Ücretsiz Kargo 

Office 365 Bireysel Microsoft 365

Ürün Kodu: 125250324
  • 36 Ay’a varan ING, YKB ve Akbank
Satıcı TEKNOSA
999 TL
999 TL
Ürün Açıklaması

Office 365 Bireysel Microsoft 365

Teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sistem hayatımızı kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Bilgisayarların kullanımının yaygınlık göstermesiyle birlikte bu cihazların işlevselliğini artırmak için geliştirilen Microsoft Office programları; işlevsellikleri, pratiklikleri ve kolay kullanım fırsatları ile ön plana çıkar. Bilgisayar kullanımının gerçekleştirildiği birçok noktada oldukça işe yarayan Office programları ile sizler de işlemlerinize kolaylık ve hız kazandırabilirsiniz.

Neden Microsoft Office 365 Almalıyım?

Günümüzde, dijital dünyanın hızla ilerleme kaydetmesi dolayısı ile birçok işlem, bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sosyal hayatın yanı sıra iş ve eğitim hayatının olmazsa olmaz araçlarından biri olan bilgisayarlar, Office programları ile zenginleştirilir. Microsoft’un geliştirdiği Office 365 uygulamaları ile sizler de işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaca yönelik geliştirilen farklı uygulamalarla farklı kullanım alanlarına hitap eden MS Office 365’i tercih ederek sizler de dijital alanda gerçekleştirmeniz gereken görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Office 365 uygulamaları içerisinde bulunan Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access programlarından dilediğinizle işlem gerçekleştirebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanmak üzere geliştirilen programlara; Microsoft 365 bireysel paket aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızdaki performansınızı olumlu yönde etkileyerek başarı düzeyinizi arttırmanızda etkili olan Office uygulamalarını bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Zahmetsiz ve pratik tasarımı sayesinde sizler de Office’nin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Office 365 Bireysel Nasıl Kullanırım?

Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan Office 365 uygulamalarını kullanmak için öncelikle lisanslı bir anahtar satın almanız gerekir. Burada Office 365 fiyatları ön plana çıkar. Bu noktada detaylı bir araştırma yapmanız ve ihtiyacınız olan uygulamayı barındıran paketleri tercih etmeniz gerekir. İş hayatı için olmazsa olmaz özelliklere sahip olan MS Office programları ile sistematik ve düzenli işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Lisanslı anahtar aracılığı ile bilgisayarınıza kurduğunu Office yazılımının ardından programları kullanmaya başlayabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile kolayca işlem gerçekleştirmenize fırsat tanıyan bu uygulamalar ile ihtiyacınıza yönelik işlem gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda başarılı bir şekilde çalışan Office programları, Windows işletim sistemi ile de koordineli bir performans sergiler. Metin ve hesaplama editörü olarak işlem gerçekleştiren Word ve Excel programları ise en çok merak edilen uygulamalar arasındadır. Oldukça basit ve pratik bir kullanıma sahip olan Word ile dilediğiniz yazı stilinde, boyutunda ve renginde metinler oluşturabilirsiniz. Excel programını ise daha pratik ve kolay kullanabilmek için uygulamaya ait olan özel formüllerin bilinmesi gerekir. Sizler de bu formüllere göz atarak Excel programını kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Office 365 Bireysel Kimler İçin Uygun?

Herkesin kolay bir şekilde kullanabilmesi için oldukça sade ve açık bir arayüze sahip olan Office uygulamaları, özellikle eğitim ve iş hayatındaki bireyler tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Eğer daha çok yazı yazmaya ve belge oluşturmaya dayalı bir işe sahipseniz Word programı ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dünyaca ünlü yazılım programlarından biri olan MS Office'in Word uygulaması öğrenciler tarafından da aktif olarak kullanılır. Ödev hazırlarken en çok ihtiyaç duyulan programların başında gelen Word ile sizler de kusursuz ödevler, dosyalar, dökümanlar hazırlayabilirsiniz. Eğer işiniz daha çok hesaplamaya, tablo oluşturmaya, formül hazırlamaya yönelik faaliyetlere dayanıyorsa bu noktada da Excel programının özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ofis alanlarının vazgeçilmez programlarından biri olan Excel ile tablo oluşturabilir, analiz yapabilir, çeşitli matematiksel hesaplamaları gerçekleştirebilirsiniz. Excel uygulaması ile koordineli olarak işlem gerçekleştirebilen Access programı ile de veri tabanı oluşturabilirsiniz. Programcılar tarafından beğenilerek kullanılan Access ile sizler de yazılımlarınızın veri tabanlarını kusursuz bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğitim hayatı için önemli bir role sahip olan programlardan bir diğeri de PowerPoint uygulamasıdır. MS Office’in geliştirdiği hu program ile özgürce sunum hazırlayabilir ve ödevlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Slayt programı olarak işlem gerçekleştiren PowerPoint ile sunumlarınızın temalarını değiştirebilir, istediğiniz görselleri ekleyebilir ve çarpıcı başlıklarla dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. MS Office Outlook programı da iş hayatı için hayati bir öneme sahiptir. İş dünyasında iletişim ve koordineli bir çalışma oldukça önemlidir. Mail takibinin yapıldığı kusursuz bir ajanda olarak görev yapan Outlook ile önemli maillerinizi kaçırmazsınız. Office programları içerisinde bulunan bir diğer uygulama ise Publisher’dir. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin yaygınlık kazanmasıyla birlikte Publisher programına duyulan ihtiyaçta da artış gözlemlenmektedir. Afiş, broşür ya da kartvizit tasarlamak için tercih edilen bu program da yine iş dünyasında aktif olarak kullanılır. Sizler de MS Office 365 paketi içerisinde yer alan Publisher programı ile göz alıcı afişler oluşturabilirsiniz.

Office 365 En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan Ms Office 365 programları; pratikliği, kolay kullanım imkanları sunması ve işlevselliği ile ön plana çıkar. Farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı özellikteki programları ile çeşitlilik sunan Office 365 uygulamaları, ofis ve eğitim hayatı için olmazsa olmaz bir performans sergiler. Office 365 aylık ödeme planı ile sizler de bu uygulamalara ulaşabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Net ve sade arayüzü sayesinde hemen her bireyin kolayca kullanabilmesine fırsat tanıyan Office uygulamaları, iş ve eğitim hayatınıza fonksiyonellik ve başarı kazandırır. Güncellemeleri yakından takip eden Office 365 ile sizler de geliştirilen yenilikleri cihazınıza kolayca kazandırabilirsiniz. Office uygulamalarını otomatik olarak son sürüme güncelleyen sistemi sayesinde herhangi bir işlem yapmanıza da gerek kalmaz. Sizler de Office ayrıcalıkları ile hem iş hem de eğitim hayatınızdaki başarı performansınızı artırabilirsiniz.


Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi için başvuru bilgilendirmenizi tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldıktan sonra ING tarafından SMS ile bilgilendirilip bu kapsamda başvuru sürecinizin tamamlanması için; adres ve kimliğinizi teyit ettirmek üzere en yakın Teknosa mağazasına gelin, ardından Teknosa siparişiniz ayağınıza gelsin. Adres ve kimlik teyit işlemlerinde kredi sahibine ait kimlik fotokopisi de alınmaktadır.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,49% 0 TL 3,5312% 42,3749% 1.767,24 TL 5.301,72 TL
5.000 TL 6 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3766% 922,62 TL 5.535,72 TL
5.000 TL 9 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3769% 641,81 TL 5.776,29 TL
5.000 TL 12 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3765% 501,95 TL 6.023,40 TL
5.000 TL 24 2,49% 0 TL 3,5316% 42,3792% 294,86 TL 7.076,64 TL
5.000 TL 36 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3773% 228,61 TL 8.229,96 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

** 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonları ve tabletlerde vade 3 ay ile sınırlıdır.

  • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
  • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
  • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz Havale Ödeme yöntemi ile almak çok kolay!
  • 1Akbank Direkt Ödeme - Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır. Anlaşmalı bankanın müşterisi değilseniz, diğer seçenekle devam edebilirsiniz.
  • 2Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12 Taksit
12 Taksit
6 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi, ING, veya Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.