Ücretsiz Kargo 

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici

669 TL

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici

Saç şekillendirme dendiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri olan Remington S6606 Curl Straight Confidence saç düzleştirici, üst düzey performansı ve kusursuz tasarımı ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. Bu saç düzleştirici modeli sayesinde hem dilediğiniz buklelere ve dalgalara sahip olabilir hem de dümdüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Tasarımı itibari ile muadillerinden farklılık gösteren Remington Curl Straight Confidence, istediğiniz kalınlıkta saç dalgaları yapmanıza yardımcı olur. İri veya doğal dalgalar ile tarzınızı en etkileyici şekilde yansıtmanıza olanak sağlayan bu saç düzleştirici, gelişmiş seramik plakaları sayesinde tüm işlemleri saçlarınıza herhangi bir zarar vermeden gerçekleştirir. Bu plakalar kolay bir şekilde uygulama yapmanıza yardımcı olurken saçlarınızda kabarma ve elektriklenme olmamasını sağlar.

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştiriciyi Neden Almalıyım?

Saçlarınızı oldukça pratik bir biçimde şekillendirmenizi sağlayan bu düzleştirici, Remington Sleek Curl düzleştirici gibi hem bukleli hem de düz modeller elde etmenize yardımcı olur. Saçlarınıza yalnızca tek bir ürün kullanarak dilediğiniz şekli vermek için ideal olan Remington S6606 Curl Straight Confidence, kıvrımlı seramik plakaları sayesinde saçlarınızı rahatlıkla kavrayarak eşsiz bir kullanım kolaylığı sunar. Minimum 150, maksimum 230° olmak üzere toplam 5 adet ısı seviyesi mevcuttur. İhtiyacınıza ve saç yapınıza uygun olan seviyeyi seçerek uzun süre kalıcı modellere kavuşabilirsiniz. Özellikle saçlarınıza dalgalı modeller yaparken ürünü eliniz yanmadan tutmanızı sağlayan soğuk bir plaka ucu yer alır. Bu uç sayesinde kolaylıkla kusursuz bukleler elde edebilir ve göz alıcı saçlar ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kullanım esnasında ısı seviyesini isteğinize göre artırabilmeniz ya da azaltabilmeniz mümkündür. Güzellik salonlarına gitmenize gerek bırakmayan Remington S6606 Curl Straight Confidence saç düzleştirici, ev konforunda dilediğiniz profesyonel saç modellerini elde etmenizi sağlar ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Uzun plakaları ile tek seferde daha çok saçı kavradığı için hızlı bir şekilde işlemi tamamlamanıza imkan sunarak acele ile hazırlanmanız gereken durumlarda kurtarıcınız haline gelir. Saçlarınızın doğal yapısını koruyarak istediğiniz tüm modelleri yapabilmek için Remington S6606 ideal bir alternatiftir.

Remington S6606 Curl Straight Confidence’ı Nasıl Kullanırım?

Dönme özelliğine sahip kablosu sayesinde kullanım esnasında dolanmayan ve rahatsızlık vermeyen Remington S6606 saç düzleştirici, kusursuz şıklıktaki tasarımı ile sıkça tercih edilen modeller arasında ön plana çıkar. Ürünü priz olan her ortamda kullanabilmeniz mümkündür. Prize taktıktan sonra açma-kapama tuşuna basarak çalıştırabilir, dijital ekranı üzerinden dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ısı seviyesini seçebilirsiniz. Yaklaşık olarak 30 saniye kadar kısa bir süre içerisinde belirlediğiniz ısı seviyesine ulaşarak kullanıma hazır hale getir. Düzleştirme işlemi için saçlarınızı eşit olarak ayırıp bir tutam alarak ürünün arasına yerleştirerek kökten uca indirebilir ve tek seferde dümdüz bir sonuç elde edebilirsiniz. Uzun plakası sayesinde daha çok saç kavradığı için oldukça kısa bir süre içinde işlemi tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde kusursuz dalgalar elde etmek için de yine bir tutam saçınızı plakaların arasına yerleştirebilir, akabinde elinizin yanmasını engelleyen soğuk uçtan tutarak düzleştiricinizi 180° döndürebilirsiniz. Ürünü saçlarınızın sarılmış halini bozmadan yavaş bir şekilde aşağı doğru kaydırarak dilediğiniz dalgalı görünüme kavuşabilirsiniz. Kalın tutamlar alarak bu işlemi gerçekleştirirseniz iri ve gösterişli dalgalar, ince tutamlar alarak ise daha doğal görünümlü su dalgaları elde edebilirsiniz.

Remington S6606 Saç Düzleştirici Kimler İçin Uygun?

Saç şekillendirmeyi keyifli ve pratik bir hale getiren Remington S6606 saç düzleştirici modeli, kuaföre giderek zaman kaybetmek istemeyen, ev konforunda profesyonel ve uzun süre kalıcı saç modelleri elde etmek isteyen herkes için uygundur. Saçınızın tipi ve rengi ne olursa olsun gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün, ince telli saçlarda sönük bir görünüme neden olmaz, aksine canlılık kazandırarak daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Üründe plaka kilidi yer aldığı için kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca ısıya dayanıklı olarak tasarlanan kılıfı sayesinde seyahat ettiğiniz zamanlarda yanınızda pratik bir şekilde taşıyabilir, gittiğiniz her yerde göz alıcı saçlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Remington S6606 fiyat itibari ile de bütçe dostu olma özelliği taşıdığı için hemen hemen her kullanıcının saç tipine, ihtiyacına ve bütçesine hitap eder. Evden acele ile hazırlanıp çıkmanız gereken durumlarda saç düzleştiricinizi prizde unutma ihtimalinize karşın geliştirilen 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği sayesinde meydana gelebilecek kazaların önüne geçer. İşlem sırasında saçlarınıza herhangi bir zarar vermediği için yıpranma riskini minimum düzeye indirerek kullanıcılarının saç sağlığını korur ve daha parlak bir görünüm vaat eder.

Remington’ın Bu Saç Düzleştirici Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

İstediğiniz her yerde size eşlik eden ve kusursuz sonuçlar sunan Remington’ın bu saç düzleştirici modeli sayesinde hem günlük hem de şık kombinlerinize uygun pek çok saç modeli yapabilir ve tarzınızı en kaliteli şekilde yansıtabilirsiniz. Saçlarınızı düzleştirmenize ve bukleler yapmanıza olanak sağlayarak tek bir ürünle tüm saç ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Üzerinde yer alan yönlendiri taraklar sayesinde saçlarınızı plakaların arasına koyduğunuz andan itibaren sabitleyerek hızlı bir biçimde şekillendirmenizi sağlar. Plakalarının seramik kaplamalı olması itibariyle saçlarınızda elektriklenme meydana gelmesinin önüne geçer. Hızlıca ısındığı ve kullanıma hazır hale geldiği için en kısıtlı zamanlarınızda bile size pratik bir şekilde uzun süre kalıcı sonuçlar verir. Remington S6606 yorumlar ile ürünü daha önceden kullanmış olanların düşüncelerini ve izlenimlerini okuyarak fikir edinebilirsiniz. Eğer gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz, profesyonel sonuçlar vaat eden, kullanım kolaylığı sağlayan ve bütçenize uygun bir saç düzleştirici arıyorsanız Remington S6606 Curl Straight Confidence’a göz atabilirsiniz.


Kolay kıvırma ve düzleştirme için eşsiz kıvrımlı plakalarımız


İkisi bir arada kolaylığıyla hareketli bukleler, iri dalgalar, pürüzsüz ve ipeksi düz saçlar


Gelişmiş, ultra yumuşak dokunuşlu ve anti-statik turmalin eklenen seramik kaplı plakalarla kolay uygulama ve kabarmadan parlayan saçlar


Dijital ısı ayarlama seçeneği: 150-230°C arasında 5 farklı seçenek. Tüm saç tiplerine uygun


Saçınıza en iyi biçimde şekil verebilmeniz için kolayca tutulabilen soğuk plaka ucu


Üzerinde mikro yönlendirici taraklar bulunan uzun plakalar. Tek seferde ve hızlıca şekil vermek için saçı plakaya sabitler


Kullanışlı, yuvarlak dış kaplaması saçı anında soğutarak kalıcı bukleler oluşturur


Daha iyi şekil vermek için kaygan tabakalar


Isı kontrol göstergesi


Açma kapama tuşu


Hatırlama ve ısı kilitleme özelliği


Isı yükseltme özelliği


Hızlı ısınma - 30 saniyede kullanıma hazır


Güvenlik için 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği


Dünya genelinde kullanılabilen voltaj özelliği


Döndürülebilir kablo


Kolay saklama için plaka kilidi


Isıya dayanıklı saklama kılıfı


Remington Curl & Straight Confidence, saçınıza kolayca şekil vererek tarzınızı ortaya koymanızı sağlar. Kullanımı kolay, eşsiz ikisi bir arada tasarımımızla dalgalarınızı belirginleştirebilir, hayranlık uyandıran bukleler yaratabilir veya parlayan düz saçlara kavuşabilirsiniz. Üzerinde mikro yönlendirici taraklar bulunan daha uzun plakalar saçınızı sabitleyerek hızlıca ve tek seferde şekillendirmenizi sağlar. Düzleştirici ile saçınızı kıvırmakta zorlanıyorsanız eşsiz kıvrımlı plakalarımız sayesinde artık hiç zorluk çekmeden bukleler oluşturabileceksiniz. Kullanımı kolay tasarımı sayesinde saçınıza şekil vermek için uğraştırıcı tekniklere gerek kalmayacak ve pürüzsüz yuvarlak dış kaplama saçınızı anında soğutarak kalıcı bukleler oluşturacak. Curl & Straight Confidence ile mükemmel görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dijital göstergeden, 150° ve 230° arasındaki 5 farklı ısı seçeneği arasından saçınız için ideal dereceyi seçebilirsiniz. Anti-statik turmalin eklenen ultra pürüzsüz seramik kaplı plakaları, elektriklenmeyi önleyip saçınızın doğal bir görünüm ve parlaklık kazanmasını sağlayarak tüm bakışları üzerinize çevirir. Hızlı ısınma özelliğiyle 30 saniyede kullanıma hazır olur ve saniyeler içinde istediğiniz saç modelini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu ısı artırma özelliği ile istediğiniz saç modelini yaparken gerektiğinde ihtiyacınız olan ısı artışını sağlar. Curl & Straight Confidence saç şekillendiricinin soğuk plaka uçları kolay kavranır ve parmak uçlarınızı korur. Isıya dayanıklı bölme kolu ve güvenlik için 60 dakika sonra otomatik kapanma gibi farklı özellikleri de bulunur. Artık evinizden mükemmel göründüğünüzü ve en sevdiğiniz yeni şekillendiricinizin kapalı olduğunu bilerek rahatça ayrılabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Kablosuz Hayir
Ayarlanabilir termostat Evet
İyonik fonksiyon Hayir
Paket içeriği
Torba Evet
Ergonomi
Fırdöndü kablo Evet
Performans
Isı ayarları 5
Hızlı ısınma Evet
İyon koşullanma Hayir
Saç düzleştirme Evet
Saç kıvırma Evet
Isı (minimum) 150 °C
Isı maksimum) 230 °C
Enerji yönetimi
Güç kaynağı AC
Otomatik güç kapalı Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington S6606 Curl Straight Confidence Saç Düzleştirici Yorumları