Kampanyalar

Samsung Para Kart Kampanyası

BU SENE EĞLENCE SAMSUNG TV’LERLE EVİNİZDE - KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen BU SENE EĞLENCE SAMSUNG TV’LERLE EVİNİZDE (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde (‘Belge’) ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup (Belge’deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca ‘Koşullar’ olarak adlandırılacaktır), Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar’ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve  01.01.2021 - 28.02.2021 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den birini alan tüketiciler (“Katılımcı”), Koşullar’ı yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Kart’ı almaya hak kazanacaklardır.

01.01.2021 - 28.02.2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili model Samsung TV satın alan Katılımcılar 6.000 TL’ye varan para kart hediye kazanma fırsatı elde edeceklerdir. Yüklenecek olan 6.000 TL, Para kartı içerisinde yer alacak en yüksek TL tutarıdır. 6.000 TL, yalnızca QLED 8K – 85Q950 model ürün satın alan ve kampanya koşullarını yerine getiren Katılımcılara gönderilecek para kartın içerisinde yer alacak tutardır.

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. Tarafça, para kartı teslimatı da, para kart gönderme yükümlülüğü bulunan ilgili 3. taraf kuruluş tarafından gerçekleştirilecek olup, ürün teslimatı ve para kart teslimatına ilişkin Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.01.2021 - 28.02.2021