Ücretsiz Kargo 

0.0 (0 Değerlendirme)

Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)

Ürün Kodu: 125250669
Satıcı TEKNOSA
1.699 TL
1.699 TL
Ürün Açıklaması

Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)

Amatör veya profesyonel projelerinizi şekillendirmek üzere ofis yazılımları kullanmak istiyor, bu doğrultuda hem kendinizin hem de ailenizin değerlendirebileceği, Microsoft imzalı bir ofis paketi almayı hedefliyorsanız, ESD-Microsoft 365 Aile size hitap ediyor. Geliştirdiği yazılımlarla sektöre damgasını vuran Microsoft’un 365 adlı ofis yazılım serisinin aile sürümü, elektronik lisanslı ürün olması ve fiyat avantajıyla öne çıkıyor. Office serisinden tanıdığınız birçok yazılımı beraberinde getirirken Microsoft’a özgü hizmetleri de konforlu şekilde değerlendirebilmenize imkân tanıyan paket, çok yönlü kullanım için uygunluk gösteriyor.

Microsoft 365 Aile Paketini Neden Almalıyım?

Bireysel olarak sizin kullanabileceğiniz ve ailenizdeki diğer fertlerin tam yetkinlikle deneyimleyebileceği bir kelime işlemci programı edinmeyi planlıyorsanız, Microsoft 365 Aile çözümünü satın alabilirsiniz. Microsoft tarafından düzenli olarak yapılan güncellemelerle farklı özelliklere kavuşurken daha hünerli hâle getirilen Microsoft Word yazılımını 365 farkıyla tecrübe edebilir, dijital içeriklerinizi kolayca ve hedeflediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.

İş yaşantınızda tablo hazırlamak rutin işlerinizden biriyse ve dünyanın en çok tercih edilen tablo araçlarıyla çalışmanız gerekiyorsa elektronik lisanslı ürüne yatırım yapabilirsiniz. Microsoft Excel yazılımının en güncel ve kapsamlı versiyonunu beraberinde getiren Microsoft 365 Aile ile karmaşık sorunlara çözüm bulabilir, yaratıcılığınızı konuşturarak çok zaman alan rutin çalışmalarınızı Excel’le kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

İş yaşantınızda gerçekleştireceğiniz profesyonel sunumlarda veya eğitiminiz sırasında yapacağınız projelerde etkili görsel ve ses materyallerinden destek alarak güçlü sunular yapmayı amaçlıyorsanız, Microsoft 365 Aile ürününü tercih edebilirsiniz. Microsoft’un en güçlü ofis yazılımlarından biri olan Microsoft PowerPoint ile güçlendirilen paket sayesinde hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürebilir, etkileyici sunumlarla iş ve öğrencilik yaşantınızda prestij kazanabilirsiniz.

Elektronik posta yazışmalarınızı en etkili ve kolay yoldan sürdürmeyi düşünüyor, bu doğrultuda Microsoft’un Outlook yazılımından yararlanmayı istiyorsanız, Microsoft 365 Aile paketini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Aynı anda hem Microsoft tarafındaki e-posta hesaplarınızı hem de diğer servis sağlayıcıların sunduğu e-posta adreslerini tanımlayabileceğiniz Outlook ile görüşmelerinizi güvenle saklayabilir, dilerseniz arşivleyebilirsiniz.

Altı ayrı bilgisayara kurabileceğiniz Microsoft 365 Aile çözümünü dilerseniz Microsoft hesabı tanımlanmış akıllı cihazlarınızla birlikte de değerlendirebilir, Microsoft’un kullanıcı başına atadığı 1 TB’lık OneDrive depolama alanını, önemli verilerinizi yedeklemek ve bulut depolama çözümünde saklamak için kullanabilirsiniz.

Masaüstü yayımcılık yazılımları ile çalışmanız gerekiyor aynı zamanda Microsoft temelli veritabanı araçlarından yararlanarak projelerinizi şekillendirmeniz bekleniyorsa, Microsoft 365 Aile ürününü satın alabilirsiniz. Yalnızca masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızla birlikte değerlendirebileceğiniz şekilde yapılandırılan Publisher ve Access yazılımlarını içeren paketle çalışmalarınıza yön verebilir, projelerinizi finalize edebilirsiniz.

Microsoft 365 Aile Paketini Nasıl Kullanırım?

Microsoft tarafından belirtilen sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayarınız varsa ve satın alımınızın ardından lisans için gerekli kod elinize ulaştıysa, gerekli bağlantıları takip ederek yazılımı PC’nize indirip yükleyebilirsiniz. Kısa süren kurulum işleminin ardından dilerseniz Başlat tuşuna tıklayıp Microsoft 365 Aile klasörü altında bulunan uygulamaları tek tek çalıştırabilir dilerseniz masaüstüne veya herhangi bir klasör içerisine sağ tıklayarak yeni Microsoft 365 dosyaları oluşturabilirsiniz.

Microsoft hesabınızla bağlı olan ofis dosyalarınızı isterseniz gerçek zamanlı olarak OneDrive hesabınıza yedekleyebilir, muhtemel bir sorun anında verilerinizin kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Benzer şekilde OneDrive hesabınıza doğrudan erişip hâlihazırda kullandığınız dijital içeriklerinizi kolayca bulut depolama hizmetine aktararak güvende olmalarını mümkün kılabilirsiniz.

Her bir ofis yazılımının görselini değiştirmeniz, tasarımını kişiselleştirmeniz de Microsoft tarafından size verilen imkânlar çerçevesinde yer alıyor. Sayfa rengi, pencerenin renk modu, sayfa içerisinde hangi tuşların görünüp hangilerinin gizleneceği gibi birçok parametre, sizin seçiminize bağlı olarak değişebiliyor.

Microsoft 365 Aile Paketi Kimler İçin Uygun?

Gerek profesyonel olarak gerekse amatör olarak ofis yazılımları ile dijital içerik üretmek isteyen, edindiği ofis yazılımını ailesindeki tüm fertlerle birlikte değerlendirebilmeyi hedefleyen herkes için uygun yapıdaki ürün, aynı zamanda home office çalışanların da beğenisini kazanıyor. Ofis yazılımlarına büyük meblağlar ödemek istemeyenlerin de adresi, Microsoft 365 Aile oluyor.

Bunlara ek olarak önemli verilerini, geniş kapasiteli bulut depolama çözümlerine aktarmak arzusundaki teknoloji tutkunları da 1 TB kapasiteli OneDrive sağlaması nedeniyle Microsoft 365 Aile çözümüne yönelebiliyor.

Microsoft 365 Aile Paketinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yazılım dünyasının en etkili isimlerinden Microsoft’un daha önce Office olarak isimlendirdiği ürün ailesinin yeni versiyonu olan Microsoft 365, Aile sürümüyle sayısız özelliği beraberinde getiriyor ve tüm bu özellikler arasından bazıları, öne çıkıyor.

Bilhassa profesyonel olarak içerik hazırlayan teknoloji tutkunlarının ve iş insanlarının sıklıkla başvurdukları araçlar içerisinde gösterilen; Word, Excel ve PowerPoint üçlüsünün paket içeriğine dâhil edilmesi, büyük önem arz ediyor. Zira her bir yazılım, kendi alanında en çok değerlendirilen yazılımlar içerisinde gösteriliyor. Yaratıcı fikirlerini bilgisayar ekranında görmek isteyen herkesin birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabileceği, diledikleri takdirde yardım araçlarının yönlendirmeleri sayesinde her biri üzerinde uzmanlaşabileceği yazılımlar, Microsoft 365 Aile paketinin öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor.

Pakette web tasarım ve masaüstü yayımcılık aracı Publisher’ın yanı sıra gelişmiş veritabanı yazılımı Access’in de yer alması, bilgisayar ve web programcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Projelerini ve ürettiği dijital içerikleri güvenle saklamak arzusundaki kullanıcıların başvurabilecekleri OneDrive da diğer yazılım araçları gibi ürünün öne çıkan yönlerinden birini teşkil ediyor.

Bunlara ek olarak ürünün 6 kullanıcıya kadar destek vermesi, Android ve iOS platformlarıyla uyumlu arayüzler içermesi, Microsoft tarafından teknik destek sağlanması gibi birçok unsur, ürünün öne çıkan yanlarından bazılarını oluşturuyor.

Siz de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz kapsamlı bir ofis yazılım paketi almayı düşünüyorsanız, zaman kaybetmeden Microsoft 365 Aile ürününü satın alabilir, dijital içerik üretmenin keyfini çıkarabilirsiniz.


Başlıca avantajlar Tek bir abonelikle erişebileceğiniz premium üretkenlik uygulamaları, ek bulut depolama alanı, gelişmiş güvenlik ve daha fazlasıyla hayatınızı bir profesyonel gibi yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirin Word'de düzenleme ve yazma önerileri, Excel'de veri öngörüleri ve PowerPoint'te tasarım, düzen ve renk seçenekleri ile Microsoft 365'dan kreatif destek alın. Abone olduğunuzda, her uygulamada akıllı yardım özelliklerine ve premium içeriğe erişebilirsiniz. Birlikte daha fazlasını başarın İster bir okul projesi ister satış konuşması veya bülten olsun, aynı anda başkalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. OneDrive dosyalarını PC'nizden veya mobil cihazınızdan paylaşmak ve arkadaşlarınızın, sınıf arkadaşlarınızın veya ailenizin belgeyi görüntülemesini, önerilerde bulunmasını ve düzenlemesini sağlamak çok kolay. Zamanınızı düzenleyin Artık tek bir görünümde birden fazla takvimi yönetebilir, Odaklanmış Gelen Kutusu ile e-postaları hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve anında yanıt verip çalışmaya devam etmek için Önerilen Yanıtlar özelliğini kullanabilirsiniz. Tüm bunları çevrimdışı olduğunuzda, hayatı askıya almadan da yapabilirsiniz. Önemli içeriği koruyun 1 TB OneDrive bulut depolama alanıyla cihazlarınızdaki fotoğrafları ve dosyaları yedekleyebileceğinizi ve bunlara erişebileceğinizi bilmenin rahatlığını yaşayın. Ayrıca, OneDrive'daki Kişisel Kasa klasörünüzle, en önemli dosyalarınız için iki aşamalı kimlik doğrulamayla ek bir güvenlik katmanı oluşturabilirsiniz.


Dil Kullanıcı Lisansı Sayısı Minimum İşlemci Hızı
Türkçe 1 1600

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Microsoft 365 Aile (Elektronik Lisans)
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.