Electrolux

  için 60 ürün bulundu
%12 5.699 TL 4.999 TL
Tükenmek Üzere
Tükenmek Üzere
Web'e Özel
Fiyat
%13 2.999 TL 2.599 TL
Web'e Özel
Fiyat
%19 2.599 TL 2.099 TL

Gelişmiş teknolojilere sahip çeşitli ürün modelleriyle dikkat çeken markalardan biri Electrolux. Elektrolux markası, küçük ev aletleri, beyaz eşya, süpürge, klima, ankastre set gibi farklı ev ihtiyaçlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Tüm ürünlerini yenilikçi teknolojilerle donatan Electrolux, evde yapmanız gereken işleri azaltıyor ve büyük ölçüde hayatınızı kolaylaştırıyor.

Electrolux Ürünleri

Markanın ofis malzemeleri ve mobilyaları, beyaz eşyaları, ankastre setleri, elektrikli ev aletleri, süpürgeleri, cam temizleme makineleri ve klimaları da dahil olmak üzere birçok farklı ürünü bulunuyor.

Electrolux ofis malzemeleri ve mobilyaları ile ofisinizi kişiselleştirebilmenize olanak tanınıyor. Beyaz eşyalar yaşam alanınızda ihtiyaç duyabileceğiniz çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi çeşitli ürünleri kapsıyor. Ankastre setler mutfakta yemek pişirme işini kolaylaştırıyor. Electrolux fırın, ocak ve davlumbazlar ankastre setler içinde yer alıyor ve her biri farklı mutfak ihtiyaçlarına hizmet ediyor.

Electrolux küçük ev aletleri bir evde gerekli olabilecek birçok ürünü sizlere sunuyor. Küçük ev aletleri içerisinde yer alan Electrolux blender, çeşitli fonksiyonlarıyla çırpma, ezme, karıştırma gibi zor işleri saniyeler içinde yapıyor.

Çay ve kahve makineleri de markanın elektrikli ev aletleri arasında yerini alıyor. Electrolux EKF3700, Electrolux EKF3300, Electrolux EKF7800 ve Electrolux EKF7700 model çay ve kahve makineleri, sevdiklerinizle hoş sohbetlerinize eşlik etmek için sizleri bekliyor.

Electrolux klima, süpürge ve süpürge aksesuarları gibi diğer tüm ürünleriyle kullanıcılarına büyük kolaylık sunuyor.

Electrolux Beyaz Eşya Grubu

Electrolux beyaz eşya grubu ürünleri arasında yer alan çamaşır makineleri, çeşitli fonksiyonları ve programlarıyla giysilerinizi en iyi şekilde temizliyor. Markanın çamaşır makineleriyle giysilerinizin kumaşına göre program ayarları yapabilir; kısıtlı zamanlarınızda ise hızlı yıkama programlarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler, yüksek enerji verimlilikleriyle, yüksek devir güçleriyle ve geniş kapasite seçenekleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Çamaşır makinelerinin yanı sıra Electrolux, kurutma makinesi modelleriyle de ön planda. Markanın kurutma makineleri, yıkanmış çamaşırlarınızı hızlıca kurutuyor ve giymeye hazır hâle getiriyor. Böylece çamaşır kurutmanın zorlukları da ortadan kaldırılıyor.

Electrolux'un bulaşık makineleri, çeşitli yıkama programları sayesinde farklı bulaşık tiplerine göre yıkamalar gerçekleştiriyor. Bu sayede bulaşıklarınız makineden parlak ve tertemiz çıkıyor. Markanın buzdolabı modelleri ise geniş kapasiteleriyle tüm mutfak alışverişinizi kolayca saklayabilmenize yardımcı olurken sebze ve meyvelerinizin ise ilk günkü tazeliklerini saklamalarına olanak tanıyor.

Tüm beyaz eşya grubu ürünleriyle Electrolux, yaşam alanınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Electrolux Süpürgeler

Electrolux, çeşitli süpürge modelleriyle farklı ihtiyaçlarınız için ideal çözümler sunuyor. Markanın toz torbalı süpürgeleri, yüksek emiş güçleri sayesinde yerdeki tüm tozları ve kirleri yok ediyor. Böylece temizlik yapmak hem daha kolay hem de daha verimli bir hâle geliyor.

Şarjlı süpürgeler, yerdeki kırıntı, toz ve çeşitli kirleri kolayca ortadan kaldırıyor. Hızlıca şarj olabilen ve uzun süre kullanım yapabilme olanağı sunan ürünler, kısa temizliklerin vazgeçilmez parçalarından biri oluyor.

Yeni nesil robot süpürgeler evdeki temizliği sizin yerinize yaparken toz torbasız ve filtresiz süpürgeler de yenilikçi özellikleriyle temizlik yapmayı kolaylaştırıyor.

Markanın toz torbasız elektrikli süpürge modelleri arasında bulunan Electrolux ESPC71DBT ve diğer tüm modeller ile evinizin tüm köşelerini kolayca temizleyebilirsiniz.

Electrolux Ankastre Setler

Ankastre set bir mutfağın olmazsa olmazlarından biri. Electrolux ankastre set içerisinde yer alan ocaklar, yemeklerinizi hızlıca pişirebilmenize olanak tanıyor. Fırınlar, çeşitli pişirme fonksiyonları sayesinde farklı yemekler ve hamur işleri için özel pişirmeler uyguluyor. Bu sayede hazırladığınız yiyeceklerin lezzetine lezzet katabilir; misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Markanın davlumbazları sayesinde ise evdeki yemek kokularını ve diğer rahatsız edici kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

Electrolux Fiyatları

Electrolux ürün fiyatları, ürün modeline, modelin sahip olduğu teknolojik özelliklere ve tasarımlara göre değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda markanın ürün fiyatları indirim ve kampanya dönemlerinde daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkabiliyor. Bu dönemleri takip ederek dilediğiniz ürüne daha uygun şekilde sahip olabilirsiniz.

Hemen Electrolux fiyat listesi ve ürün modellerini inceleyebilir; Teknosa ayrıcalıklarıyla hayatınıza teknolojiyi dahil edebilirsiniz.