Oyuncu Mouse ve Mousepad

  için 7 ürün bulundu
%17 179 TL 149 TL
Tükenmek Üzere

Oynadığınız oyun fark etmeksizin rakiplerinize karşı avantaj elde etmek istiyorsanız Inca oyun ekipmanları size yardımcı olabilir. Inca, en zorlu ve detaylı oyunları göz önünde bulundurarak yüksek donanıma sahip oyun ekipmanları üretir. Inca gaming mouse, mouse pad, klavye ve daha birçok ürün ekipmanlarınızı tamamlamak için ihtiyacınız olan ürünler arasında yer alır. Doğru ve kaliteli oyuncu ekipmanları için Teknosa'da bulunan Inca fiyatları ve modelleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

Inca

Kendi Ar-Ge departmanı bulunan Inca, oyun ekipmanları konusunda profesyonel bir markadır. Inca teknolojisine sahip oyun ekipmanlarını tüm oyunlarda performansınızı artırmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Benzersiz Inca teknolojisi ve tasarımlarının yer aldığı Inca gaming oyuncu mouse ve mouse pad ile oyun motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Artan motivasyon ve kaliteli oyuncu ekipmanların verdiği destek ile kısa sürede oyun skorlarında rekor kırabilirsiniz. Oyun tutkunları her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurabilen oyuncu ekipmanları için Inca'yı tercih eder. Siz de oynadığınız oyunlarda fark yaratmak ve oyunun tadını doyasıya çıkarmak için Inca oyuncu aksesuarları ve ekipmanlarından yararlanabilirsiniz.

Inca Gaming Mouse

Doğru anda ihtiyacınız olan hamleyi gerçekleştirebilmek için en başta kaliteli bir gaming mouse'a ihtiyacınız var. Inca gaming mouse sahip olduğu teknik donanım ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Inca oyuncu mouse modelleri kablosuz ve kablolu olmak üzere ikiye ayrılır. Gaming mouse'u alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre kablolu veya kablosuz olarak tercih edebilirsiniz. Her iki mouse türü de farklı avantajlara sahiptir.

Kablolu Inca gaming mouse her iki elle de kullanılabilir eşsiz ergonomik tasarımlara sahiptir. Farklı el boyutları ve mouse tutuş şekilleri göz önünde bulundurularak üretilen Inca mouse sayesinde uzun oyun seanslarının tadını çıkarabilirsiniz. Inca gaming mouse işinizi kolaylaştırmak üzere cam dışında her yüzeyde mükemmel uyumla çalışır. Bu özellik sayesinde sizi rahatsız hissettirebilecek masa ve sandalyelerde oyun oynama zorunluluğunuz ortadan kalkar. USB bağlantısına sahip kablolu mouse modellerinin alıcısı oldukça kalitelidir. Yüksek alıcı hızı oyunseverlerin rakipleri karşısında hareketlerini kolaylaştırmak üzere geliştirilmiştir. Mouse'unuzu satın aldıktan sonra Inca gaming mouse driver, Inca gaming mouse img 369 driver, Inca gaming mouse img-369, Inca gaming mouse img-365, Inca gaming mouse img 359 gibi driverlar ile mouse kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Kablosuz Inca gaming mouse modelleri kırmızı led sensör ile çalışır. Oyun oynarken bilgisayarınızın çevresinde kablo görünümünden hoşlanmıyorsanız ve daha fazla hareket serbestliğinden yanaysanız kablosuz mouse size uygun olabilir. Kablosuz mouse modelleri 10 metre çalışma menziline sahip olduğu için mouse'u dilediğiniz alanda sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Inca kablosuz mouse modelleri oldukça sağlam bir pil ve tıklama ömrüne sahiptir. Bu özelliği ile Inca oyuncu mouse'u uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve mouse'a yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla geri alabilirsiniz.

Inca oyunseverlerin oyun performansını en üst düzeye taşımak için farklı ekipmanlar tasarlar. Mouse, mousepad, klavye ve daha birçok oyuncu ekipmanını Teknosa Inca kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Inca tüm oyuncu ekipmanlarını ergonomik yapıda tasarlar. Hafif, rahat ve şık tasarımlara sahip oyuncu ekipmanları ile uzun süreli oyun seanslarına gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz.

Oyunseverler arasında popüler olan INCA IMG-309 Empouse RGB Macro Keys Professional Gaming Mouse, Inca Ophira IMG-327 RGB Macro Keys Profesyonel Oyuncu Mouse, Inca Anahita IMG-349 RGB Macro Keys Profesyonel Gaming Mouse gibi modelleri siz de tercih edebilirsiniz. Öte yandan, eşsiz ve sorunsuz bir oyun deneyimi için Teknosa'dan Inca IKG-330 Gaming Klavye+Mouse+Mousepad Combo Seti satın alabilirsiniz. Tüm Inca gaming ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için vakit kaybetmeden Teknosa'yı ziyaret edebilirsiniz.