Ücretsiz Kargo 

Stokta var

ESD-Microsoft 365 - Elektronik Lisanslı Üründür

%8
İNDİRİM
1.299 TL
1.199 TL
6 x 199,83 TL = 1.199 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi,ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

ESD-Microsoft 365 - Elektronik Lisanslı Üründür

Amatör veya profesyonel projelerinizi şekillendirmek üzere ofis yazılımları kullanmak istiyor, bu doğrultuda hem kendinizin hem de ailenizin değerlendirebileceği, Microsoft imzalı bir ofis paketi almayı hedefliyorsanız, ESD-Microsoft 365 Aile size hitap ediyor. Geliştirdiği yazılımlarla sektöre damgasını vuran Microsoft’un 365 adlı ofis yazılım serisinin aile sürümü, elektronik lisanslı ürün olması ve fiyat avantajıyla öne çıkıyor. Office serisinden tanıdığınız birçok yazılımı beraberinde getirirken Microsoft’a özgü hizmetleri de konforlu şekilde değerlendirebilmenize imkân tanıyan paket, çok yönlü kullanım için uygunluk gösteriyor.

Microsoft 365 Aile Paketini Neden Almalıyım?

Bireysel olarak sizin kullanabileceğiniz ve ailenizdeki diğer fertlerin tam yetkinlikle deneyimleyebileceği bir kelime işlemci programı edinmeyi planlıyorsanız, Microsoft 365 Aile çözümünü satın alabilirsiniz. Microsoft tarafından düzenli olarak yapılan güncellemelerle farklı özelliklere kavuşurken daha hünerli hâle getirilen Microsoft Word yazılımını 365 farkıyla tecrübe edebilir, dijital içeriklerinizi kolayca ve hedeflediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

İş yaşantınızda tablo hazırlamak rutin işlerinizden biriyse ve dünyanın en çok tercih edilen tablo araçlarıyla çalışmanız gerekiyorsa elektronik lisanslı ürüne yatırım yapabilirsiniz. Microsoft Excel yazılımının en güncel ve kapsamlı versiyonunu beraberinde getiren Microsoft 365 Aile ile karmaşık sorunlara çözüm bulabilir, yaratıcılığınızı konuşturarak çok zaman alan rutin çalışmalarınızı Excel’le kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

İş yaşantınızda gerçekleştireceğiniz profesyonel sunumlarda veya eğitiminiz sırasında yapacağınız projelerde etkili görsel ve ses materyallerinden destek alarak güçlü sunular yapmayı amaçlıyorsanız, Microsoft 365 Aile ürününü tercih edebilirsiniz. Microsoft’un en güçlü ofis yazılımlarından biri olan Microsoft PowerPoint ile güçlendirilen paket sayesinde hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebilir, etkileyici sunumlarla iş ve öğrencilik yaşantınızda prestij kazanabilirsiniz.

Elektronik posta yazışmalarınızı en etkili ve kolay yoldan sürdürmeyi düşünüyor, bu doğrultuda Microsoft’un Outlook yazılımından yararlanmayı istiyorsanız, Microsoft 365 Aile paketini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Aynı anda hem Microsoft tarafındaki e-posta hesaplarınızı hem de diğer servis sağlayıcıların sunduğu e-posta adreslerini tanımlayabileceğiniz Outlook ile görüşmelerinizi güvenle saklayabilir, dilerseniz arşivleyebilirsiniz.

Altı ayrı bilgisayara kurabileceğiniz Microsoft 365 Aile çözümünü dilerseniz Microsoft hesabı tanımlanmış akıllı cihazlarınızla birlikte de değerlendirebilir, Microsoft’un kullanıcı başına atadığı 1 TB’lık OneDrive depolama alanını, önemli verilerinizi yedeklemek ve bulut depolama çözümünde saklamak için kullanabilirsiniz.

Masaüstü yayımcılık yazılımları ile çalışmanız gerekiyor aynı zamanda Microsoft temelli veritabanı araçlarından yararlanarak projelerinizi şekillendirmeniz bekleniyorsa, Microsoft 365 Aile ürününü satın alabilirsiniz. Yalnızca masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızla birlikte değerlendirebileceğiniz şekilde yapılandırılan Publisher ve Access yazılımlarını içeren paketle çalışmalarınıza yön verebilir, projelerinizi finalize edebilirsiniz.

Microsoft 365 Aile Paketini Nasıl Kullanırım?

Microsoft tarafından belirtilen sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayarınız varsa ve satın alımınızın ardından lisans için gerekli kod elinize ulaştıysa, gerekli bağlantıları takip ederek yazılımı PC’nize indirip yükleyebilirsiniz. Kısa süren kurulum işleminin ardından dilerseniz Başlat tuşuna tıklayıp Microsoft 365 Aile klasörü altında bulunan uygulamaları tek tek çalıştırabilir dilerseniz masaüstüne veya herhangi bir klasör içerisine sağ tıklayarak yeni Microsoft 365 dosyaları oluşturabilirsiniz.

Microsoft hesabınızla bağlı olan ofis dosyalarınızı isterseniz gerçek zamanlı olarak OneDrive hesabınıza yedekleyebilir, muhtemel bir sorun anında verilerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Benzer şekilde OneDrive hesabınıza doğrudan erişip hâlihazırda kullandığınız dijital içeriklerinizi kolayca bulut depolama hizmetine aktararak güvende olmalarını mümkün kılabilirsiniz.

Her bir ofis yazılımının görselini değiştirmeniz, tasarımını kişiselleştirmeniz de Microsoft tarafından size verilen imkânlar çerçevesinde yer alıyor. Sayfa rengi, pencerenin renk modu, sayfa içerisinde hangi tuşların görünüp hangilerinin gizleneceği gibi birçok parametre, sizin seçiminize bağlı olarak değişebiliyor.

Microsoft 365 Aile Paketi Kimler İçin Uygun?

Gerek profesyonel olarak gerekse amatör olarak ofis yazılımları ile dijital içerik üretmek isteyen, edindiği ofis yazılımını ailesindeki tüm fertlerle birlikte değerlendirebilmeyi hedefleyen herkes için uygun yapıdaki ürün, aynı zamanda home office çalışanların da beğenisini kazanıyor. Ofis yazılımlarına büyük meblağlar ödemek istemeyenlerin de adresi, Microsoft 365 Aile oluyor.

Bunlara ek olarak önemli verilerini, geniş kapasiteli bulut depolama çözümlerine aktarmak arzusundaki teknoloji tutkunları da 1 TB kapasiteli OneDrive sağlaması nedeniyle Microsoft 365 Aile çözümüne yönelebiliyor.

Microsoft 365 Aile Paketinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yazılım dünyasının en etkili isimlerinden Microsoft’un daha önce Office olarak isimlendirdiği ürün ailesinin yeni versiyonu olan Microsoft 365, Aile sürümüyle sayısız özelliği beraberinde getiriyor ve tüm bu özellikler arasından bazıları, öne çıkıyor.

Bilhassa profesyonel olarak içerik hazırlayan teknoloji tutkunlarının ve iş insanlarının sıklıkla başvurdukları araçlar içerisinde gösterilen; Word, Excel ve PowerPoint üçlüsünün paket içeriğine dâhil edilmesi, büyük önem arz ediyor. Zira her bir yazılım, kendi alanında en çok değerlendirilen yazılımlar içerisinde gösteriliyor. Yaratıcı fikirlerini bilgisayar ekranında görmek isteyen herkesin birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabileceği, diledikleri takdirde yardım araçlarının yönlendirmeleri sayesinde her biri üzerinde uzmanlaşabileceği yazılımlar, Microsoft 365 Aile paketinin öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Pakette web tasarım ve masaüstü yayımcılık aracı Publisher’ın yanı sıra gelişmiş veritabanı yazılımı Access’in de yer alması, bilgisayar ve web programcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Projelerini ve ürettiği dijital içerikleri güvenle saklamak arzusundaki kullanıcıların başvurabilecekleri OneDrive da diğer yazılım araçları gibi ürünün öne çıkan yönlerinden birini teşkil ediyor.

Bunlara ek olarak ürünün 6 kullanıcıya kadar destek vermesi, Android ve iOS platformlarıyla uyumlu arayüzler içermesi, Microsoft tarafından teknik destek sağlanması gibi birçok unsur, ürünün öne çıkan yanlarından bazılarını oluşturuyor.

Siz de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz kapsamlı bir ofis yazılım paketi almayı düşünüyorsanız, zaman kaybetmeden Microsoft 365 Aile ürününü satın alabilir, dijital içerik üretmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Başlıca avantajlar Tek bir abonelikle erişebileceğiniz premium üretkenlik uygulamaları, ek bulut depolama alanı, gelişmiş güvenlik ve daha fazlasıyla hayatınızı bir profesyonel gibi yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirin Word'de düzenleme ve yazma önerileri, Excel'de veri öngörüleri ve PowerPoint'te tasarım, düzen ve renk seçenekleri ile Microsoft 365'dan kreatif destek alın. Abone olduğunuzda, her uygulamada akıllı yardım özelliklerine ve premium içeriğe erişebilirsiniz. Birlikte daha fazlasını başarın İster bir okul projesi ister satış konuşması veya bülten olsun, aynı anda başkalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. OneDrive dosyalarını PC'nizden veya mobil cihazınızdan paylaşmak ve arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın veya ailenizin belgeyi görüntülemesini, önerilerde bulunmasını ve düzenlemesini sağlamak çok kolay. Zamanınızı düzenleyin Artık tek bir görünümde birden fazla takvimi yönetebilir, Odaklanmış Gelen Kutusu ile e-postaları hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve anında yanıt verip çalışmaya devam etmek için Önerilen Yanıtlar özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunları çevrimdışı olduğunuzda, hayatı askıya almadan da yapabilirsiniz. Önemli içeriği koruyun 1 TB OneDrive bulut depolama alanıyla cihazlarınızdaki fotoğrafları ve dosyaları yedekleyebileceğinizi ve bunlara erişebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşayın. Ayrıca, OneDrive'daki Kişisel Kasa klasörünüzle, en önemli dosyalarınız için iki aşamalı kimlik doğrulamayla ek bir güvenlik katmanı oluşturabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Lisans
Yazılım çeşidi Elektronik Yazılım İndirme (ESD)
Kullanıcı lisansı sayısı 1 lisans(lar)
Sistem gereksinimleri
Asgari RAM 2048 MB
Asgari işlemci 1.6 gigahertz (GHz) or faster, 2 cores
Dil
Dil versiyonu Türkçe
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
4 299,70 TL 1.199 TL
6 199,80 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
4 299,70 TL 1.199 TL
5 239,80 TL 1.199 TL
6 199,80 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
4 299,70 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
4 299,70 TL 1.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 1.199 TL 1.199 TL
2 599,50 TL 1.199 TL
3 399,60 TL 1.199 TL
4 299,70 TL 1.199 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

ESD-Microsoft 365 - Elektronik Lisanslı Üründür Yorumları