text.skipToContent text.skipToNavigation

Kampanyalar

Samsung Evimde Cebimde Kampanyası

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya dahil TV modellerinin satışta olduğu tüm Online-offline satış noktalarında 27.09.2019 – 31.10.2019 tarihleri arasında satın alınmış Kampanya`ya dahil aşağıda belirtilmiş olan Samsung marka televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den birini alan tüketicilere (“Katılımcı”), Kampanya Koşulları’nı yerine getirmeleri durumunda Samsung Galaxy A80 veya Samsung Galaxy Note10+ model  cep telefonu hediye kazanma fırsatı yakalayacaklardır. Tüketici tarafından hediye ürün renk ve/veya model seçimi yapılamayacaktır.   

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, www.samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsungqled/ web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.  

Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/evimde-cebimde-samsung-qled adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

15.02.2019 - 31.12.2019