Kampanyalar
TeknoPro Kampanyaları

TeknoPro üyelerimiz, senede 1 defa doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da 1.000TL üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 250TL indirim kazanır.

TeknoPro üyeliği geçerlilik süresi sona erdiğinde kampanya da sona erecektir.

Tüm Monster, Dyson markalı ürünler, Sony marka ve Xbox konsollar, Dijital kartlar, Robot süpürgeler ve Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modelleri kampanya kapsamı dışındadır.

Online kanallarımızda indirimin kullanılabilmesi için sepette Monster, Dyson markalı ürün, Dijital kartlar, Robot süpürgeler ve Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modelleri olmamalıdır.

Kampanyadan faydalanmak için

Mağazalarımızda kasada üyelik sırasında paylaşılan cep telefonunuzu söylemeniz

Online kanallarımızda üyeliğinize giriş yapmanız yeterlidir


Mağazalarımızda ya da online kanallarımızda kampanyadan faydalanmak için koda ihtiyaç yoktur. “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.

Kampanya TeknoPro üyeliği boyunca geçerlidir.

TeknoPro üyelerimiz, Teknosa Mağazaları’nda ve online kanallarımızda geçerli %6 avantajlı fiyat kazanır.

TeknoPro üye indirimi avantajlı fiyatları Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Tablet, Notebook, Gaming Notebook, TV, Monitör ve Beyaz Eşya ürünlerinde %2 olarak uygulanacaktır.

İndirimler kargo ücretinde geçerli değildir.

Akıllı Telefon, Akıllı Saat, Notebook, Gaming Notebook, Tablet, TV, Beyaz Eşya ve Süpürge kategorilerinde bir takvim yılı içerisinde 1’er defa indirimden faydalanılabilir.

TeknoClub avantajlı fiyatları Dyson marka ürünlerde, Sony ve Xbox marka konsollarda, robot süpürgelerde, fritözlerde, Apple iPhone 15 Akıllı Telefon modellerinde, Apple Watch 7 Akıllı Saat modellerinde, Apple MacBook Pro modellerinde, Tupturuncu indirimlerde, outlet ürünlerde, bundle (Birlikte satıldığında indirim uygulanan) ürün kampanyalarında, hediye kart, dijital kart ve ödeme kartı satın alımlarında geçerli değildir.

TeknoClub indirimleri yalnızca Teknosa Mağazaları ve Teknosa.com üzerinde Teknosa satıcısı tarafından satılan ürünlerde geçerlidir.

TeknoClub üyelerimiz, özel marka işbirliği fırsatlarından yararlanabilir, kendilerine özel indirimlerle avantajlı alışverişin tadını çıkarır.

TeknoClub üyelerimiz, belirli kampanyalardan ve ön satışlardan herkesten önce haberdar olur.

Kampanya TeknoPro üyeliği boyunca geçerli olacaktır.

Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.

Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.

TeknoPro üyelerimiz Teknosa’dan alacakları servis süreçlerinde öncelikli hizmet alır.

Kampanya 01.04.2024-31.12.2024 tarihleri arasında A Enerji sınıfı beyaz eşyalarda 350 TL indirim, ekran kaplama ve koruma hizmetinde %25 indirim sağlar.

Aytemiz istasyonlarında 31.08.2023 tarihine kadar yakıt alımlarında %3'e varan indirimden yararlanabilirsiniz.