text.skipToContent text.skipToNavigation

Kılıf ve Koruyucular

Kılıf ve Koruyucular
MARKALAR
FİYAT
STOK DURUMU

Kılıf ve Koruyucular için 44 ürün bulundu

%18 229 TL 187 TL
%18 229 TL 187 TL
%20 259 TL 207 TL
%20 259 TL 207 TL
%20 259 TL 207 TL
%14 299 TL 257 TL
%14 299 TL 257 TL

Telefon aksesuarları


Telefonlar, insanlar farkında olmadan hayatlarının vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. İnsanlar işlerini, ilişkilerini telefon sayesinde yürütüyorlar. Durum böyle olunca insanlar eski veya yeni sahip oldukları telefonların ömrünün uzun olmasını ve zarar görmemesini istiyorlar.
Teknoloji kategorisinde telefonlar, belki de en çok gelişime, yeniliğe sahip alan. Telefonlar gün geçmiyor ki farklı bir özellik kazanarak yenilenmesin. Her gün her dakika çalışmalar sonucunda küçük dahi olsa bir yeni özellik bir sonraki çıkacak olan modele yerleştiriliyor. Ve çıkan her yeni model beraberinde yeni birçok telefon aksesuarlarını da getiriyor. Her yeni çıkan model yeni bir şarj aletini, yeni bir kulaklık modelini, yeni bir telefon kılıfı modelini getiriyor. Hatta bazen insanlar bozulmadan yeni bir modele geçme ihtiyacı duyuyor. Şarj aleti ve kulaklık yeni alınan birçok telefon içinde bulunuyor ancak telefon kılıfı, kullanıcıların kendilerinin istedikleri özelliklere ve modellere göre ayrıca satın aldığı aksesuarlardır. Bu telefon aksesuarları da o kadar çok gelişme gösteriyor ki yeni bir model çıkmadan aynı modelin içinde yüzlerce farklı çeşide sahip aksesuarlar bulunuyor.


Cep telefon kılıfı türleri


Telefon kılıfı bu dönemde insanların kişiliklerini ve zevklerini yansıttıkları bazı aksesuarlardır. Kullanıcılar telefon kılıflarında kendi kullanım isteklerine göre kendi renk zevklerine göre seçimlerde bulunurlar. Bazı kişiler rengi ve deseni ikinci plana bırakarak kılıfın telefonlarını ne derece de tam koruduklarına bakarlar. Bazı kişiler ise koruyuculuk bakımından ziyade kendi zevklerine daha çok önem verirler. İkisini de bir arada bulmak elbette mümkün. Teknosa'da birbirinden farklı renk yelpazesiyle oldukça kaliteli markaların telefon kılıflarına ulaşmak çok basit!
Telefon kılıfları model olarak kapaklı, silikon, düz renk şeklinde sıralanabilir. Bazı kullanıcılar tüm yüzey kaplanmasını ister ve kapaklı olan telefon kılıflarını tercih ederler. Ancak bazı kullanıcılar sadece arka korumanın yeterli olduğunu düşünürler ve sadece arka yüzeyi kaplayan modelleri tercih ederler. Telefon kılıfları silikon olabilir. Silikon olan telefon kılıfı modelleri çok daha yumuşak, katlanabilir, bükülebilir modellerdir. Bazı kılıflar ise deri olabilir. Bu çeşit kılıf yüzeyi de kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bazı telefon kılıfı modelleri sert yapıya sahip olup bükülme, eğilme yapmazlar. Bu tip telefon kılıfları genel özellik olarak alt tarafı açık modellerdir. Bir başka çeşit olarak desenli, isimli veya resimli, düz renk telefon kılıfları da vardır.
En çok tercih edilen telefon kılıfı modelleri
Telefon kılıfı tamamen kişisel bir tercihten geçer. Ama çoğunluğun tercih ettiği bazı telefon kılıfı modelleri vardır. Bunlardan ilki yukarıda da bahsedilen silikon kılıflardır. Hem bükülebilirliği, hem esnek oluşundan dolayı sert kılıflardan daha çok tercih edilir ve daha kullanışlı bulunur. Diğer bir tercih edilen model ise deri yapıya sahip olan kılıflardır. Deri kılıflar Apple tasarımlıdır. Telefonun her kıvrımına oturur ve kalın bir kat olarak hissedilmez. İşlenmiş Avrupa derisinden üretilir bu sayede oldukça yumuşaktır. İç kısmında mikro fiber kaplamaya sahiptir bu özellik korumayı sağlar. Apple bu deri kılıfı İphone 8 ve İphone X modellerinde üretmiştir. En çok tercih edilen telefon kılıfları arasında silikon ve deriden sonra önemli olan üzerinde neler barındırdığıdır. Kılıflar desenli, resimli, yazılı ve düz renk olabilir. Bazı kılıflara kullanıcılar istediklerini istedikleri şekilde yazdırma olanağına sahiptir. Bazı kılıfların çok çeşitli desenlerde ve bazı kılıflara resimler bastırılabilir. Piyasa da en çok tercih edilen bu ürünler gibi gözükse de aslında durum tam tersidir. En çok satan modeller ise aslında düz renklerdir. Hem sade oluşu, göz yormayışı ve her zevke uygunluğundan dolayı düz renkler daha çok tercih edilenler arasındadır. Kapaklı modeller ise daha çok yaş düzeyine göre değişmektedir. Yetişkin yaş grubu kapaklı modelleri daha çok tercih ederken genç yaş grubu daha çok sadece arkası olan kılıfları tercih ederler.
Telefon kılıfları da telefon değiştikçe değişen aksesuarlardır. Çünkü bir Android şarj aleti gibi Android bir telefona alınan kılıf diğer Android telefona çok nadir uyum sağlar. O yüzden kılıflar hem kişiye hem de o modele özgüdür. Bir İphone 6s kılıfı bir sonraki model olan İphone 7'ye uyum sağlamaz. Her telefon modellerinde bir üst model mutlaka bir öncekin de farklı tasarımda ve boyutlarda üretilir. Bu yüzden uyum sağlayanı bulmak oldukça zordur. Kullanıcılar telefon modellerini değiştirdiklerinde aldıkları telefona uygun olarak telefon kılıflarını da değiştirmek durumundadır.


Cep telefonu kılıfı fiyatları


Yukarıda bahsedildiği gibi her yeni model telefon yeni bir telefon kılıfı demektir. Kullanıcılar yeni veya eski bir telefona sahipse o telefonun kullanım ömrünü uzatmak için tedbirler almalıdır. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da çok uygun fiyatlardan çok pahalı fiyatlara göre birçok çeşit ve renk yelpazesine sahip kılıflar bulunmaktadır. Her cebe uygun bu kılıflar kullanıcının sıkıldığında değiştirebileceği veya yeni telefon aldığında da gönül rahatlığıyla değiştirebileceği fiyatlardadır.
Her telefon kılıfı yapısına göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir. Deri olan kılıflar biraz daha pahalı ancak silikon kılıfları hem kaliteli hem de uygun fiyata bulmak mümkündür. Teknosa'da en uygun ürün olan Sunix markasının silikon yapıdaki kılıfıdır. Ve en pahalı olan kılıf ise kapaklı kılıf özelliği barındıran Apple markasının deri folyo kılıfıdır. Bu kılıf sadece İphone X'lere özel üretilmiştir. Kılıfın özelliği Avrupa derisinden üretilmesidir. Kılıfın kapak kısmında kart, not, küçük kâğıt koyulabilecek bir kısım bulunur. Ve iç kısmı mikrofiber kaplama yapıda üretilmiş olup bu özellik telefonun daha da korunmasını sağlar. Teknosa, birbirinden farklı sayısız renk, çeşitte uygun ve kaliteli telefon kılıflarını kullanıcıların beğenisine sunmuştur.
Telefonların korunma düzeyi yüksek olsun diye kapaklı kılıf tercih edildiğinden bahsedilir. Ancak telefon bir hasar gördüğünde veya bir kazaya uğradığında telefon kılıfları onu tek başına koruyan unsur değildir. Telefon kılıflarının yanında ekran koruyucu denilen aksesuarların da kullanılması gerekmektedir.


Telefon ekran koruyucu modelleri ve ekran koruyucu fiyatları


Ekran koruyucular telefonu düşmelere, çizilmelere karşı korumaya yönelik takılan saydam ve ince bir aksesuardır. Birçok ekran koruyucu bu özellikleri yerine getirir düzeydedir. Bazı ekran koruyucuları esnek maddeye sahip ve bükülebilirdir. Ancak kırılganlık gösterebilir. Ve bazı ekran koruyucuları da camdır. Cam olan ekran koruyucuları daha serttir ve bükülmeye müsait değildirler. Bu ekran koruyucuları bükülmese dahi kırılma özelliğine sahip değillerdir. Herhangi bir darbede cam olan ekran koruyucuları sadece çatlama gösterirler tamamen kırılmazlar. Teknosa'da hem bu özelliğe sahip kırılmaz cam ekran koruyucularına hem de su geçirmez ekran koruyucularına ulaşmak mümkün. Su geçirmez özellikleriyle olası kazalara karşı önlem alınabilir.
Ekran koruyucuları bir kere alıp telefon kullanım ömrünün sonuna kadar kullanabilir. Kullanıcı hatasıyla anahtar ile aynı cebe konan bir telefonun ekranında ekran koruyucu cam varsa gönül rahatlığıyla taşınabilir. Ancak ekran koruyucusuz anahtarla aynı cebe konan bir telefon çizilecektir. Teknosa sayesinde hem uygun fiyatlı hem oldukça kaliteli kırılmaz camdan yapılmış su geçirmez ekran koruyucularına ulaşmak çok kolay.


iPhone Kılıf Modelleri


iPhone telefonlarınız için Apple, Spigen, Celly, Sunix ve Ttec gibi bir çok farklı markanın kılıflarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.iPhone 7 kılıf, iPhone 6s kılıf, iPhone 7 plus kılıf ve iPhone 6 kılıf arayanlar bir çok marka ve model arasından dilediğini seçebilir. Apple kılıf seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Samsung Kılıf Modelleri


Samsung cep telefonu kategorisinde olduğu gibi aksesuar kategorisinde de öne çıkan markalar arasında. Samsung j7 kılıf, S7 edge kılıf, note 8 kılıf ve note 9 kılıf arayanlar dilediği model ve markalar arasından seçim yapabilir.

Huawei Kılıf Modelleri


Huawei telefon dünyasında son günlerin en çok konuşulan markaları arasında. Huawei marka telefonlarına Huawei kılıf arayan kullanıcılar dilediklerini Teknosa mağazalarında ve teknosa.com'da bulabiliyor. Huawei p9 lite kılıf, Huawei p9 kılıf, Huawei P10 kılıf, Huawei P10 Plus kılıf öne çıkan modeller arasında.