Çok Satanlar

Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı

Ürün Kodu: 125099922
 • En geç 31 Mart Cuma günü kargoda
Satıcı Elmacık
3.319,99 TL
3.319,99 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
Ürün Açıklaması

Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı

Yazıcılar farklı boyutlarda ve kalınlıklarda kâğıt üzerine baskı yapabilmesi ile öğrenci ve çalışanların vazgeçilmez donanımları arasında yer alır. Üstün performansı ve kalitesi ile öne çıkan Canon Pixma G3420 Megatank yazıcı kullanıcılarına birçok farklı fonksiyonu ile kolaylık sağlar. 6400 gramlık ağırlığı ile taşıması ve odadan odaya geçirmesi oldukça kolaydır. 167x445x330 milimetrelik boyutları sayesinde fazla yer kaplamadan büyük işler başarır. Android, iOS, Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumlu ve hızlı bir şekilde çalışan ürün, aradığınız özellikleri tek bir yerde toplar.

Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcıyı Neden Almalıyım?

Belge ve fotoğraflarınız için; hızlı, pratik ve kaliteli baskı alabileceğiniz bütçe dostu bir yazısı arayışı içerisinde iseniz Canon G3420’yi alabilirsiniz. EKO modu ve tasarruflu püskürtme yöntemi sayesinde daha az mürekkeple daha fazla iş başarır ve maliyeti azaltır. Hızlı çalışma özellikleri sayesinde iş yerinde ve teneffüs araları için okullarda kısıtlı zamanı değerli hale getirir ve zaman yönetimi sağlar. Bulut ve Wi-Fi bağlantıları ile henüz mekâna gitmeden çıktı isteyebilir, gittiğinizde cihazda hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Doldurulabilir kartuş sistemi istenirse ekonomik modda çalıştırılabilir. Yazıcı mürekkebini bütçede kayda değer bir maliyet olmaktan çıkarak EKO modu ve kaliteli baskısı sayesinde uzun süreli kullanım imkânı sunar. 12.000 sayfaya varan siyah beyaz çıktı sayısı ECO mod ile %26 artırılabiliyor. 4 adet siyah ve renkli mürekkep tankıyla uzun süreli kullanım ve kolay değişim avantajına sahiptir. GI-41 (PGBK), GI-41 (C), GI-41 (M), GI-41 (Y) kartuşlarına bittikçe yeni mürekkebi pratik şekilde, dökmeden doldurabilirsiniz. Kaliteli mürekkepler ve anahtar püskürtme ağızları bir araya gelerek net, keskin ve dağılmamış çıktı belgeleri hazırlamanızı sağlar.

Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcıyı Nasıl Kullanırım?

Düğmeler ve bilgisayardan yöneterek kullanabilirsiniz. Canon yazıcı kullanarak siyah, beyaz ve renkli belgelerin çıktısını alabilir, iş sunumları ve okul ödevlerini hazırlayabilirsiniz. 1,2 metreye varan afiş tasarlamak için özel olarak üretilen çıktı yuvasını kullanarak profesyonel ve amatör reklamlar hazırlayabilirsiniz. Özel baskı kâğıtları kullanarak dilerseniz çerçevesiz şekilde, tam sayfa fotoğraf baskısı yapabilir, sevdiklerinizle olan anıları ölümsüz hale getirebilirsiniz. Kenarlıksız 10x15 cm ölçülerinde bir fotoğraf için baskı hızı 45 saniye olan ürünle dilediğiniz hatırayı çıktı alabilirsiniz. Davetiye, broşür ve benzeri bilgilendirici kartların ve kâğıtların baskısını yaparak, kendi matbaanızı oluşturabilirsiniz.

Odanıza, çalışma masanızın üzerine ya da ofisinize koyarak kullanabileceğiniz şık Canon yazıcı tasarımı az yer kaplar ve özel bir alana ihtiyaç duymaz. Pratik bağlantı kabloları ve uzaktan bağlantı sistemi ile oda oda gezdirmeye ihtiyaç duymazsınız. Dilerseniz hafif tasarımı ve küçük boyutu ile yazlık evinize giderken de yanınızda götürebilir, işlerinizi orada devam ettirebilirsiniz. Şık görünümü ve modern dizaynı ile bir araya gelen performans özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplar ve olumlu yorumlar alır.

Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı Kimler için Uygun?

Canon G3420 yazıcı uzaktan yönetim sağlayan ağ bağlantıları ve mobil uygulama destekleri ile orada olmasanız bile çıktı almanızı sağlayarak, zaman yönetimi imkanı sunar. Ofis ve kişisel kullanımda ya da kamusal bürolara uygun ve işlevsel bir üründür. A4 ve daha küçük kağıtlar için çerçevesiz ve tam sayfa olacak şekilde fotoğraf baskısı almanızı sağladığı için ekstra işleme gerek kalmaz. LCD ekranda yer alan 2 satırlık kolay kullanım modları ve ayar düğmelerinde bulunan açıklamalar ile her yaştan kullanıcı tarafından anlaşılır özelliklere sahiptir. Dahili olarak 5 farklı özellikte mürekkep şişesi içeriğinde bulunur. Kurulum CD-ROM eklentisi ile pratik ve hızlı bir şekilde kurulu, bilgisayar kullanmayı az çok bilen herkese uygundur.

Kolay kurulum, uzun süre idare eden kartuşlar ve pratik dolum imkânı sayesinde sürekli yenilemeye ihtiyaç duymaz. Beklenmedik anlarda biten mürekkep canınızı sıkıyorsa ve nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız, amatörlere de uygun olan pratik Canon G3420’yi deneyebilirsiniz. Tek başınıza bir profesyonelden yardım almadan hızlı şekilde mürekkepleri yenileyebilir, bekleme olmadan işinizi tamamlayabilirsiniz. Gerekli hallerde mikrofiber bez ile talimatlarına uygun şekilde toz ve kirleri temizleyerek, performansını koruyabilirsiniz. Mürekkep şişeleri ve tank ağızları farklı tasarımlara sahip olduğundan sadece eşleşenleri doldurur. Anahtar tipi püskürtme uçları ile kartuşu sıkmanıza gerek kalmaz ve olası mürekkep lekeleri en aza indirilir.

En Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Canon yazıcının en öne çıkan özelliği, kaliteli belgeleri uzakta olsanız dahi çıkartabilmenizdir. Püskürtme yöntemi ile çalışan sistemi siyah, beyaz ve renkli baskılarda yüksek kalite sağlar. 1,2 metreye kadar kağıtlarla çalışmaya imkan tanıyan yazıcı ile afişler dahil basılabilir. Dakikada 9.1 ve 5.0 baskı hızı ile zamandan tasarruf ettirir ve yazıcı başında çıktı almayı beklediğiniz süreyi kısaltır. 4800x1200 dpi’ye varan baskı çözünürlüğü ile gerçek, net ve parlak sonuçlara ulaşmanızı sağlar. 2 FINE baskı kafası ve doldurulabilir mürekkep tankları ile pratik şekilde çalışır.

Canon Megatank G3420, akıllı cihazlar ile WiFi ve bulut bağlantısını kullanarak uzaktan çıktı almayı sağlayan teknolojiyle sunulur. Bağlantı özellikleri; 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) olan cihaz Android ve iOS işletim sistemleri ile beraber kullanıldığında uzaktan belge almaya imkân tanır. Canon Megatank G3420, Canon PRINT ve PIXMA Cloud Link aracılığı ile telefon ve bilgisayarlara bağlanarak, yakında olma ve kablo arama derdinden sizi kurtarır. Farklı boyut, kalınlıkta kâğıt kullanarak belge/fotoğrafları dilerseniz uzaktan canlı baskı alabilir, aynı anda birden fazla çıktıyı peş peşe bulut yöntemi ile gönderebilirsiniz.


Ağırlık Derinlik Genişlik Ürün Rengi
6400 330 445 Siyah
Wi-Fi Desteği Yükseklik Baskı Teknolojisi
Evet 167 Mürekkep püskürtmeli

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Canon Megatank G3420 Fotokopi Tarayıcı Tanklı Wi-Fi Yazıcı
5.0
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.