Arzum Saç Düzleştirici Fiyatları ve Modelleri

Saç Düzleştiriciler
FİYAT
STOK DURUMU

Saç Düzleştiriciler

  için 5 ürün bulundu

Kadınlar sağlıklı ve bakımlı görünen saçlara sahip olmaya önem verseler de günlük rutin içerisinde saçlara düzenli şekilde bakım yapmak ve düzleştirmek zaman zaman zor olabiliyor. Saç sağlığı ve bakımına özen gösterenleri düşünen Arzum, saç düzleştirici modelleriyle parlak görünen sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

Üstün teknik özellikleriyle saçlarınıza çok kısa sürede şekil vermenizi sağlayan Arzum saç düzleştirici modelleri, saçlarınızı zarar vermeden düzleştiriyor ve bakımlı görünmenize yardımcı oluyor. Kuaförde gitmenizi gerektiren ve saatlerce süren birçok saç işlemini kısa sürede ve ev konforunda yapmanızı mümkün kılan Arzum düzleştirici, aynı zamanda bütçenize de destek oluyor.

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri

Dünyanın teknolojisini herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Teknosa, Türkiye'nin önde gelen değerlerinden biri olan Arzum markasına ait ürünleri de kullanıcılarla buluşturuyor. Kişisel bakım aletleri kategorisinde yer alan ve üstün performans özellikleriyle dikkat çeken Arzum saç düzleştiriciler, oldukça cazip fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Seramik kaplama tarak dişlerindeki avokado yağı ve E vitamini katkısıyla saçlarınızı güçlendiren Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Arzum AR5062 Bellisima Glossy Saç Düzleştirici, benzer plaka özellikleriyle saçlarınızı düzleştirirken özel tasarım gövdesiyle de bukle yapmanıza da olanak sağlıyor. Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça, saçlarınızı plakalarla değil fırça başlığıyla şekillendiriyor ve saçlarınıza zarar vermeden bakımlı görünmelerini sağlıyor.

Tüm kuaförlerin saç bakımında kullandığı keratin ve argan yağı bileşenleri, Arzum AR5035 Mona Sense Saç Düzleştirici modeliyle her gün, üstelik kendi evinizde saçlarınızla buluşuyor. Keratin ve argan yağı katkılı seramik düzleştirici plakalar yardımıyla saçlarınıza zarar vermeden şekillendiren ürünlerden biri olan Arzum AR5021 Vanessa Vizon Saç Düzleştirici de saçlarınızın doğal parlaklığını korumasını sağlıyor. Saç düzleştirici Arzum modelleri hayal ettiğiniz şekilleri uygulamanıza yardımcı olurken saçlarınızın sağlığını ve doğallığını koruyor.

Arzum Saç Düzleştiricisi Özellikleri

Arzum saç düzleştiriciler saçlarınıza yaptığı sihirli dokunuşla kendinizi kuaförden çıkmış gibi hissetmenizi sağlıyor. Farklı tasarım detaylarının yanı sıra farklı teknik özelliklere de sahip olan Arzum düzleştiriciler, saçlarınıza sadece şekil vermeyi değil, onları korumayı da hedefliyor. Ürünlerin arasında en çok dikkat çekenlerin katkılı plakalara sahip modeller olduğu söylenebilir. Seramik plakaları keratin ve argan yağı katkılı olan modeller infrared teknolojiyle üretiliyor ve uzun yıllar kullanılıyor.

Bu modeller saçlarınızın doğallığını ve parlaklığını korumanıza yardımcı oluyor. Avokado yağı ve E vitaminin saçları besleme ve güçlendirme etkisi olduğu biliniyor. Seramik plakalarında avokado yağı ve E vitamini katkısı olan modeller de saçlarınızı besliyor ve tüm gün daha ışıltılı görünmenize katkıda bulunuyor.

Arzum düzleştiricilerin özellikleri elbette sadece saçlarınızı düzleştirmek ve sağlıklı görünmesini sağlamakla sınırlı kalmıyor. Otomatik kapanma özelliği, evden hızlı çıktığınızda cihazın kapalı olup olmadığına dair endişe duymanızı engelliyor. Yaklaşık 30 dakika içerisinde kendiliğinden kapanan modeller, olası kazaların ve aşırı elektrik tüketiminin önüne geçiyor.

Arzum saç düzleştirici yorumları arasında en çok dikkat çekenlerden biri de ürünlerin LED ekranları. LED ekranlar ürünün sıcaklığını ve kullanıma hazır olup olmadığını gösteriyor. Hızlı ısınma ve hızlı soğuma özelliği de pratik kullanımı destekleyen özellikler arasında bulunuyor. Saçlarınızı düzleştirdikten dakikalar sonra çantanıza atabileceğiniz ürün, çantadaki diğer eşyalara zarar vermiyor. Arzum Saç düzleştiriciler 140 ilâ 230°C arasında kullanılıyor.

Arzum Saç Düzleştirici Fiyatları

Arzum saç düzleştirici fiyatları, plaka özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Geniş ya da dar plakalı modellerle birlikte fırça başlığıyla da saçlarınızın sağlığını koruyarak şekillendiren Arzum saç düzleştirici en ucuz fiyatlarla Teknosa'da kullanıcılarla buluşuyor. Siz de avantajlı fiyat ve ödeme koşullarıyla Arzum modellerine sahip olmak istiyorsanız, Arzum saç düzleştirici Teknosa ürünlerini inceleyebilirsiniz.