Stokta var

Electrolux Ew8h3966ıb 9 KG Kurutma Makinesi

%17
İNDİRİM
6.999 TL
5.799 TL
SEPETTE
%5
5.509,05 TL
9 x 644,33 TL = 5.799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 629,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 799,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 1.149,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Electrolux Ew8h3966ıb 9 KG Kurutma Makinesi

Geliştirdiği ev ürünleriyle hayatı çok daha kolay kılan Electrolux, uzun yıllardır inovatif ürünleriyle yüksek kalite standardı sunuyor. Başarılı firmanın öne çıkan ürünlerinden olan kurutma makinesi seçeneklerinin yeni nesil teknolojilere sahip donanımları giysilerinize son derece hassas uygulama gerçekleştiriyor. Electrolux EW8H3966IB A++ 9KG kurutma makinesi modelinin ileri seviye özellikleri ve pratik kullanımı da kullanıcıların yoğun ilgisini görüyor. Bu yenilikçi kurutma makinesi en hassas kıyafetleriniz için özel olarak geliştirilen programlara sahip. Siz de bu benzersiz kurutma makinesiyle her kullanımda üstün performans sonuçları elde edebilirsiniz.

Neden Electrolux EW8H3966IB Almalıyım?

Electrolux EW8H3966IB modelinin yenilikçi özellikleri, dayanıklı yapısı, güven veren tasarımı ve pratik kullanımı bu kurutma makinesini seçmeniz için öne çıkan özelliklerden bazıları. Her kullanımda kalitesiyle fark yaratan kurutma makinesi, yeni nesil teknolojileriyle kendi sınıfındaki ürünlerden ayrılıyor. Üstün performans ve yüksek verim kazandıran makine modeli kullanıcılarına pek çok açıdan avantaj kazandırıyor. Bu yenilikçi kurutma makinesiyle siz de eşsiz bir deneyim fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yeni nesil kurutma makinesi donanımında kullanılan bileşenlerle farkını ortaya koyuyor. Cihazın Inverter motor teknolojisi hem tasarruf etmenizi sağlıyor hem de her kumaş tipine göre farklı ritim ve hızda dönüş gerçekleştiriyor. Yenilikçi tambur yapısı kıyafetlerinize son derece hassas bir uygulama yapıyor. Aynı zamanda kurutma makinesi ısı hassasiyetini kumaş tipine uygun olarak belirliyor. Birçok farklı teknolojiye ve kullanışlı özelliklere sahip olan cihaz, hassasiyet gerektiren kıyafetlerinizi kusursuz bir şekilde korumayı başarıyor. Doğru ısı uygulanması, hassas çalışan programlar ve daha birçok özellikle birlikte giysilerinizde çekme veya yıpranma durumu yaşanmıyor. Böylelikle çamaşırlarınızı çok daha uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Kurutma makinesinin öne çıkan bir diğer özelliği SmartSense System teknolojisi oluyor. Bu yeni nesil teknoloji sayesinde kıyafetlerinizin nem oranı kusursuz bir biçimde kontrol ediliyor. Bu sayede kıyafetler yıpranmaya uğramadan yapılarını korumayı başarıyor. SmartSense System sayesinde giysilerin nem oranı programın başından sonuna kadar düzenli olarak inceleniyor. Kıyafetlerde belirlenen kuruluk elde edildiğinde makine programı otomatik olarak sona erdiriyor. Böylece kıyafetlerin herhangi bir şekilde zarar görmesi ya da nemli çıkmasının önüne geçiliyor. Aynı zamanda kurutma makinesinin akıllı yapısı gereksiz güç harcaması da yapmıyor. Giysilerinizin kullanım ömrüne olumlu katkı yapan makine, harcanan güç miktarını da kontrol altında tutarak bütçenizin dostu olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Kurutma Makinesini Nasıl Kullanırım?

Electrolux EW8H3966IB PerfectCare 800 kurutma makinesi pratik özellikleri ve yeni nesil donanım bileşenleriyle birlikte son derece kolay bir kullanım sunuyor. Modelin akıllı yapısı beraberinde farklı program seçeneklerini getiriyor. Kurutma makinelerine nevresim, çarşaf gibi geniş çaplı parçalar atıldığında geleneksel tarzdaki cihazlarda denge kaybı oluşabiliyor. EW8H3966IB kurutma makinesi çok daha dengeli kurutma gerçekleştirebilen yenilikçi nevresim XL ve karışık XL programlarına sahip. Kapasiteleri artırılarak sizlere sunulan bu programlar OptiFlow hava akış teknolojisiyle zorlu yüklerde bölgesel nemliliklerin oluşmasını engelliyor. Karışık ve nevresim yüklerinde dengeli bir kurutmayla kusursuz sonuçlar gösteriyor. Cihazın geniş kapasitesi ve yenilikçi programlarıyla benzersiz kurutma sonuçlarına hazırlıklı olun.

Fark yaratan kurutma makinesinin bir diğer teknolojisi olan SensiCare System, her kullanımda tasarruf etmenize katkıda bulunuyor. Bu yenilikçi teknoloji yük miktarını tespit etmek için akıllı sensörleri kullanıyor. Yük miktarına uygun olarak enerji ve süre daha az miktarda tutuluyor. Bu sayede kullanımızda cihazın akıllı yapısı kalitesini ortaya koyuyor. SensiCare System teknolojisinin bir diğer kazanımı kıyafetleri gereğinden fazla kurutmaması oluyor. Yük miktarına göre otomatik olarak belirlenen program süresi sayesinde kıyafetleriniz yıpranmaya uğramıyor. Hem tasarruf etmenizi hem de kıyafetlerinizin korunmasını sağlayan teknolojiyle siz de beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.

Electrolux EW8H3966IB Kimler İçin Uygun?

Electrolux EW8H3966IB kurutma makinesi yenilikçi tasarımı, güçlü donanımı ve pratik kullanımıyla birlikte her evin ihtiyaçlarının altından rahat bir şekilde kalkıyor. Kurutma makinesinin 9 kg gibi oldukça geniş kapasitesi tüm kıyafetlerinizi kolayca istediğiniz hale getiriyor. Aynı zamanda cihaz A++ enerji sınıfında yer alıyor. Yılda sadece 259 kWh enerji tüketimi gerçekleştiren makineyle yüksek fatura fiyatları tarihe karışıyor. Isı pompalı kurutma teknolojisine sahip olan ürün ayrıca gereksiz güç harcaması da yapmıyor. Zaman ve enerji tasarrufu gerçekleştiren yenilenen program seçenekleri de sizleri bekliyor. Kurutma makinesinin sadece 65 dB olan çalışma sesi, hiçbir koşulda sizlere rahatsızlık vermiyor. Electrolux EW8H3966IB fiyat performans ölçütlerindeki etkileyici sonuçlarıyla da kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Bu yeni nesil kurutma makinesiyle birlikte siz de birçok kazanım elde edebilirsiniz.

Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Electrolux EW8H3966IB A++ kurutma makinesinin birçok fark yaratan özelliği bulunsa da aralarından en çok öne çıkanı GentleCare System oluyor. Bu yeni nesil özellik sayesinde artık geleneksel kurutma makinelerine oranla iki kat daha düşük sıcaklıkta kusursuz kurutma sonuçları mümkün. Heat Pump teknolojisini de içinde barındıran özellik sayesinde süre kaybı yaşamadan düşük sıcaklıkta kurutma yapılabiliyor. Bu özellik bir yandan tasarruf etmenizi sağlarken, bir yandan da giysilerinizin güvenliğini koruma altına alıyor. Daha düşük sıcaklığa maruz kalmayan kıyafetlerin kullanım ömürleri uzuyor. Formlarını korumayı başaran kıyafetler girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor. Ürünü kullanma fırsatı yakalamış olan kullanıcıların Electrolux EW8H3966IB yorum ve görüşleri kurutma makinesinin ne kadar avantajlı bir yapıya sahip olduğunu gözler önüne seriyor.


PerfectCare 800 Isı Pompalı Kurutma Makinesi PerfectCare 800; sahip olduğu DelicateCare Teknolojisiyle standart makinelerin aksine yünlü, ipekli, outdoor gibi kurutmaya çekineceğiniz en hassas giysileriniz için özel olarak tasarlanmış eşsiz kurutma programları içerir. 10 Yıl Garantili Inverter Motor ve değişken tambur hızı ile mükemmel performans Inverter Motor teknolojisi tamburun her kumaş tipine göre farklı hız ve ritimde dönmesini sağlar. Isı hassasiyeti kumaş türüne göre özel olarak ayarlanır. Özel hassasiyet gerektiren giysileriniz mükemmel şekilde korunur. SmartSense System ile giysilerinizin nem oranı mükemmel şekilde kontrol edilir SmartSense System ile giysilerinizin nem oranı program boyunca mükemmel şekilde kontrol edilir. Belirlenen kuruluk elde edildiği anda program derhal sona erer, giysilerin nemli çıkması veya zarar görmesi tamamen önlenir. GentleCare System ile giysileriniz yüksek ısıya maruz kalmaz, ömürleri uzar GentleCare System; Heat Pump teknolojisi sayesinde çamaşırları standart makinelere kıyasla yarı sıcaklıkta benzer sürede kurutur. Giysileriniz kurutulurken yüksek ısıya maruz kalmaz, ömürleri uzar, formları korunur. Yeni Nevresim XL ve Karışık XL programı ile çok daha dengeli kurutma Kapasiteleri artırılmış yeni Nevresim XL ve Karışık XL programları OptiFlow hava akış teknolojisi sayesinde karışık yüklerde ve nevresimlerde çok daha dengeli kurutma sağlar. Zorlu yüklerde bölgesel nemlilikleri önler. SensiCare System ile az miktarda giysinizi tasarruftan ödün vermeden kurutun SensiCare System teknolojisi, yük miktarını tespit eden akıllı sensörlerle az miktarda giysinizi enerji ve süre tasarrufu sağlayarak kurutur. Az miktarda giysiniz gereğinden uzun kurutularak yıpranmaz.


Teknik Özellikler

Tasarım
Yükleme tipi Önden yüklemeli
Davul hacmi 118 l
Döner kapı Evet
Kapı menteşesi Sağ
Kurutma sistemi Isı pompası
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary, Dokunmatik
Enerji yönetimi
Enerji tüketimi 2, 21 kWh
Yıllık enerji tüketimi 259 kWh
Enerji verimlilik sınıfı A++
Isı kaynağı Elektrik
Bağlı yükleme 2200 W
AC girdi voltajı 230 V
AC girdi frekansı 50 Hz
Güç tüketimi, etkin 0, 13 W
Performans
Ayarlanabilir dönüş hızı Evet
Isı kaynağı Elektrik
Yıkama kapasitesi 9 kg
Döngü zamanı 185 dakika
Kurutma sistemi Isı pompası
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 850 mm
Genişlik 596 mm
Derinlik 638 mm
Yönetim özellikleri
Wi-Fi kontrollü Hayir
Kurutma programları
Ütülemelik kurutma Evet
Ergonomi
LED program göstergesi Evet
Davlumbaz iç ışığı Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
4 1.449,70 TL 5.799 TL
6 966,50 TL 5.799 TL
8 724,80 TL 5.799 TL
9 644,30 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
4 1.449,70 TL 5.799 TL
5 1.159,80 TL 5.799 TL
6 966,50 TL 5.799 TL
7 828,40 TL 5.799 TL
8 724,80 TL 5.799 TL
9 644,30 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
4 1.449,70 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
4 1.449,70 TL 5.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 5.799 TL 5.799 TL
2 2.899,50 TL 5.799 TL
3 1.933 TL 5.799 TL
4 1.449,70 TL 5.799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Electrolux Ew8h3966ıb 9 KG Kurutma Makinesi Yorumları