Razer Blackwidow V3 Gaming Klavye Türkçe

Ürün Kodu: 125089157
 • En geç 07 Haziran Çarşamba günü kargoda
Satıcı Razer Shop
3.499 TL
3.499 TL
Kirala
Aylık 146,00 TL’den başlayan fiyatlarla
İşleminize yeni bir sayfada devam edilecektir.
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
TEKNOSA
2.090 TL
Satıcı
2.373,86 TL
Satıcı
2.743,46 TL

Ürün Açıklaması

Razer Blackwidow V3, sayısal tuşları da içeren tam boyutlu bir oyun klavyesidir. Kablolu yapısıyla masa üzerinde kullanılmak için idealdir. Ön tarafında bilek desteği barındırdığı için uzun saatler bilgisayar başında olunsa bile yaşanabilecek ağrıların önüne geçer. Ergonomik kriterler dikkate alınacak biçimde dizayn edilmesi, Razer Blackwidow V3 modelinin öne çıkan detayları arasında yer alır. Ayrıca ayarlanabilir tuşları, kaliteli malzemesi ve buton tasarımıyla da kullanıcılarına iyi bir deneyim sunar. Kişiselleştirilebilir dizaynı, rahat tuş hissiyatı ve şık görünümüyle öne çıkan ürün, hem donanım hem de tasarım detaylarıyla sınıfındaki ürünlerden ayrı bir yerde konumlandırılır. “Blackwidow V3 alınır mı?” diye merak ediyorsanız ayrıntılarını inceleyebilir, kaliteli bir donanım öğesine vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Razer Blackwidow V3 Gaming Klavye Modelini Neden Almalıyım?

Minimal mat siyah tasarımıyla öne çıkan ürün, başarılı bir oyun klavyesi almak isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Kapsamlı aydınlatması ve özelleştirme seçenekleri, ürünün fonksiyonelliğini artırır. Mekanik olmasıyla da kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Her tuş ayrı bir anahtara sahip olduğu için uzun süreli bir kullanım sunar. Tuşların altında bulunan sistem uzun süre dayanmakla beraber kolay kolay eskimemesiyle de ağır kullanımlara dayanır. Ayrıca mekanik anahtarları sayesinde tuşlara basarken hoş bir ses deneyimi sunar. Klavyenin tuşları, geliştirilmiş bir yazma deneyimi sunduğu için oyun dışında günlük hayatta yazı işleriyle ilgilenen kişilere de seslenir. Dayanıklılığının yüksek ve kalite standartlarının üstünde olması, Razer Blackwidow V3 klavye modelini öne çıkarır. Teknik detaylarının yanı sıra görsel olarak da minimal bir tasarıma sahip olan ürün, donanım parçalarınızın dizaynına önem veriyorsanız göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alır. RGB ışık aydınlatması sistemine sahip olan gaming Razer Blackwidow V3 ürünü, özellikle loş ışıkta hoş bir deneyim elde edilmesini sağlar. İçerisinde kırmızı, yeşil, sarı, mavi ya da pembe gibi pek çok farklı ton barındırdığı için eğlenceli bir görünüm sunar. Donanım ve hızla beraber tasarıma da değer veriyorsanız Razer imzası taşıyan Blackwidow V3 ürününe göz atmaya başlayabilir, istediğiniz özelliklere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Razer Blackwidow V3 Gaming Klavye Modelini Nasıl Kullanırım?

Razer Blackwidow V3 özellikleri ve kullanımıyla kullanıcılarını memnun eden bir donanım parçasıdır. USB bağlantısıyla çalışan ürün, ilgili giriş bulunan her türlü bilgisayarla kolay bir şekilde eşleşebilir. Kablo bilgisayara takıldığı andan itibaren çalışmaya başladığı için öncesinde herhangi bir yazılımın kurulmasını gereksiz hale getirir. Böylece Razer Blackwidow V3, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir ürün haline gelir. Ayrıca üzerinde bulunan tuşları Razer Synapse 3 yazılımı ile özelleştirebilir, daha kişisel bir kullanım elde edebilirsiniz. Ayrı bir şekilde aydınlatılan RGB tuş sistemini yazılım üzerinden istediğiniz tonlara ayarlayabilir, klavyenize kendinize özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. ChromeStudio üzerinden 16.8 milyon renk arasından farklı bir görsellik oluşturabilirsiniz. Ayrıca Razer Synapse 3, klavyenin uyku moduna geçirileceği zamanı ya da Windows tuşunu etkisiz hale getirmenizi sağlayarak kullanımınıza göre ürünü yapılandırmanıza imkan tanır. Aynı zamanda klavyenin her bir tuşuna ikinci bir işlev atayabilirsiniz. Hypershift tuşuna basılı tutarak ikinci bir tuşa basıldığında bir makroyu çalıştırmak ya da özel olarak ayarlanan bir uygulamayı başlatmak gibi kısayolları elde edebilirsiniz. Bu özelleştirme sayesinde klavyede ek olarak medya tuşları bulunmasa da başlatma ya da durdurma gibi işlevleri istediğiniz tuşların üzerine atayabilir, ürünün kullanım alanını genişletebilirsiniz. Sağ üst tarafında bulunan tekerlek benzeri tuş ise sesi açma kapama gibi görevlerin yerine getirilmesini sağlar. İşlevselliğiyle Razer Blackwidow V3 yorum ve incelemelerinden yüksek puanlar alarak kalitesini kanıtlar. Kolay ve yapılandırılabilir bir oyuncu klavyesi arıyorsanız Razer Blackwidow V3 modeline göz atmaya başlayabilirsiniz.

Razer Blackwidow V3 Klavye Kimler İçin Uygun?

“Razer Blackwidow V3 alınır mı?” diye merak ediyorsanız özelliklerini inceleyerek kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Oyunculara özel olarak tasarlanmış olsa da evinizde ya da ofisinizde sabit sistemlerle de bu modeli rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortalama 80 milyon tuş basma ömrü sunan ürün, yoğun olarak bilgisayar kullanan kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca tuşlara aynı anda basabilme özelliğine sahip olduğu için oyuncuların performansını daha iyi bir şekilde ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Böylece yoğun ve ağır oyunlar oynayan kişilerin de ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıya bürünür. RGB aydınlatma sistemine sahip bir donanım parçası arıyorsanız her tuş takımının altında ayrı bir LED bulunduğu için bu üründe aradığınız çoğu özelliği bulabilirsiniz. Windows işletim sistemini desteklese de macOS bilgisayarlarla da kullanılabilir. Sadece macOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda özelleştirme fonksiyonlarından yararlanamazsınız. Hem oyuncular hem de sabit bir yerde bilgisayar sistemi kuranlara hitap eden ürün, geniş bir kitleye seslenir. Razer Blackwidow V3 fiyat seçeneklerine göz atarak istediğiniz özelliklere ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli bir donanım öğesine sahip olabilirsiniz.

Razer Blackwidow V3 Klavye Modelinin En Çok Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Razer Blackwidow V3, çok özellikli bir oyuncu klavyesi olmasıyla öne çıkar. Mekanik tuşlardan RGB aydınlatma sistemine kadar birçok farklı detaya sahiptir. Ayrıca aynı anda birden fazla tuşa basılabilecek şekilde tasarlanması da ürünün kullanımını kolaylaştırır. Tuşları birbirine ideal uzaklıkta olduğu için rahat bir yazma deneyimi sunar. Razer Blackwidow V3 ürünün alt kısmında klavyeyi masalarınızın üzerine sabitlemenize yardımcı olan dört parça bulunur. Kayma benzeri can sıkıcı durumların yaşanmasını önlemesiyle stabil bir kullanım sağlar. Ek olarak klavyenin üst kısmında eğim elde edilmesini sağlayan iki menteşe bulunur. Bu menteşeler altı ya da dokuz olmak üzere iki farklı eğime ayarlanılabilir. Bu sayede sizin için ideal olan yazma açısını bulmanıza imkan tanır. Donanımınızı kaliteli bir parçayla bir araya getirmek istiyorsanız ürünü inceleyebilir, istediğiniz deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz.


Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Razer Blackwidow V3 Gaming Klavye Türkçe
1.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek