Saç Bakım

  için 24 ürün bulundu
REMINGTON
Filtreleri Temizle
%25 439 TL 329 TL
%22 449 TL 349 TL
%10 399 TL 359 TL
%31 259 TL 179 TL
%27 549 TL 399 TL
%20 499 TL 399 TL
%17 599 TL 499 TL
%27 749 TL 549 TL
%11 449 TL 399 TL
%27 1.299 TL 949 TL
%34 349 TL 229 TL

Remington saç şekillendiriciler


Remington markası, 1906 yılında kurulmuş bir şirketin bünyesine girmiş bir markadır. Sadece saç şekillendirici değil pek çok kişisel bakım ürünü piyasaya sürmektedir. Oldukça profesyonel bir markadır. Müşterilerin olumlu dönüşleri ve yıllardır oluşmuş müşteri kitlesi ile kendini kanıtlamıştır. Uzun yıllardan bu yana yaptığı satışlar ile pazarda büyük bir yere sahip olmayı başarmıştır.


Remington saç düzleştirici modelleri


Remington uzun yıllardır kişisel bakım ürünleri üreten markalar içerisinde en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Gerek ürün kalitesi, gerek ise ürün çeşitliliği ile müşteri kitlesi oldukça yüksektir. Remington saç düzleştirici modelleri oldukça fazladır. Her müşteri tipine uygun ürünler üretmeyi amaç edinmiş bir markadır. Ürettiği her yeni ürüne en son teknolojik donanımları ekleyen Remington markası dünya üzerinde de oldukça tanınmış bir markadır.


Remington saç düzleştirici fiyatları


Remington saç düzleştiricileri yıllardır her bütçedeki kullanıcıya hitap edilecek şekilde üretilmektedir. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da Remington marka tüm ürünlere ulaşma imkanı bulunmaktadır. Nakit ödeme, kredi kartı taksit, kredi kartı tek çekim ve tüketici kredisi ile ödeme, müşteriye sunulan imkanlar arasındadır. Tüm ürünlerde isteğe bağlı olarak garanti süresinin uzatılabilme imkanı da mevcuttur.
Remington markası, uygun fiyata en kaliteli ürünleri sunarken, satış sonrası hizmete de fazlası ile önem verir. Gerek garanti servisi gerek çağrı merkezi hizmeti ile marka, kalitesini ortaya koymaktadır.


Remington saç düzleştirici yorumları


Remington saç düzleştiricileri müşteriler tarafından yoğun ilgi görür. Kullanıcı yorumları oldukça olumlu yöndedir. Remington markasının en çok tercih edilme sebebi, hemen hemen her modelinin pek çok ısı kademesine sahip olmasıdır. Ayrıca yüksek ısı ayarı ve kolayca ısınabilmesi de tercih sebeplerinin başında yer almaktadır. Pahalı modellerinde olduğu kadar uygun fiyatlı modellerinde de son teknolojik donanımların kullanılması, müşteriler tarafından fazlası ile dikkat çeker.
Remington markası kullanıcıları, ürünlerin uzun süre dayanıklı olması bakımından da bu markayı tercih eder. Farklı tasarımlı ürünleri ile de göze hitap eden modeller ortaya koyarlar ve bu farklı tasarımlar da kullanıcı beğenisini kazanır.