text.skipToContent text.skipToNavigation

Kampanyalar

Samsung Kampanyasi

Kampanya Koşulları ve Bilgileri:

Kampanyaya Başvuru Süreci (Galaxy J2 Core veya Galaxy J4 Plus)

 • Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların ( Kampanyaya başvurabilmek için belirlenen ürünlerin 01.01.2019-28.02.2019 tarihleri arasında satın alınmış olması gerekmektedir), 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 15.03.2019 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Belirtilen şekilde kurulum yaptırmayan katılımcılar kampanyadan faydalanamazlar.
 • Ürün kurulumlarını kampanyada belirtilen sürede gerçekleştiren katılımcılar, ardından en geç 20.03.2019 tarihine kadar shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar-2019 web adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını ve satın alınan ürünün seri numara bilgisini, servis kurulum formunu başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemelidir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.
 • Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. kişiler ile paylaşılacağını kabul etmektedirler.
 • Katılımcının tüm kampanya koşullarını yerine getirmesi ve hediye cep telefonu ürünü hakkından yararlanması durumunda; hediye cihazın katılımcı adresine 3. taraf bir kargo şirketi aracılığıyla 45 gün içinde (onaylanan başvuru tarihinin SMS ve email ile bildirilmesinden itibaren) katılımcıya teslim edileceğini belirten bir SMS ve e-mail gönderilecektir
 • Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.
 • Kampanyaya başvurmayan tüketicinin, kampanyadan faydalanması mümkün değildir.

 

%50 İndirimli Cep Telefonu Kampanya Mekanizması

 • Katılımcının Samsung Galaxy J2 Core / SM-J260F ürününün tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %50 indirim hakkından yararlanması durumunda shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar-2019 adresinde bulunan formu doldururken, model seçimi yapılan alanda çıkacak ödeme ekranında, shop.samsung.com/buevdesamsungvar-2019 ’da yer alan başvuru formunda bulunan tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden ödeme işleminin kredi kartı ile tamamlanması gerekmektedir.
 • %50 indirim sadece yukarıda belirtilen kampanyalı ürün ve koşullar kapsamında shop.samsung.com/tr/buevdesamsungvar-2019 sitesinden form doldurularak yapılacak alışverişte geçerlidir.
 • Teknosa ve Samsung kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya ait tüm detaylara; https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-telefon-kampanyasi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.01.2019 - 28.02.2019