Çok Satanlar
Dikey Buğu Fonksiyonu Evet Güç 3000
Otomatik Kapanma Evet Su Tankı Kapasitesi 0,3

Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütü

Ürün Kodu: 120170786
 • En geç 05 Ekim Perşembe günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
5.999 TL
5.999 TL

Ürün Açıklaması

Farklı kumaşlara sahip giysilerinizi yıkama ve kurutma sonrasında kırışıklıklardan kurtarmak istiyor, ütüleme işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirmeyi hayal ediyorsanız Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütü ile tanışma vaktiniz geldi! Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletleri konusunda dünyanın en önemli markalarından biri olan Philips’in Azur serisi içerisinde yer alan model, ütüleme süreçlerinin daha keyifli geçmesine yardım ediyor. Fiziksel yapısı ve teknik özellikleriyle günceli yakalayan Philips GC4909/60 Azur buharlı ütü Enerji Sınıfı A olmasıyla güç tüketimi konusunda da tasarruflu olduğunu ispat ediyor. Genel kullanımda elektriği tasarruflu kullanan cihaz, ekonomik mod seçildiği takdirde güç tüketimini daha da düşürüyor. Beraberinde getirdiği olanaklar ve kullanıcılara sundukları dikkate alındığında Philips GC4909/60 Azur buharli ütü fiyat açısından ulaşılabilir noktalarda seyrediyor.

Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütüyü Neden Almalıyım?

Philips GC4909/60 Azur buharlı ütü, geliştirdiği ütü modellerinde kullanıcıların en çok gereksinim duyacağı özelliklere yer veren ve ürünlerinin teknolojisini adım adım daha da yükselten markanın alanındaki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu noktada, yeni bir ütü edinme arifesindeyseniz bu modeli tercih etmeniz için birçok neden bulunuyor.

Gerek kumaş yapısından gerekse yıkama ve kurutma kaynaklı, bir türlü açılmayan kırışıklıklar içeren giysileriniz varsa, kumaş dokusuna zarar vermeden giysilerinizi bu inatçı kırışıklıklardan arındırmayı istiyorsanız Philips GC4909/60 Azur 3000 W buharlı ütü modelini satın alabilirsiniz. Kırışıklıkları gidermek adına, 250 grama kadar şok buhar ve dakikada 55 gram sürekli buhar sağlayabilen ürünle hedeflediğiniz ütüleme sürecini gerçekleştirebilirsiniz.

Hâlihazırda ısınması uzun süren, geleneksel yapıda bir ütü kullanıyor fakat yeni nesil, hızlı ısınan ve yüksek performanslı bir cihaz arıyorsanız ürünü alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. 3000 Watt’lık gücüyle en fazla 120 saniye içerisinde hızlı ütüye başlayabilmenize olanak veren modeli, acil ütüleme yapma işlemlerinde görevlendirebilirsiniz.

Kullandığınız ütünün su kapasitesinden memnun değilseniz, geniş su hazneli ve yerleşik kireç çözme mekanizmalı bir ütü almayı amaçlıyorsanız Philips imzalı modele yönelebilirsiniz. Sık sık su haznesini doldurmanız gerekmeyen 300 ml’lik su haznesiyle gelen ürün, uzun ömürlü buhar performansında rol oynayan hızlı kireç çözme mekanizmasıyla beğeni kazanıyor.

Ütüleme işleminde performans kadar güvenliğe de önem veriyorsanız gözetimsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanabilen Philips GC4909/60 Azur 3000W buharlı ütü modelini seçebilirsiniz. Ütüyü hareketsiz bıraktığınızda otomatik olarak kapanan ve taban üzerindeyken 30 saniye içerisinde devre dışı kalan cihaz, dik vaziyette bırakıldığında ise 8 dakika içerisinde kendi kendini kapatıyor. Bu sayede giysilerinizin de ütünüzün de zarar görme riski tamamen ortadan kalkıyor.

Edineceğiniz ütünün taban kısmının yüksek düzeyde kayganlık sunmasını, bu sayede ütüleme işlemlerini kendinizi yormadan tamamlayabilmeyi arzu ediyorsanız SteamGlide Elite tabanıyla fark yaratan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Philips’in çizilmeye karşı üstün dayanıklılık gösterirken ütünün her türlü kumaş üzerinde kolayca kayabilmesini mümkün kılan tabanı, modeli tercih etmeniz konusunda fikrinizi rahatlıkla değiştirebilir.

Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütüyü Nasıl Kullanırım?

Kutusundan kullanım kılavuzu, tanıtım broşürü ve çeşitli yönergelerle birlikte çıkan ütü, 3 metrelik kablosu sarılı durumda bulunuyor. Kullanım öncesinde cihaz üzerinde varsa etiket gibi unsurları çıkarmanız, kablosunu da çözmeniz gerekiyor. Ürünün ön kısmındaki su hazne girişine dilerseniz musluktan, dilerseniz arıtılmış sudan yeterince ekleyerek modelin fişini, prize takıp ısınmasını beklemeniz öneriliyor. Üzerinde bulunan tuşları, buhar tetiği, çalıştığını gösteren LED aydınlatması, kumaş türü ve sıcaklık ayarına dair kademeli tuşu gibi özellikleri sayesinde birkaç dakika içerisinde alışıp kullanmaya başlayabileceğiniz ürünün, çalıştırılmasına dair tüm ayrıntıları kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütü Kimler İçin Uygun?

Buhar püskürtme özelliği zayıf, eski nesil bir ütü kullanan ve kullandığı modele alternatif yüksek performanslı bir ütü almayı isteyenler için uygun olan Philips GC4909/60 yorumlar ve değerlendirmelerde belirtildiği gibi sıklıkla ütüleme yapan herkese hitap ediyor. Ayrıca ütüleme işlemi esnasında ürünün sunduğu buharsız ütüleme, sürekli buhar ve şok buhar gibi özelliklere ihtiyaç duyanlar da Philips Azur modeline yönelebiliyor.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Ütülenebilir yapıdaki kumaşlara sahip giysilerinizin ve diğer tüm tekstil ürünlerinizin kırışıklıklarını giderme noktasında size yardım edecek olan Philips Azure GC4909/60, en çok hızlı kırışık giderme teknolojileriyle öne çıkıyor.

Yaklaşık 1,7 kilogram ağırlığında olması ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun ütüleme süreçlerinde sizi yormayan model, 3000 Watt’lık gücü ve iki dakika içerisinde kullanıma hazır hâle gelmesiyle ütülemeye hızlıca başlayabilmenize olanak veriyor. Güçlü ve sürekli buhar püskürtme özelliği sunan tabanı ile dakikada 55 gram sürekli buhar verebilen, inatçı kırışıklıkları açma esnasında değerlendirebileceğiniz şok buhar yeteneğiyle 250 gram buhar sunabilen ürün, aynı zamanda su püskürtme gibi temel özellikleri de beraberinde getiriyor. Tutma kolu üzerine yerleştirilen buhar ayarı seçim düğmesinden yardım alarak ütülenebilir kumaşlarınızın yapısına uygun buhar düzeyini değiştirebilir, dilerseniz tamamen buharsız ütüleme de gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım dışı kaldığı ancak prize takılı olduğu anlarda etkinlik durumuna göre kendi kendini devre dışı bırakabilen ütü, üstün güvenlik sistemleriyle de öne çıkıyor.

Eğer siz de ütüleme işlemlerini sizin için daha kolay hâle getirebilecek, yüksek performanslı, ergonomik ve hızlı kırışıklık giderme özellikleriyle donatılan bir ütü almayı düşünüyorsanız alışveriş listenize Philips GC4909/60 Azur buharlı ütüyü hemen ekleyebilirsiniz.


250 g'a kadar şok buhar


Hızlı ısınma için 3000 W


55 g/dk'ya kadar sürekli buhar gücü


Hızlı Kireç Çözme


Otomatik kapanma


Damlama durdurma sistemi


300 ml su haznesi


SteamGlide Elite taban


Hızlı Kireç Çözme ve çizilmeye karşı üstün dayanıklılığa sahip SteamGlide Elite tabanla uzun ömürlü performans.


Derinlik Genişlik Güç Otomatik Kapanma
319, 5 128, 8 3000 Evet
Su Tankı Kapasitesi Yükseklik Dikey Buğu Fonksiyonu Kablosuz
0, 3 153, 3 Evet Hayir

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips GC4909/60 Azur Buharlı Ütü
4.9
 • 5
  77
 • 4
  9
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.