TeknoPlus Kampanyaları

TeknoPlus üyelerimiz, senede 1 defa doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da 1.000TL üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 250TL indirim kazanır.

TeknoPlus üyeliği geçerlilik süresi sona erdiğinde kampanya da sona erecektir.

Tüm Monster, Dyson markalı ürünler, Sony marka ve Xbox konsollar, Dijital kartlar, Robot süpürgeler ve Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modelleri kampanya kapsamı dışındadır.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Monster, Dyson markalı ürün, Dijital kartlar, Robot süpürgeler ve Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modelleri olmamalıdır.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunuzu söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Kampanya TeknoPlus üyeliği boyunca geçerlidir.

TeknoPlus üyelerimiz, Teknosa Mağazaları’nda ve online kanallarımızda geçerli %4 indirim kazanır.

TeknoPlus üye indirimi Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Tablet, Notebook, Gaming Notebook, TV ve Beyaz Eşya ürünlerinde %1.5 olarak uygulanacaktır.

İndirimler kargo ücretinde geçerli değildir.

Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Notebook, Gaming Notebook, Tablet, TV, Beyaz Eşya ve Süpürge kategorilerinde bir takvim yılı içerisinde 1’er defa indirimden faydalanılabilir.

TeknoClub indirimleri Dyson marka ürünlerde, Sony ve Xbox marka konsollarda, robot süpürgelerde, fritözlerde, Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modellerinde, Apple Watch 7 Akıllı Saat modellerinde, Apple MacBook Pro modellerinde, Tupturuncu indirimlerde, outlet ürünlerde, bundle (Birlikte satıldığında indirim uygulanan) ürün kampanyalarında, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı satın alımlarında geçerli değildir.

TeknoClub indirimleri yalnızca Teknosa Mağazaları ve Teknosa.com üzerinde Teknosa satıcısı tarafından satılan ürünlerde geçerlidir.

TeknoClub üyelerimiz, özel marka işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, kendilerine özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarır.

TeknoClub üyelerimiz, belirli kampanyalardan ve ön satışlardan herkesten önce haberdar olur.

Kampanya 01.06.2022-31.12.2022 tarihleri arasında A Enerji Sınıfı Beyaz Eşyalarda 250 TL indirim, ekran kaplama ve ömür boyu ekran koruma hizmetinde %20; saat, tablet ve telefonlar için ekran koruma hizmetinde %25 indirim, Beyaz eşya, Notebook, Masaüstü Bilgisayar, TV, Akıllı Telefon ürünleriyle beraber alımda TeknoGaranti hizmetinde 250 TL indirim sağlar.

Aytemiz istasyonlarında 31.08.2023 tarihine kadar yakıt alımlarında %3'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.