncular arasındaki popülerliğini artırıyor.

Logitech Mouse

Mouse konusunda ürün gamını oldukça geniş tutan Logitech; ergonomik, yüksek performanslı, profesyonellere özel ve oyunculara yönelik sayısız modele hayat veriyor. Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz zamanı daha verimli değerlendirmenize yardım eden ve çalışmalarınızda, en iyi yardımcılarınızdan birine dönüşen mouse modelleri, oyun süreçlerinde de rakiplerinize karşı daha başarılı hamleler yapmanıza imkân tanımakta. Oyuncular için üretilen Logitech G300s ve Logitech G102 gibi oyuncu mouse çeşitleri, markanın hazırladığı yazılımlarla özel profiller oluşturabilmenize ve tuş atamaları yapmanıza olanak veriyor. DPI seviyesini değiştirebileceğiniz oyuncu fareleri, geleneksel mouse modellerinden farklı olarak daha farklı tuşlar içerir ve daha dayanıklıdır.

Logitech Hoparlör

Müzik, multimedya ve oyun tutkunlarının beğenisini kazanan kulaklıklar üreten Logitech, sunduğu hoparlörlerle de kullanıcıları memnun ediyor. Kullanıcılarla buluşturduğu hoparlör çeşitlerini; Bluetooth kablosuz hoparlörler, bilgisayar hoparlörleri ve surround (çevresel) ses sistemleri olmak üzere üç ana grupta toplayan marka, müziğin ve diğer tüm içeriklerin tadını işitsel yönden çıkarabilmenizi sağlıyor. Yüksek ses çıkış gücü sağlayan çevresel ses sistemlerini arzu ederseniz oturma odası ve salonlarınıza da konumlandırarak multimedya sisteminizle birlikte değerlendirmeniz mümkündür.

Logitech Fiyatları

Ürettiği çözümleri genel hatlarıyla erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırmayı tercih eden Logitech fiyat açısından her bütçeden kullanıcının yönelebileceği ürünlere imza atmaktadır. Bu sayede bilgisayar aksesuarlarına ayırabileceği sınırlı bütçesi olan teknoloji meraklıları da Logitech imzası taşıyan ürünlere sahip olabiliyor.