Ücretsiz Kargo 

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici

Ürün Kodu: 120203469
Satıcı TEKNOSA

Aynı Gün Teslimat ile bugün teslim alabilirsiniz.

Ertesi Gün Teslimat ile 1 gün sonra saat 22:00’a kadar teslim alabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için tıklayınız

Ürün Açıklaması

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici

Saç şekillendirme dendiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri olan Remington S6606 Curl Straight Confidence saç düzleştirici, üst düzey performansı ve kusursuz tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. Bu saç düzleştirici modeli sayesinde hem dilediğiniz buklelere ve dalgalara sahip olabilir hem de dümdüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Tasarımı itibari ile muadillerinden farklılık gösteren Remington Curl Straight Confidence, istediğiniz kalınlıkta saç dalgaları yapmanıza yardımcı olur. İri veya doğal dalgalar ile tarzınızı en etkileyici şekilde yansıtmanıza olanak sağlayan bu saç düzleştirici, gelişmiş seramik plakaları sayesinde tüm işlemleri saçlarınıza herhangi bir zarar vermeden gerçekleştirir. Bu plakalar kolay bir şekilde uygulama yapmanıza yardımcı olurken saçlarınızda kabarma ve elektriklenme olmamasını sağlar.

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Saçlarınızı oldukça pratik bir biçimde şekillendirmenizi sağlayan bu düzleştirici, Remington Sleek Curl düzleştirici gibi hem bukleli hem de düz modeller elde etmenize yardımcı olur. Saçlarınıza yalnızca tek bir ürün kullanarak dilediğiniz şekli vermek için ideal olan Remington S6606 Curl Straight Confidence, kıvrımlı seramik plakaları sayesinde saçlarınızı rahatlıkla kavrayarak eşsiz bir kullanım kolaylığı sunar. Minimum 150, maksimum 230° olmak üzere toplam 5 adet ısı seviyesi mevcuttur. İhtiyacınıza ve saç yapınıza uygun olan seviyeyi seçerek uzun süre kalıcı modellere kavuşabilirsiniz. Özellikle saçlarınıza dalgalı modeller yaparken ürünü eliniz yanmadan tutmanızı sağlayan soğuk bir plaka ucu yer alır. Bu uç sayesinde kolaylıkla kusursuz bukleler elde edebilir ve göz alıcı saçlar ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kullanım esnasında ısı seviyesini isteğinize göre artırabilmeniz ya da azaltabilmeniz mümkündür. Güzellik salonlarına gitmenize gerek bırakmayan Remington S6606 Curl Straight Confidence saç düzleştirici, ev konforunda dilediğiniz profesyonel saç modellerini elde etmenizi sağlar ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Uzun plakaları ile tek seferde daha çok saçı kavradığı için hızlı bir şekilde işlemi tamamlamanıza imkan sunarak acele ile hazırlanmanız gereken durumlarda kurtarıcınız haline gelir. Saçlarınızın doğal yapısını koruyarak istediğiniz tüm modelleri yapabilmek için Remington S6606 ideal bir alternatiftir.

Remington S6606 Curl Straight Confidence’ı Nasıl Kullanırım?

Dönme özelliğine sahip kablosu sayesinde kullanım esnasında dolanmayan ve rahatsızlık vermeyen Remington S6606 saç düzleştirici, kusursuz şıklıktaki tasarımı ile sıkça tercih edilen modeller arasında ön plana çıkar. Ürünü priz olan her ortamda kullanabilmeniz mümkündür. Prize taktıktan sonra açma-kapama tuşuna basarak çalıştırabilir, dijital ekranı üzerinden dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ısı seviyesini seçebilirsiniz. Yaklaşık olarak 30 saniye kadar kısa bir süre içerisinde belirlediğiniz ısı seviyesine ulaşarak kullanıma hazır hale getir. Düzleştirme işlemi için saçlarınızı eşit olarak ayırıp bir tutam alarak ürünün arasına yerleştirerek kökten uca indirebilir ve tek seferde dümdüz bir sonuç elde edebilirsiniz. Uzun plakası sayesinde daha çok saç kavradığı için oldukça kısa bir süre içinde işlemi tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde kusursuz dalgalar elde etmek için de yine bir tutam saçınızı plakaların arasına yerleştirebilir, akabinde elinizin yanmasını engelleyen soğuk uçtan tutarak düzleştiricinizi 180° döndürebilirsiniz. Ürünü saçlarınızın sarılmış halini bozmadan yavaş bir şekilde aşağı doğru kaydırarak dilediğiniz dalgalı görünüme kavuşabilirsiniz. Kalın tutamlar alarak bu işlemi gerçekleştirirseniz iri ve gösterişli dalgalar, ince tutamlar alarak ise daha doğal görünümlü su dalgaları elde edebilirsiniz.

Remington S6606 Saç Düzleştirici Kimler İçin Uygun?

Saç şekillendirmeyi keyifli ve pratik bir hale getiren Remington S6606 saç düzleştirici modeli, kuaföre giderek zaman kaybetmek istemeyen, ev konforunda profesyonel ve uzun süre kalıcı saç modelleri elde etmek isteyen herkes için uygundur. Saçınızın tipi ve rengi ne olursa olsun gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün, ince telli saçlarda sönük bir görünüme neden olmaz, aksine canlılık kazandırarak daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Üründe plaka kilidi yer aldığı için kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca ısıya dayanıklı olarak tasarlanan kılıfı sayesinde seyahat ettiğiniz zamanlarda yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilir, gittiğiniz her yerde göz alıcı saçlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Remington S6606 fiyat itibari ile de bütçe dostu olma özelliği taşıdığı için hemen hemen her kullanıcının saç tipine, ihtiyacına ve bütçesine hitap eder. Evden acele ile hazırlanıp çıkmanız gereken durumlarda saç düzleştiricinizi prizde unutma ihtimalinize karşın geliştirilen 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği sayesinde meydana gelebilecek kazaların önüne geçer. İşlem sırasında saçlarınıza herhangi bir zarar vermediği için yıpranma riskini minimum düzeye indirerek kullanıcılarının saç sağlığını korur ve daha parlak bir görünüm vaat eder.

Remington’ın Bu Saç Düzleştirici Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

İstediğiniz her yerde size eşlik eden ve kusursuz sonuçlar sunan Remington’ın bu saç düzleştirici modeli sayesinde hem günlük hem de şık kombinlerinize uygun pek çok saç modeli yapabilir ve tarzınızı en kaliteli şekilde yansıtabilirsiniz. Saçlarınızı düzleştirmenize ve bukleler yapmanıza olanak sağlayarak tek bir ürünle tüm saç ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Üzerinde yer alan yönlendiri taraklar sayesinde saçlarınızı plakaların arasına koyduğunuz andan itibaren sabitleyerek hızlı bir biçimde şekillendirmenizi sağlar. Plakalarının seramik kaplamalı olması itibariyle saçlarınızda elektriklenme meydana gelmesinin önüne geçer. Hızlıca ısındığı ve kullanıma hazır hale geldiği için en kısıtlı zamanlarınızda bile size pratik bir şekilde uzun süre kalıcı sonuçlar verir. Remington S6606 yorumlar ile ürünü daha önceden kullanmış olanların düşüncelerini ve izlenimlerini okuyarak fikir edinebilirsiniz. Eğer gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz, profesyonel sonuçlar vaat eden, kullanım kolaylığı sağlayan ve bütçenize uygun bir saç düzleştirici arıyorsanız Remington S6606 Curl Straight Confidence’a göz atabilirsiniz.


Kolay kıvırma ve düzleştirme için eşsiz kıvrımlı plakalarımız


İkisi bir arada kolaylığıyla hareketli bukleler, iri dalgalar, pürüzsüz ve ipeksi düz saçlar


Gelişmiş, ultra yumuşak dokunuşlu ve anti-statik turmalin eklenen seramik kaplı plakalarla kolay uygulama ve kabarmadan parlayan saçlar


Dijital ısı ayarlama seçeneği: 150-230°C arasında 5 farklı seçenek. Tüm saç tiplerine uygun


Saçınıza en iyi biçimde şekil verebilmeniz için kolayca tutulabilen soğuk plaka ucu


Üzerinde mikro yönlendirici taraklar bulunan uzun plakalar. Tek seferde ve hızlıca şekil vermek için saçı plakaya sabitler


Kullanışlı, yuvarlak dış kaplaması saçı anında soğutarak kalıcı bukleler oluşturur


Daha iyi şekil vermek için kaygan tabakalar


Isı kontrol göstergesi


Açma kapama tuşu


Hatırlama ve ısı kilitleme özelliği


Isı yükseltme özelliği


Hızlı ısınma - 30 saniyede kullanıma hazır


Güvenlik için 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği


Dünya genelinde kullanılabilen voltaj özelliği


Döndürülebilir kablo


Kolay saklama için plaka kilidi


Isıya dayanıklı saklama kılıfı


Remington Curl & Straight Confidence, saçınıza kolayca şekil vererek tarzınızı ortaya koymanızı sağlar. Kullanımı kolay, eşsiz ikisi bir arada tasarımımızla dalgalarınızı belirginleştirebilir, hayranlık uyandıran bukleler yaratabilir veya parlayan düz saçlara kavuşabilirsiniz. Üzerinde mikro yönlendirici taraklar bulunan daha uzun plakalar saçınızı sabitleyerek hızlıca ve tek seferde şekillendirmenizi sağlar. Düzleştirici ile saçınızı kıvırmakta zorlanıyorsanız eşsiz kıvrımlı plakalarımız sayesinde artık hiç zorluk çekmeden bukleler oluşturabileceksiniz. Kullanımı kolay tasarımı sayesinde saçınıza şekil vermek için uğraştırıcı tekniklere gerek kalmayacak ve pürüzsüz yuvarlak dış kaplama saçınızı anında soğutarak kalıcı bukleler oluşturacak. Curl & Straight Confidence ile mükemmel görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dijital göstergeden, 150° ve 230° arasındaki 5 farklı ısı seçeneği arasından saçınız için ideal dereceyi seçebilirsiniz. Anti-statik turmalin eklenen ultra pürüzsüz seramik kaplı plakaları, elektriklenmeyi önleyip saçınızın doğal bir görünüm ve parlaklık kazanmasını sağlayarak tüm bakışları üzerinize çevirir. Hızlı ısınma özelliğiyle 30 saniyede kullanıma hazır olur ve saniyeler içinde istediğiniz saç modelini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu ısı artırma özelliği ile istediğiniz saç modelini yaparken gerektiğinde ihtiyacınız olan ısı artışını sağlar. Curl & Straight Confidence saç şekillendiricinin soğuk plaka uçları kolay kavranır ve parmak uçlarınızı korur. Isıya dayanıklı bölme kolu ve güvenlik için 60 dakika sonra otomatik kapanma gibi farklı özellikleri de bulunur. Artık evinizden mükemmel göründüğünüzü ve en sevdiğiniz yeni şekillendiricinizin kapalı olduğunu bilerek rahatça ayrılabilirsiniz.


İyonik Fonksiyon Ayarlanabilir Termostat Fırdöndü Kablo Isı (Minimum)
Hayir Evet Evet 150
Isı (Maksimum) Kablosuz Ürün Rengi Güç Kaynağı
230 Hayir Siyah, Bronz AC
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL ve altı işlemlerde ise 9,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 16:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 1000 TL üzeri ücretsiz olup, 1000 TL altı 19,90 TL’ dir, hafta sonu 1000 TL üzeri 29,90 TL, 1000 TL altı ise 49,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 25 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 12,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için cayma hakkı kapsamına dahil olan ürünleri teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz: a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler. b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler. c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler. ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler. d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler. e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler. f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler. g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler. ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler. h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok. No:5 G1 DEPO KAPISI Gebze-Kocaeli’dir.

Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır.Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici
4.9
 • 5
  52
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.