Selfie Çubuğu Fiyatları ve Modelleri

Selfie Çubuğu
FİYAT
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Selfie Çubuğu için 5 ürün bulundu

Sepette %10 İndirimle
233,10 TL
Sepette %10 İndirimle
197,10 TL
Sepette %10 İndirimle
197,10 TL
Sepette %10 İndirimle
78,30 TL
Sepette %10 İndirimle
170,10 TL

Selfie Çubuğu

Kol mesafesinin ötesinden akıllı telefon veya tabletler ile özçekim yapmak için kullanabileceğiniz birbirinden kullanışlı ve kaliteli selfie çubuğu modelleri bu sayfada kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu ekipmanlar, genellikle bir ucunda tutacak diğer ucunda telefonu sabit tutmaya yarayan kıskaç olacak şekilde üretiliyor. Üstelik onları uzaktan veya Bluetooth ile kumanda etmek de mümkün. Neredeyse her marka ve model telefonla uyumlu olan selfie çubuğu tripod çeşitleri ile dilediğiniz gibi fotoğraf çekebilir veya video kaydedebilirsiniz. Ailenizle ya da sevdiklerinizle harika anılar biriktirmenize yardımcı olacak bu ürünler, teleskopik özellikleriyle de kullanıcılardan tam puan alıyor. Selfie çubuklarıyla tek bir tuşa basarak fotoğraf çekmenin zevkine varabilirsiniz. Siz de ister telefon ister tablet kullanarak kaliteli selfie çekimler yapmak istiyorsanız, sayfamız üzerinde yer alan farklı marka selfie çubuklarından dilediğinizi hemen şimdi satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan modeli seçip sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız ürün hızlıca adresinize geliyor.

Selfie Çubuğu Modelleri ve Fiyatları

Celly, Huawei, Preo veya Zhiyun gibi markaların selfie çubuğu modelleri arasından seçim yaparak harika selfie'ler çekmeniz mümkün. Bu ürünler pek çok farklı özelliklere sahip olabiliyor. Çoğunlukla üzerinde, telefonunuzla eşleştireceğiniz bir buton bulunan selfie çubukları, sadece telefonunuzu kıskaca yerleştirerek kolayca fotoğraf veya video çekmenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra tripoda dönüşen modelleri de bu sayfada görebilirsiniz. Bunları kullanarak telefonunuzu sabitleyerek kayıt yapmanın keyfini sürmek de elinizde. Böylece profesyonel kalitede özçekimler yaparak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri farklı marka telefonlarla uyumlu şekilde de kullanmanız mümkün. Burada yer alan çeşit çeşit selfie çubuğu iPhone gibi iOS işletim sistemli cihazlarla ya da Samsung gibi Android modellerle pekala kullanılabilir. Ayrıca bu ürünleri, kompakt tasarımları ve hafif gövdeleri sayesinde gittiğiniz her yere beraberinizde götürmeniz de cabası. İster seyahatte ister tatilde…Tüm anlarınızda selfie çubuğunuz yanınızda! Tam ayarlanabilir uzatma ile çoğunlukla altı kademeye kadar uzayabilen bu ürünler, aynı zamanda çok yönlü açı için 245’e kadar kamera açısı ayarına sahip. Sadece bir tuşa basarak daha kaliteli ve pratik özçekimler yapabilmeniz adına tasarlanmış bu cihazlar, paslanmaz çelik direkleri ile son derece de güvenli. Birbirinden fonksiyonel çeşit çeşit selfie çubuğu Teknosa ayrıcalığıyla burada sizi bekliyor.

Selfie Çubuğu ile Gelen Konfor

Sosyal medya tutkunları, influencer’lar veya fotoğraf çekmeyi bir zevk haline dönüştürenler için son derece uygun bir ürün olan selfie çubuğu ayaklı ya da kumandalı gibi pek çok farklı ve kullanışlı özelliğe sahip. Gerek malzeme kalitesi gerekse pratik kullanım formatı olsun pek çok açıdan kullanıcıları memnun eden bu ürünler özçekim yapmayı oldukça basitleştiriyor. Örneğin Huawei selfie çubuğu modelleri; 66 cm yüksekliğe kadar çıkabilen gövdeleriyle, üzerinde yerleşik bulunan minimal kumandalarıyla ve 180 derece dönebilen telefon tutucu kıskaçlarıyla kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Ayrıca bu ürünler çoğunlukla tripod olarak da ayarlanabiliyor. 3 ayaklı selfie çubuğu olarak da adlandırılan bu tripod modellerle ürünü elinizde tutmanıza gerek kalmadan kusursuz özçekimler yapabilirsiniz. Tüm bu özelliklere sahip selfie çubukları, Teknosa'nın geniş ürün gamı sayesinde farklı marka ve model seçeneğiyle buradaki yerini alıyor.

Selfie Çubuğu Nasıl Kullanılır?

Uzmanların ya da sevdiklerinizin selfie çubuğu tavsiyelerini dikkate alarak bu sayfadan dilediğiniz modeli kısa sürede bulmanız mümkün. İhtiyacınız olan modeli satın aldıktan sonra ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Selfie çubuğuyla özçekim yapmak için öncelikle telefonunuzu ya da tabletinizi çubuğun kıskaç kısmına yerleştirmeniz gerekiyor. Ardından, eğer kumandalı bir modelse, selfie çubuğunun kumandasıyla telefonunuzu eşleştirmelisiniz. Kumandanın çalışabilmesi için içinden çıkan bandı nazikçe çekerek sökebilirsiniz. Ardından güç tuşuna uzun bastığınızda kumanda açılıyor. Bu aşamada, telefonunuzun bluetooth bağlantısını aktif hale getirmelisiniz. Eşleştirilecek cihazlar bölümünde kumandayı gördüğünüzde, üzerine tıklayarak senkronize işlemini başlatmanız yeterli. Kumanda ve telefon başarılı biçimde eşleştiğinde, telefonunuza dokunmadan fotoğraf ve video çekmeye başlayabilirsiniz. Hatta sadece kumanda üzerinden görüntüyü yaklaştırıp uzaklaştırma işlemleri bile yapmak mümkün. Bu portatif cihazlar sayesinde ister evde ister spor salonunda fotoğraf çekebilir ya da video kaydedebilirsiniz. Siz de dilediğiniz selfie çubuğunu alıp akıllı cihazınızla eşleştirerek harika özçekimler yapabilir, bu kareleri sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.