TeknoElit Kampanyaları

TeknoElit üyelerimiz, senede 1 defa doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da 1000TL üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 250TL indirim kazanır.

TeknoElit üyeliği geçerlilik süresi sona erdiğinde kampanya da sona erecektir.

Tüm Monster,Dyson markalı ürünler, Sony marka ve Xbox konsollar, Dijital kartlar ve Robot süpürgeler kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunuzu söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Monster, Dyson markalı ürün, Dijital kartlar ve Robot süpürgeler olmamalıdır.

Kampanya TeknoElit üyeliği boyunca geçerlidir.

TeknoElit üyelerimiz, Teknosa Mağazaları’nda ve online kanallarımızda geçerli %8 indirim kazanır.

TeknoElit üye indirimi Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Tablet, Notebook, Gaming Notebook, TV ve Beyaz Eşya ürünlerinde %3 olarak uygulanacaktır.

Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Notebook, Gaming Notebook, Tablet, TV, Beyaz Eşya ve Süpürge kategorilerinde bir takvim yılı içerisinde 1’er defa indirimden faydalanılabilir.

TeknoClub indirimleri Dyson marka ürünlerde, Sony ve Xbox marka konsollarda, robot süpürgelerde, Apple iPhone 14 Akıllı Telefon modellerinde, Apple Watch 7 Akıllı Saat modellerinde, Apple MacBook Pro modellerinde, Tupturuncu indirimlerde, outlet ürünlerde, bundle (Birlikte satıldığında indirim uygulanan) ürün kampanyalarında, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı satın alımlarında geçerli değildir.

TeknoClub indirimleri yalnızca Teknosa Mağazaları ve Teknosa.com üzerinde Teknosa satıcısı tarafından satılan ürünlerde geçerlidir.

TeknoClub üyelerimiz, özel marka işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, kendilerine özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarır.

TeknoClub üyelerimiz, belirli kampanyalardan ve ön satışlardan herkesten önce haberdar olur.

Kampanya TeknoElit üyeliği boyunca geçerli olacaktır.

Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde talep edildiği durumda ücretsiz sevkiyat yapılır.

TeknoElit üyelerimiz belirli dönemlerde kendilerine sunulacak özel hediyeler ve ayrıcalıklar kazanır.

TeknoElit üyelerimiz ihtiyaç duyduğunda Teknosa Çağrı Merkezi Temsilcisi’ne öncelikli bağlanır.

TeknoElit üyelerimiz Teknosa’dan alacakları servis süreçlerinde öncelikli hizmet alır.

Kampanya 01.06.2022-31.12.2022 tarihleri arasında A Enerji Sınıfı Beyaz Eşyalarda 250 TL indirim, ekran kaplama ve ömür boyu ekran koruma hizmetinde %20; saat, tablet ve telefonlar için ekran koruma hizmetinde %25 indirim, Beyaz eşya, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, TV, Akıllı Telefon ürünleriyle beraber alımda TeknoGaranti hizmetinde 250 TL indirim sağlar.